Zaginieni – Tomasz Fiedziuszko

W poszukiwanie Tomasza Fiedziuszko, który zaginął 3 marca 2008r. mieszkańca Aleksandrowa Kujawskiego, urodzonego 24.08.1981 roku w Chełmży, absolwenta dwóch kierunków studiów (prawo i historia) z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i pracownika jednej z firm prawniczych przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu, zaangażowani są: policja, detektyw, rodzina, przyjaciele i tysiące internautów. Jak dotychczas poszukiwania i apele nie dają rezultatu.

Tomasz Fiedziuszko

Tomasz Fiedziuszko

Z domu wyszedł o godz.15:50 pociąg do Torunia miał o godz. 16:02 Ostatni raz widziany był tego dnia około 16.20 w przejściu podziemnym przy ul. Kujawskiej w Toruniu, w tunelu wyjściowym z dworca Toruń-Główny i tam ślad urywa się.
Umówiony był na spotkanie. Jednak nie można ustalić z kim. Tomasz od dnia wyjścia z domu, nie kontaktował się z rodziną. Zawsze był uczciwy wobec rodziców. Zasadą było, że mówił, dokąd idzie i kiedy wróci. Dzwonił jeśli coś zmieniało się.

W dniu zaginięcia ubrany był w zieloną (wpadająca w khaki) zapinaną na zamek kurtkę z kapturem sięgającą do bioder, kremową koszulę z długim rękawem, ciemnoniebieskie spodnie dżinsowe, czarne sportowe buty marki “Reebok” a na głowie czarną czapkę z daszkiem z haftem (jak na zdjęciu)
Znak szczególny to: blizna po operacji, na wewnętrznej stronie jego lewego łokcia.
Ma 178 cm. wzrostu i waży ok 77 kg. Ciemne, krótkie włosy, oczy piwne i twarz owalną.

Tomasz jest zdrową psychicznie, spokojną, bezkonfliktową, bez nałogów osobą i mocno związaną uczuciowo z rodziną, więc ucieczka z domu nie wchodzi tu w grę! Tomek to kawaler i typ domatora!
Zabrał ze sobą tylko dowód osobisty! W komórce (której zapomniał?!) i w komputerze brak żadnych wiadomości które mogły by wskazać co mogło stać się z Tomkiem.

Jeśli państwo wiedzą coś o losie Tomasza Fiedziuszko lub pamiętacie zdarzenie mogące mieć związek z zaginięciem albo w ostatnim czasie go widzieliście i znacie jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt Telefoniczny: 0 801 24 70 70 – całodobowy Fundacji Itaka. 997 – Policja.
E-mail:
policja@torun.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl
itaka@itaka.org.pl
fiedziuszko@o2.pl

TO ZOSTAŁO DO TEJ PORY ZROBIONE:
-Wizyta u “Jasnowidza” Krzysztofa Jackowskiego, Radiestety i kilku wróżek.
-Rozlepiano plakaty na terenie całego Torunia i w kilku miastach w Polsce i zagranicą.
-25 kwietnia założyliśmy konto na portalu Nasza-klasa w nadziei, że internauci pomogą odnaleźć nam Tomka. (Prosimy o dodawanie jego profilu do grupy swoich znajomych) Dziś Tomka chce odszukać prawie 100 tys. osób, z minuty na minutę liczba rośnie!
-Komunikaty w większości mediów z okolicy i nie tylko: Nowości, Gazeta wyborcza, Radio bis, Radio gra, Radio Toruń.
-Poinformowane zostały miejskie portale internetowe, prasowe portale internetowe, prasa lokalna.
-W akcje włączyły się: korporacje TAXI, firmy przewozowe, kierowcy TIR-ów , Harcerze i wielu wielu innych!

Info: http://nasza-klasa.pl/profile/13051884