Anglia: 14-latek zabił nożem o rok starszego kolegę

Ofiarę nożownika, 15-letniego chłopca, znaleziono nieopodal podstawówki przy Hurst Drive w Waltham Cross (Hertfordshire, Anglia). Nastolatek był już w stanie agonalnym. Zmarł przed przyjazdem karetki. Policja odkryła, że chłopiec miał wiele poważnych ran kłutych. Niedługo później zatrzymano jego o rok młodszego kolegę mieszkającego w Londynie.

Angielska policja potwierdza, że aresztowała podejrzanego, ale został zwolniony do domu za kaucją. – 14-letni chłopiec z Londynu jest podejrzewany o popełnienie morderstwa. Został zwolniony na czas trwania dochodzenia – powiedział rzecznik policji hrabstwa Hertfordshire.

Śledztwo rozpoczęło się w czwartek wieczorem. Policja zabezpieczyła miejsce zbrodni i do późnej nocy przesłuchiwała okolicznych mieszkańców. Jak ustalono, 15-latek został zaatakowany ok. 21.30. Gdy na miejsce dotarła karetka, nie dało się mu już pomóc. – Usłyszałam wieczorem dźwięk helikoptera. Powiedziałam do męża, że musiało się stać coś strasznego – mówi dziennikarzom Kathy Clarke, babcia siedmiorga wnucząt, mieszkająca nieopodal szkoły.

Trwa ustalanie okoliczności zbrodni. Rodzina zamordowanego chłopca otrzymała pomoc psychologiczną.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *