Atak agresywnych nastolatek w tramwaju

Nagranie bójki nastolatek w tramwaju obiegło internet. Okazuje się jednak, że na szarpaninie się nie skończyło. TVN Warszawa informuje, że chwilę po bijatyce nastolatki wróciły do tramwaju i ukradły telefon kobiecie, która chciała wezwać policję. Na nagraniu, które wrzucił do sieci youtuber Ajgor Ignacy, widać awanturujące się nastolatki. Początek pyskówki nie został niestety zarejestrowany. Ignacy, który opublikował wideo, twierdzi, że bójka zaczęła się, gdy młoda pasażerka zwróciła nastolatkom uwagę, że zbyt głośno się zachowują. Odpowiedzią była agresja.

Inni pasażerowie zareagowali i wyprosili agresywne dziewczyny z tramwaju, jednak te miały wrócić do pojazdu tylnymi drzwiami. Pan Michał, który relacjonował sytuację w rozmowie z TVN Warszawa, próbował ponownie wypchnąć dziewczyny z tramwaju, ale udało się „usunąć” tylko jedną z nich. Dwie pozostałe dziewczyny zabrały mężczyźnie okulary i wyszły na zewnątrz. Z relacji pasażera wynika, że na przystanku rozpoczęła się kolejna szarpanina – nastolatki miały gryźć i szarpać mężczyznę.

Przypadkowi przechodnie, widząc bójkę, uznali, że to mężczyzna zaatakował dziewczyny i próbowali im pomóc. „Zanim zdążyłem wytłumaczyć, że to ja jestem pokrzywdzonym, dziewczyny zdążyły uciec, kradnąc przy okazji telefon jednej z kobiet, która próbowała wezwać policję” – opisuje w rozmowie z TVN Warszawa. Świadkowie i okradziona kobieta złożyli zeznania na komendzie, co potwierdziła kom. Joanna Węgrzyniak. – Ustalamy świadków, przeglądamy monitoring i poszukujemy sprawców – powiedziała policjantka w rozmowie z portalem. W związku z kradzieżą wszczęto śledztwo ws. rozboju.
Żródło info i foto: Gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *