Działacz PiS związany z Amber Gold?

PiS twierdzi, że praca Michała Tuska (35 l.) dla firmy OLT Express należącej do Marcina P. (33 l.) jest kompromitująca. Ale fakt pracy dla Amber Gold działacza tej partii to już żaden powód do wstydu!

Andrzej Michał Kwiatkowski (42 l.) z zawodu jest doradcą kredytowym. Od 2007 r. należy do PiS. – Zawsze optymistycznie dąży do osiągnięcia założonego celu – tak w październiku 2010 r. partia zachwalała jego kandydaturę na radnego Płocka. Wyborców przy urnach Kwiatkowski nie uwiódł. Ale potem uwodził Polaków w biurze Amber Gold, bo zaczął pracę w firmie Marcina P.!

Co ciekawe, działacz partii Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) wcale nie wstydzi się pracy w Amber Gold. Na jednym z jego profili w portalu społecznościowym bez trudu można się dowiedzieć, że w firmie, która oszukała 10 tys. Polaków, pracował od czerwca 2011 do września 2012 r. Zajmował się sprzedażą i obsługą klienta, zakładaniem „lokat” i udzielaniem pożyczek.

Kwiatkowski nadal działa w PiS, nie chciał z nami jednak rozmawiać. Zwróciliśmy się do Marka Martynowskiego (47 l.), wiceprezesa zarządu okręgowego PiS w Płocku. Senator nie ukrywał, że Kwiatkowski jest działaczem, ale zarzekał się, że nic nie wie, o jego powiązaniach z Amber Gold. Czy Kwiatkowskiego teraz czeka kara? – Za samą pracę w Amber Gold konsekwencji nie będzie. No chyba, że coś mieszał – usłyszeliśmy od Martynowskiego.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *