Gorzów Wielkopolski: Tragedia podczas imprezy komunijnej

Podczas przyjęcia komunijnego w Gorzowie Wielkopolskim doszło do tragedii rodzinnej. 34-letnia kobieta zadźgała nożem swojego partnera. Dwa dni później mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło na osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim. Około godziny 17:30 lokalna policja otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce okazało się, że w domu odbywało się przyjęcie z okazji komunii świętej. Podczas imprezy doszło jednak do tragedii. Podczas krojenia tortu 34-letnia gospodyni przyjęcia pokłóciła się ze swoim 43-letnim partnerem. W pewnej chwili kobieta zaczęła dźgać nożem narzeczonego. Mężczyzna miał kilku ran kłutych w okolicy szyi. Mimo szybkiego transportu do szpitala, jego życia nie udało się uratować.

43-latek zmarł dwa dni później wskutek odniesionych ran. 34-latka została zatrzymana przez policję i przebadana alkomatem. Badanie wykazało, że znajdowała się pod wpływem alkohol. Wobec kobiety zastosowano środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Roman Witkowski rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim poinformował, że kobiecie postawiono zarzut z art. 156 Kodeksu karnego, dot. spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który zakończył się zgonem. Za popełniony czyn grozi jej kara do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.
Źródło info i foto: Wprost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *