Jest akt oskarżenia przeciwko Piotrowi B.

W tym tygodniu do Sądu Okręgowego w Słupsku wpłynął akt oskarżenia przeciwko lekarzowi z Trójmiasta, 59-letniemu Piotrowi B. Mężczyzna jest oskarżony o wykorzystywanie seksualne 4 chłopców w wieku 13 i 14 lat. Pół roku temu był skazany za podobne przestępstwa.

Na jaw wychodzą nowe fakty w sprawie trójmiejskiego ginekologa, 59-letniego Piotra B. W tym tygodniu Prokuratura Rejonowa w Chojnicach skierowała w tej sprawie akt oskarżenia do Sądu Okręgowego w Słupsku. Na lekarzu ciąży 11 zarzutów, m.in. o obcowanie płciowe z osobami poniżej 15 roku życia. Jak pedofil szukał swoich ofiar?

– Piotr B. poszukiwał chłopców w internecie. Nie dopuszczał się wobec nich przemocy. Oferował im pieniądze. To były kwoty w wysokości 50 – 200 zł. Jego ofiary to chłopcy w wieku 13 i 14 lat. Mężczyzna oskarżony jest również o posiadanie treści pornograficznych z udziałem dzieci oraz nielegalne przerywanie ciąży. Oskarżony zaproponował dobrowolne poddanie się karze w wysokości 6 lat więzienia – powiedział Zastępca Prokuratora Rejonowego w Chojnicach, Stanisław Kaszubowski.

Piotr B. w areszcie przebywa od 8 października 2014 roku. Jednak pedofil już wcześniej oskarżony był o wykorzystywanie seksualne nieletnich. W jego sprawie od 2011 roku odbyło się kilkanaście rozpraw, w trakcie których mężczyzna przebywał na wolności i najwyraźniej przez cały ten czas polował na chłopców. Żródło info i foto: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *