Koniec obławy. 40-letni Piotr B. w rękach policji

Zatrzymano mężczyznę, który dziś rano w Perzanowie podczas próby ujęcia chciał potrącić funkcjonariuszy. Jak informuje policja, zatrzymany to 40-letni Piotr B., podejrzewany o wiele przestępstw. Mężczyzna nie stawiał oporu podczas zatrzymania. Piotra B. zatrzymano po godz. 12. w miejscowości Chrzanowo w powiecie makowskim.

Jak powiedział oficer prasowy Komendy Powiatowej w Przasnyszu Krzysztof Błaszczak, policjanci przeszukujący okolice, w których zbiegł mężczyzna, w miejscowości Chrzanowo w powiecie makowskim, natrafili na porzucone BMW, którym poruszał się Piotr B.

– Po przeszukaniu budynku mieszkalnego w niewielkiej odległości od porzuconego samochodu policjanci ujawnili poszukiwanego – powiedział Błaszczak. Jak dodał, zatrzymany mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, gdzie pozostaje do dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Podczas porannej próby zatrzymania Piotra B. mężczyzna próbował potrącić funkcjonariuszy. Mimo oddanych strzałów nie udało się go zatrzymać.
Źródło info i foto: onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *