Makabryczne odkrycie w Mszanie Dolnej

Zwłoki starszego mężczyzny w stanie rozkładu oraz nieprzytomną kobietę znalazła policja w jednym z mieszkań w Mszanie Dolnej (woj. małopolskie). Do makabrycznego odkrycia doszło przy ul. Krakowskiej. Policja została wezwana na miejsce przez mieszkańców zaniepokojonych odorem, który wydobywał się z mieszkania. Służby potwierdziły zdarzenie w rozmowie z Interią.

Jako pierwszy o sprawie poinformował lokalny serwis limanowa.in. Służby wezwali około godz. 16:30 sąsiedzi, ponieważ z mieszkania wydobywał się niepokojący zapach. Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze nie byli w stanie dostać się do lokalu. Mieszkanie zostało otwarte siłowo. Po dostaniu się do środka policjanci natrafili na zwłoki 88-letniego mężczyzny w stanie rozkładu oraz na nieprzytomną 79-latkę. Jak podaje RMF FM, kobietę w ciężkim stanie przetransportowano do szpitala w Limanowej, lecz wciąż nie odzyskała przytomności.

Jak informuje rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, asp. Jolanta Batko, służby wstępnie wykluczają udział osób trzecich w doprowadzeniu do śmierci mężczyzny. Najprawdopodobniej do zgonu 88-latka doszło z przyczyn naturalnych. Zwłoki zostaną poddane sekcji. Policja prowadzi także dochodzenie aby ustalić, czy starsze małżeństwo miało zapewnioną opiekę.
Źródło info i foto: interia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *