Marek B. zatrzymany z narkotykami

Wtorkowy wieczór, kilka minut po godz. 20. Ulicami Warszawy mknie czarny jeep cherokee. Za kierownicą siedzi Marek B. (44 l.), gwiazdor znany z seriali „Na dobre i na złe” oraz „Na krawędzi”. Nagle wyłania się nieoznakowany radiowóz z włączonym kogutem. Zatrzymuje się na pasie obok i policjant nakazuje zjechać aktorowi na pobocze. B. jeżdża w ulicę Stawki. Zaczyna się kontrola. Funkcjonariusze znajdują u aktora prawie 8 gramów marihuany. Czyżby policja trafiła na trop Marka B. dzięki temu, że siedzący w areszcie były mąż Edyty Górniak (42 l.) zaczął sypać, kto i od kogo kupuje narkotyki?

Nawet w najczarniejszych scenariuszach Marek B. nie brał pod uwagę tego, że zostanie przyłapany na posiadaniu narkotyków. A jednak to, co rozegrało się we wtorek wieczorem na warszawskich ulicach, nie pozostawia wątpliwości, że nie były to kolejne sceny filmu sensacyjnego.

Marek B. jak każdego dnia udał się na plan zdjęciowy. Tym razem kręcono serial „Na dobre i na złe”. Sceny były nagrywane nad Wisłą. Aktor zaparkował samochód i udał się na plan. Było po godzinie 20, gdy po skończonej pracy wsiadał do swojego jeepa. Jechał ulicami stolicy, niczego nie podejrzewając. Nagle obok niego pojawił się nieoznakowany samochód, ale z „kogutem” na dachu i funkcjonariuszami policji w środku. Dali znak, że Marek musi zjechać i się zatrzymać. Okazało się, że jest 7,75 g marihuany

Na ulicy Stawki aktor został poddany wnikliwej kontroli. Policjanci zaczęli przetrzepywać jego samochód. Marek B. stał z boku, zszokowany całą sytuacją. Nie wiedział, co się dzieje. I wtedy nagle jeden z funkcjonariuszy odkrył rzecz, która pogrążyła gwiazdę serialu „Na krawędzi”. W jego aucie znaleziono narkotyki. – Okazało się, że jest 7,75 g marihuany – potwierdza st. asp. Mariusz Mrozek w rozmowie z „Super Expressem”.

Pod Markiem ugięły się nogi. Zaczął się tłumaczyć, że nie wie, skąd narkotyki wzięły się w samochodzie. Palił papierosa za papierosem i chłodził się łykami zimnej wody. To jednak na niewiele się zdało. Ani się nie uspokoił, ani też nie udało mu się załagodzić całej sprawy. – Kierujący został zatrzymany i przewieziony na komendę, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje Mrozek.

To już kolejna gwiazda, która ma związek z narkotykami

Zanim jednak aktor trafił na komisariat, został przewieziony do szpitala. Podczas kontroli Marek B. był tak zestresowany, że niemal zemdlał. Policjanci zawieźli go do szpitala, gdzie okazało się, że nic mu nie jest. Potem już tylko pozostało mu wysłuchanie zarzutów. Teraz serialowy gwiazdor musi czekać na dalsze czynności policji w jego sprawie. Na razie wrócił do domu. Niestety, nie jest rozmowny. Nie tłumaczy się.

– Nie mogę teraz rozmawiać – usłyszeliśmy jedynie od aktora, gdy wczoraj do niego zadzwoniliśmy.
Istnieją podejrzenia, że muzyk ujawniając dilerów, może uniknąć kary

To już kolejna gwiazda, która ma związek z narkotykami. Ostatnio znane osoby są na celowniku policji. A wszystko przez wypadek Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak (42 l.), który pod wpływem kokainy śmiertelnie potrącił przechodzącą na pasach kobietę. Istnieją podejrzenia, że muzyk ujawniając dilerów, może uniknąć kary. Może więc zatrzymanie Marka B. ma związek z tym, że Darek zaczął już dzielić się swoimi informacjami z policją…
Żródło info i foto: se.pl

1 thought on “Marek B. zatrzymany z narkotykami

  1. Dzięki skruszonemu kokainiście, potencjalnemu zabójcy schwytani i skazani zostaną „niezwykle niebezpieczni” przedstawiciele bohemy popalający okazyjnie trawkę. Sam skruszony kokainista uniknie kary w zamian za ta nieocenioną pomoc dla organów ścigania. A to że uzależniony, i wypadek na haju spowodował… drobiazg. Ważne że ujawniono i ujęto kilku drobnych palaczy. Sukces organów ścigania, premie i odznaczenia państwowe na bank!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *