Nieudany skok na piekarnię

Dwaj młodzi, pijani mężczyźni włamali się do piekarni, skąd ukradli kasę fiskalną i artykuły spożywcze. Ich skok zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego. Do zdarzenia doszło ok. godz. 1.00 w nocy na rondzie Wiatraczna. Napad zauważył pracownik monitoringu miejskiego – podaje Życie Warszawy.com.pl
Pijani 18-latkowie podeszli do witryny piekarni i wybili w niej szybę. Wdarli się do środka i zaczęli wynosić wszystko, co wpadło im w ręce. Ukradli kasę fiskalną, a także różne artykuły spożywcze. W trakcie, kiedy wynosili łupy z piekarni zostali zaskoczeni przez patrol Straży Miejskiej i Policji.
Funkcjonariusze zatrzymali jednego z uciekających sprawców i zabezpieczyli skradziony ze sklepu towar. Adrian K. (lat 18) przyznał się, że wspólnie z kolegą dokonał kradzieży z włamaniem do piekarni. Nie potrafił wyjaśnić dlaczego dopuścił się takiego czynu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,3 promila alkoholu we krwi. Policjanci umieścili go w izbie wytrzeźwień. Drugi sprawca Macieja G. (lat 18) wpadł w ręce kryminalnych kilka godzin później.
Żródło info: zw.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *