Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia. Miał zaczepiać dziewczynki

W poniedziałek, 22 kwietnia, jakiś mężczyzna zaczepiał i wystraszył dwie małoletnie dziewczynki. Poznańska policja opublikowała teraz portret pamięciowy mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. – Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub widziały go w dniu zdarzenia, prosimy o pilny kontakt – apeluje Dominika Pupkowska-Bral z poznańskiej policji. Zdarzenie miało miejsce 22 kwietnia około południa na osiedlu Kosmonautów na poznańskich Winogradach.

– Nieznany mężczyzna zaczepił i wystraszył swoim zachowaniem dwie małoletnie dziewczynki – informuje Dominika Pupkowska-Bral z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Ma braki w uzębieniu i tatuaż

Na podstawie zebranych informacji powstał portret pamięciowy sprawcy.

– To około 30-letni mężczyzna o szczupłej budowie ciała i wzroście około 180 centymetrów. Podejrzany ma ciemne oczy i widoczne ubytki w uzębieniu. Na prawym ramieniu ma tatuaż. Mężczyzna ubrany był w niebieską koszulkę z krótkim rękawem i białym napisem na klatce piersiowej oraz ciemne jeansy. Miał na plecach jasny plecak – podaje Pupkowska-Bral. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub widziały go w dniu zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ.

– Można się zgłaszać osobiście w komisariacie na osiedlu Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub pod czynnymi całą dobę numerami telefonów: 61 84 146-11, 112 – kończy Pupkowska-Bral.
Źródło info i foto: tvn24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *