Przemyśl: policjanci przeszukali mieszkanie. Nakaz był na inne nazwisko

Przemyscy policjanci wkroczyli do prywatnego mieszkania, zażądali wydania komputerów, potem przeszukali lokal… na podstawie postanowienia prokuratury, dotyczącego osoby nieznanej jego właścicielowi – pisze portal nowiny24.pl.

– „Przyszli w czwartek, ok. godz. 6.00. Czterech policjantów. Przedstawili prokuratorskie postanowienie o żądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu. Mówię, że osoba, na którą wystawiono ten dokument to nie ja i nikt taki tutaj nie mieszka. Nie przekonało to policjantów, chociaż mnie wylegitymowali i przekonali się, że jestem inną osobą niż wymieniona w nakazie” – powiedział nowinom24 Paweł T. z Przemyśla.

Kryminalni zażądali – opowiadał – wydania komputerów, tabletów, telefonów komórkowych i wszelkich urządzeń, którymi można się połączyć z internetem. – „Sam im podałem laptop mojej partnerki, tablet córki i nasze dwa telefony komórkowe. Nie zadowoliło ich to, przeszukali mieszkanie. Nic więcej nie znaleźli” – relacjonował zdziwiony mężczyzna. Żródło info i foto: TVP.info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *