Spalone zwłoki mężczyzny w blaszanym garażu

Fot. Damian Klamka/East News Tasma policyjna.

Do tragedii doszło we wtorek rano, w Goleszowie na Śląsku Cieszyńskim. Strażacy znaleźli w strawionym przez pożar garażu ciało mężczyzny. W pożarze spłonęła też drewniana wiata stojąca obok. Jak informowało radiobielsko.pl, ogień pojawił się około godziny 6.00 rano. W spalonym garażu znaleziono zwłoki mężczyzny, w wieku około 50 lat.

– Ofiarą jest osoba dorosła. Na miejscu trwają oględziny. Jest tam m.in. biegły z zakresu pożarnictwa, który ustali przyczyny wybuchu ognia – powiedział asp. Pawlik.

Rzecznik cieszyńskich strażaków st. kpt. Michał Pokrzywa poinformował, że gdy ratownicy dotarli na miejsce ogień obejmował już drewnianą wiatę, połączony z nią garaż oraz składowane w pobliżu wióry.

Strażacy natknęli się na spalone ciało

St. kpt. Pokrzywa powiedział, że ratownicy – wyposażeni w aparaty ochrony dróg oddechowych – podczas gaszenia pożaru rozebrali ściany garażu, aby zlokalizować zarzewie ognia.

– Wówczas natrafili na zwęglone ciało mężczyzny, które leżało około pół metra od drzwi wejściowych do obiektu –  zrelacjonował strażak.

W akcji gaszenia uczestniczyło dziewięć zastępów strażaków – łącznie 37 osób. Sprawę bada policja.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *