Posts Tagged “112”

​Policja w Żninie poszukuje 15-letniej Marty Lewicz. Nastolatka w niedzielę rano wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Jej miejsce pobytu jest nieznane. Dziewczyna ma 164 cm wzrostu, średnią budowę ciała i długie włosy koloru ciemny blond.

W chwili zaginięcia miała na sobie dżinsy z przetartymi kolanami, białą bluzę z kapturem, kurtkę typu “bomber” dwustronnego koloru (czarny i różowy). Niosła także plecak dżinsowy. Wszelkie informacje o zaginionej policja prosi o kierowanie do KPP w Żninie pod numerem telefonu 55 30 33 200. Można także kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 997 i 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Funkcjonariusze szczecińskiego CBŚP prowadzą postępowanie dotyczące oszpecenia człowieka, który 20 marca br. w Szczecinie został oblany żrącą substancją. Kamery monitoringu zarejestrowały sylwetkę mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo. Wszyscy świadkowie zdarzenia, jak też osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach, proszone są o kontakt telefoniczny z prowadzącymi sprawę, nr: (91) 821-68-05 lub 112 i 997. Zapewniamy anonimowość.

Policjanci zwracają się z prośbą zwłaszcza do mieszkańców Szczecina i innych osób, które po elementach ubioru, sylwetce oraz sposobie poruszania się, rozpoznają mężczyznę, o przekazywanie wszelkich informacji do szczecińskiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji lub do najbliższej jednostki Policji.
Źródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Piekar Śląskich opublikowali portret pamięciowy mężczyzny, który w czerwcu napadł na młodą kobietę. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają napastnika. Jak podaje policja, atak miał miejsce 29 czerwca. “Mężczyzna ubrany w biały podkoszulek oraz niebieskie krótkie spodenki zaatakował idącą kobietę. Według rysopisu mężczyzna ten jest tęgiej budowy ciała, ma ok. 25-30 lat, mierzy ok. 165-170cm” – czytamy w komunikacie.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy napadu, proszone są o kontakt z policjantami z piekarskiej komendy przy ul. Kalwaryjskiej 62, tel.32 393 62 80, 32 393 62 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Ewa Jagielska to piękna młoda kobieta z Zielonej Góry. W poszukiwaniu lepszej przyszłości pojechała cztery lata temu do Anglii. Londyn stał się jej drugim domem, tam pracowała i próbowała budować swoją przyszłość. Z rodziną kontaktowała się przez komunikator internetowy. Dziś bliscy nie mają z nią kontaktu. Może ją widziałeś? Policja prosi o pomoc.

Ewa Patrycja Jagielska w 2013 roku wyjechała do Wielkiej Brytanii, mieszkała w Londynie. Z rodziną ostatnim razem kontaktowała się za pomocą komunikatora internetowego w marcu tego roku. Od tamtej pory nikt z bliskich nie miał z nią kontaktu. Zaginięcie kobiety zostało zgłoszone 31 sierpnia 2017 roku.

Ewa Jagielska jest piękną młodą kobietą, ma 32 lata, 160 cm wzrostu, waży około 60 kg. Jest szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, oczy piwne, szatynka.

Jeżeli wiesz cokolwiek na temat miejsca jej pobytu skontaktuj się z policjantami z KPP w Zduńskiej Woli przy ul. Spacerowej 27, tel. 43 824-43-11 lub kontakt z najbliższą jednostką policji tel. 997, 112.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

Pracownicy jednej z firm z ulicy Witosa w Lublinie urządzili sobie imprezę integracyjną. Dla jednego z uczestników skończyła się tragicznie. Uczestnicy imprezy firmowej wpadli na pomysł by dwóch “rozrabiających” kolegów obwiązać folią strech po szyję i przywiązać do drzewa – opisuje lokalny portal lublin112.pl. Jak ustalili dziennikarze, elementem zabawy było robienie im zdjęć. Nagle jeden z przywiązanych osunął się na ziemię.

Na miejsce przyjechało pogotowie, które stwierdziło zgon 49-latka. Dojechała też policja. Na miejscu zastali karetkę i kilku pijanych mężczyzn – mówi lubelskiej “Gazecie Wyborczej” Kamil Karbowniczek z biura prasowego tamtejszej komendy.

Teraz przyczyny śmierci mężczyzny będzie wyjaśniać prokuratura. Zlecono sekcję zwłok – podają lubelskie media. Uczestnicy imprezy firmowej zostaną przesłuchani, kiedy tylko dojdą do siebie. Ustalenie, co dokładnie wydarzyło się w nocy z piątku na sobotę, może być o tyle trudne, że byli bardzo pijani. Kiedy na miejsce dotarła policja, niektórzy nie mogli ustać na nogach.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja szuka 55-letniego Wiesława Swobody. Mężczyzna zaginął w poniedziałek w Wolbromiu w powiecie olkuskim (woj. małopolskie). W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany: w koszulę w kratę z krótkim rękawem koloru biało-niebieskiego i czarne długie spodnie. Miał czarne półbuty.

Rysopis zaginionego:

wzrost: 182 cm,

waga: około 100 kg, krępa budowa ciała,

kolor oczu: zielone

włosy: ciemne, krótkie,

twarz: owalna,

nos: średniej długości,

uszy: przyległe

uzębienie: pełne

Osoby, które widziały zaginionego i mogą mieć informacje, gdzie przebywa, proszone są o kontakt telefoniczny z Policją nr tel. 997 i 112 lub Komisariatem Policji w Wolbromiu nr 32-649- 33-50.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach opublikowała portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny. Jak podają funkcjonariusze, jest on podejrzany o “czyn o podłożu seksualnym”. Policja poszukuje mężczyzny, który jest podejrzany o “czyn o podłożu seksualnym”. Jak jednak podaje portal “Wadowice Online”, powołując się na informacje prokuratury, mężczyzna próbował zgwałcić dziewczynkę. Do zdarzenia miało dojść 2 sierpnia na terenie powiatu wadowickiego.

Poszukiwany jest w wieku 25-30 lat. Ma ok. 17-175 cm wzrostu, śniadą cerę, blizny po przebytym trądziku, krótkie czarne włosy, brązowe oczy. Był ubrany w czarny podkoszulek z krótkim rękawem, czarne spodnie, miał też czarny plecak i słuchawki od telefonu. Prawdopodobnie miał też ciemny tatuaż na ręce. Osoby, które znają tożsamość mężczyzny, proszone są o kontakt z KPP w Wadowicach: 33-8729200 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »

33-letni mężczyzna został w sobotę późnym wieczorem śmiertelnie raniony w Nowej Hucie w Krakowie. Policja zatrzymała podejrzanego 24-latka – poinformowała w niedzielę Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego małopolskiej policji. Jak powiedziała, na miejscu są funkcjonariusze i ustalają okoliczności zbrodni. Policja apeluje do świadków zdarzenia o kontakt pod numery telefonów 997 i 112.

Do zabójstwa doszło w wyniku bójki, na osiedlu na Wzgórzach. Mimo reanimacji nie udało się uratować 33-latka. Podejrzany 24-latek przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Kiedy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany.
Źródło info i foto: TVP.info

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach poszukują zaginioną Paulinę Zacharewicz. Fakt zaginięcia dziewczyny zgłosili jej opiekunowie prawni. Obecnie nie jest znane miejsce pobytu 16–latki. Dziewczynę w piątek 21 lipca br. od opiekunów prawnych z miejscowości Woryny (gm. Górowo Iławeckie) odebrała matka 16 –latki. Od matki, z miejscowości Robity (gm. Górowo Iławeckie), Paulina Zacharewicz oddaliła się w nieznanym kierunku.

Ostatnio dziewczyna była widziana na dworcu autobusowym w Górowie Iławeckim. 
W sobotę 29 lipca br. była aktywna na portalu społecznościowym.

Paulina Zacharewicz ma 16 lat, jest szczupła i ma czarne, farbowane włosy do ramion. Paulina Zacharewicz jest średniego wzrostu, ma jasne oczy i okrągłą twarz. Na lewym przedramieniu ma tatuaż. Osoby, które mają informację o aktualnym miejscu pobytu Pauliny Zacharewicz proszone są o kontakt z policją na nr 997 lub 112.
Źródło info i foto: gorowoilaweckie.wm.pl

Comments Brak komentarzy »

Zaginął 10-letni Kuba. Policja apeluje o pomoc! Płocka policja szuka 10-letniego Kuby Janiszewskiego, którego miejsce pobytu nie jest znane od popołudnia 30 lipca (niedziela). Chłopiec ma 120 cm wzrostu, drobną budowę ciała i jasne włosy. Kuba 30 lipca o godzinie 17.15 opuścił Ośrodek Opiekuńczo Wychowawczego w Płocku. Był wtedy ubrany w białą koszulę w czarne poziome pasy, czarne spodenki i czarne sportowe buty.

Wszyscy, którzy dysponują informacjami o zaginionym dziecku i mogą pomóc w jego odnalezieniu, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod numerami 24 266 16 00, 24 266 16 01, 24 266 15 66 lub pod numerami alarmowymi 112 i 997.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »