Posts Tagged “112”

W ciągu ostatnich kilku dni w województwie podlaskim zaginęły aż cztery osoby. Policjanci proszą o kontakt wszystkich tych, którym znany jest los poszukiwanych lub mają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu ich miejsca pobytu.

Od niedzieli 22 października kontaktu z rodziną nie nawiązał 21-letni mieszkaniec Białegostoku, Karol Biedź. Młody mężczyzna ma około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond, niebieskie oczy i pełne uzębienie. W dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w czarną, skórzaną kurtkę i dżinsowe spodnie.Kolejna osoba zaginęła dwa dni później, we wtorek 24 października.

54-letni Marek Arcimiuk ok. godz. 9 rano wyjechał z domu samochodem. Wybierał się do miejscowości Jurowce-Nadawki. Do dziś nie wrócił, ani nie skontaktował się z bliskimi. Mężczyzna mierzy ok. 180 cm wzrostu, waży ok. 100 kg, jest normalnej budowy ciała. Twarz ma okrągłą, siwe, krótko o strzyżone włosy, odstające uszy, szeroki nos i pełne uzębienie. Ubrany był w czarną kurtkę, koszulę w kratkę, granatowe dżinsowe spodnie, czarną czapkę z dzianiny z szarym paskiem oraz sportowe granatowo-białe buty.

W minioną niedzielę 29 października zaginęła Teresa Krzynowek (61 l.), czasowo przebywająca w Jałówce w gminie Michałowo. Kobieta ok. godz. 7.30 wyszła z domu, nie informując o tym fakcie swojego opiekuna. Z uwagi na stan zdrowia 61-latki, kontakt słowny może być z nią utrudniony. Rysopis zaginionej: wzrost ok. 168 cm, waga ok. 80 kg, otyła budowa ciała, krótkie, siwe włosy, twarz okrągła, brak uzębienia. W dniu zaginięcia ubrana była w ciemne spodnie dresowe, czerwony sweter oraz żółte, plastikowe klapki.

Wciąż nieznany jest także los Damiana Cieraszko (19 l.) z Suwałk, który 20 października bawił się na urodzinach w domku letniskowym w miejscowości Stara Turówka. 19-latek w nocy wyszedł z imprezy i wszelki ślad po nim zaginął. Młodzieniec ma ok. 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie, proste, brązowe włosy, pociągłą twarz, niebieskie oczy i pełne uzębienie. Feralnej nocy ubrany był w szarą bluzę, ciemnoniebieskie dżinsy oraz sportowe niebieskie buty z białymi paskami po bokach. Na lewym lub prawym ramieniu ma tatuaż z nieznanym wizerunkiem wielkości około 5 cm. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji. Numery alarmowe: 997 i 112.
Źródło info i foto: se.pl

Comments Brak komentarzy »

Śląska policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców napaści na pielęgniarkę w Parku Chopina w Gliwicach. Kamery monitoringu nagrały dwóch mężczyzn, których śledczy podejrzewają o ten atak. Napastnicy zaatakowali kobietę w niedzielę, 15 października ok. godz. 7. Pielęgniarka wracała przez park z nocnego dyżuru w Centrum Onkologii w Gliwicach.

Dwaj młodzi mężczyźni podbiegli do niej i obezwładnili gazem pieprzowym z ręcznego miotacza. – Zabrali ofierze torebkę z pieniędzmi i dokumentami, a później uciekli w kierunku ul. Wybrzeże Armii Krajowej – relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską nadkom. Marek Słomski z gliwickiej policji. Dodaje, że każdy kto rozpoznaje osoby z filmu, proszony jest o kontakt z policją. – Można to zrobić anonimowo np. drogą mailową. Informatorzy nie będą wzywani i przesłuchiwani – mówi policjant.

Na informacje śledczy czekają pod całodobowym numerem 32 33 69 255 – e-mail: sylwester.barczak@gliwice.ka.policja.gov.pl
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Gdańska policja poszukuje 24-letniego Grzegorza Wojtasia. Ostatni raz mężczyznę widziano 10 października ok. godz. 2.00 przy lokalu na gdańskim Śródmieściu.

Zaginiony ma ok. 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie brązowe włosy, owalną twarz i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, białą podkoszulkę, grafitową bluzę i czarne skórzane buty. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne z czarną oprawką.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej 32/35, tel. 58 32-14-622 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Małopolska policja poszukuje 27-letniej Agnieszki Prokop. Zaginiona wyszła z domu we wtorek 3 października i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. 27-letnia Agnieszka Prokop to mieszkanka krakowskiej dzielnicy Krowodrza.

3 października wyszła z domu około godz. 8.00. Od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Zaginiona ma 172 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma pociągłą twarz, niebieskie oczy, proste, brązowe, sięgające do ramion włosy i widoczny ubytek pomiędzy przednimi zębami. Jak informuje małopolska policja, w dniu zaginięcia kobieta była ubrana w ciemną bluzkę, czarną spódnicę i czarny płaszcz.

Policja apeluje, by wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, kontaktowały się z III Komisariatem Policji w Krakowie pod numerem telefonu 12 615 29 12, 12 615 71 80 lub 997.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

​Policja w Żninie poszukuje 15-letniej Marty Lewicz. Nastolatka w niedzielę rano wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Jej miejsce pobytu jest nieznane. Dziewczyna ma 164 cm wzrostu, średnią budowę ciała i długie włosy koloru ciemny blond.

W chwili zaginięcia miała na sobie dżinsy z przetartymi kolanami, białą bluzę z kapturem, kurtkę typu “bomber” dwustronnego koloru (czarny i różowy). Niosła także plecak dżinsowy. Wszelkie informacje o zaginionej policja prosi o kierowanie do KPP w Żninie pod numerem telefonu 55 30 33 200. Można także kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 997 i 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Funkcjonariusze szczecińskiego CBŚP prowadzą postępowanie dotyczące oszpecenia człowieka, który 20 marca br. w Szczecinie został oblany żrącą substancją. Kamery monitoringu zarejestrowały sylwetkę mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo. Wszyscy świadkowie zdarzenia, jak też osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach, proszone są o kontakt telefoniczny z prowadzącymi sprawę, nr: (91) 821-68-05 lub 112 i 997. Zapewniamy anonimowość.

Policjanci zwracają się z prośbą zwłaszcza do mieszkańców Szczecina i innych osób, które po elementach ubioru, sylwetce oraz sposobie poruszania się, rozpoznają mężczyznę, o przekazywanie wszelkich informacji do szczecińskiego zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji lub do najbliższej jednostki Policji.
Źródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Piekar Śląskich opublikowali portret pamięciowy mężczyzny, który w czerwcu napadł na młodą kobietę. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają napastnika. Jak podaje policja, atak miał miejsce 29 czerwca. “Mężczyzna ubrany w biały podkoszulek oraz niebieskie krótkie spodenki zaatakował idącą kobietę. Według rysopisu mężczyzna ten jest tęgiej budowy ciała, ma ok. 25-30 lat, mierzy ok. 165-170cm” – czytamy w komunikacie.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy napadu, proszone są o kontakt z policjantami z piekarskiej komendy przy ul. Kalwaryjskiej 62, tel.32 393 62 80, 32 393 62 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Ewa Jagielska to piękna młoda kobieta z Zielonej Góry. W poszukiwaniu lepszej przyszłości pojechała cztery lata temu do Anglii. Londyn stał się jej drugim domem, tam pracowała i próbowała budować swoją przyszłość. Z rodziną kontaktowała się przez komunikator internetowy. Dziś bliscy nie mają z nią kontaktu. Może ją widziałeś? Policja prosi o pomoc.

Ewa Patrycja Jagielska w 2013 roku wyjechała do Wielkiej Brytanii, mieszkała w Londynie. Z rodziną ostatnim razem kontaktowała się za pomocą komunikatora internetowego w marcu tego roku. Od tamtej pory nikt z bliskich nie miał z nią kontaktu. Zaginięcie kobiety zostało zgłoszone 31 sierpnia 2017 roku.

Ewa Jagielska jest piękną młodą kobietą, ma 32 lata, 160 cm wzrostu, waży około 60 kg. Jest szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, oczy piwne, szatynka.

Jeżeli wiesz cokolwiek na temat miejsca jej pobytu skontaktuj się z policjantami z KPP w Zduńskiej Woli przy ul. Spacerowej 27, tel. 43 824-43-11 lub kontakt z najbliższą jednostką policji tel. 997, 112.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

Pracownicy jednej z firm z ulicy Witosa w Lublinie urządzili sobie imprezę integracyjną. Dla jednego z uczestników skończyła się tragicznie. Uczestnicy imprezy firmowej wpadli na pomysł by dwóch “rozrabiających” kolegów obwiązać folią strech po szyję i przywiązać do drzewa – opisuje lokalny portal lublin112.pl. Jak ustalili dziennikarze, elementem zabawy było robienie im zdjęć. Nagle jeden z przywiązanych osunął się na ziemię.

Na miejsce przyjechało pogotowie, które stwierdziło zgon 49-latka. Dojechała też policja. Na miejscu zastali karetkę i kilku pijanych mężczyzn – mówi lubelskiej “Gazecie Wyborczej” Kamil Karbowniczek z biura prasowego tamtejszej komendy.

Teraz przyczyny śmierci mężczyzny będzie wyjaśniać prokuratura. Zlecono sekcję zwłok – podają lubelskie media. Uczestnicy imprezy firmowej zostaną przesłuchani, kiedy tylko dojdą do siebie. Ustalenie, co dokładnie wydarzyło się w nocy z piątku na sobotę, może być o tyle trudne, że byli bardzo pijani. Kiedy na miejsce dotarła policja, niektórzy nie mogli ustać na nogach.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja szuka 55-letniego Wiesława Swobody. Mężczyzna zaginął w poniedziałek w Wolbromiu w powiecie olkuskim (woj. małopolskie). W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany: w koszulę w kratę z krótkim rękawem koloru biało-niebieskiego i czarne długie spodnie. Miał czarne półbuty.

Rysopis zaginionego:

wzrost: 182 cm,

waga: około 100 kg, krępa budowa ciała,

kolor oczu: zielone

włosy: ciemne, krótkie,

twarz: owalna,

nos: średniej długości,

uszy: przyległe

uzębienie: pełne

Osoby, które widziały zaginionego i mogą mieć informacje, gdzie przebywa, proszone są o kontakt telefoniczny z Policją nr tel. 997 i 112 lub Komisariatem Policji w Wolbromiu nr 32-649- 33-50.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »