Posts Tagged “112”

9 czerwca o 4.00 nad ranem Cesar Lorenzo wyszedł z posesji znajomych w miejscowości Gorło i do dziś nie wiadomo gdzie przebywa. Zaginiony ma 172 centymetry wzrostu, ciemne, krótkie włosy. W dniu zaginięcia był ubrany w ciemne jeansowe spodnie i czarną kurtkę. Nie miał butów.

Policjanci czekają na informacje o zaginionym pod numerami alarmowymi 112 lub 997.
Źródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

Trwają poszukiwania 16-letniej Sary Matoszko. Dziewczyna zaginęła 24 maja. Około godziny 18. wyszła z domu przy ul. 30-lecia PRL w Suwałkach i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona ma 160 cm wzrostu, waży około 55 kg. Jest średniej budowy ciała, ma okrągłą twarz, ciemnobrązowe oczy i czarne, farbowane włosy za ramiona (mogą być upięte w kucyk na czubku głowy).

Z cech szczególnych 16-latka ma tatuaże: na lewej łopatce – “słońce”, na brzuchu – “kluczyk” oraz napis (chiński wyraz) na prawej łydce. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnogranatowe spodnie jeansy, szarą koszulkę typu tunika, szarą szwedkę z różowymi pasami na rękawach, sportowe buty. Posiadała torebkę damską koloru ecru.

Suwalska policja prosi wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt pod numerem telefonu 87 564 15 71 lub 87 564 15 48 bądź z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 lub komórkowy 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja poszukuje 13-letniej Ukrainki Myroslavy Krytsun, która w sobotę wyszła z domu na warszawskiej Woli i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. W dniu zaginięcia dziewczynka była ubrana w obcisłe, czarne spodnie dżinsowe, czarną koszulkę i czarne adidasy. Myroslava Krytsun ma około 160 cm wzrostu i waży około 50 kg. Ma szczupłą budowę ciała i jasne, długie, proste włosy.

W dniu zaginięcia ubrana była w obcisłe spodnie typu dżins w kolorze czarnym, czarną koszulkę, buty typu adidas w kolorze czarnym z białą podeszwą. Nastolatka miała przy sobie telefon komórkowy. Policjanci apelują, aby wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 13-latki kontaktowały się z wolską komendą policji przy ulicy Żytniej 36.

Można dzwonić pod numer telefonu 997, 112 lub 22 60 394 50.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie poszukuje zaginionej Małgorzaty Rogosz lat 17 z Bożegopola Wielkiego. Nastolatka zaginęła 27 maja. 17-letnia Małgorzata Rogosz 27 maja przed południem pojechała do Władysławowa. Do domu miała wrócić wieczorem.

Rodzina zawiadomiła policję o zaginięciu następnego dnia. Zaginiona ma 163 cm, waży około 60 kg, jest średniej budowy ciała, ma proste, brązowe włosy z blond pasemkami, do ramion, niebieskie oczy. W chwili zaginięcia 17-latka miała na sobie krótką czarno-białą spódnicę, czarne baleriny i czarną torebkę.

Wszystkie osoby mogące pomóc w jej odnalezieniu proszone są o kontakt pod nr tel. 58 672 97 36, 672 97 22 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Komendant Stołeczny Policji wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 20 tysięcy złotych za wskazanie miejsca ukrycia się 42-letniego Piotra Ruzickiego. Mężczyzna zbiegł dzisiaj po godz. 17:00 z terenu szpitala przy ul. Banacha. Informację można przekazać pod numerem telefonu 22 60-365-59, a także całodobowo pod numerem 997 lub 112.

Stołeczni policjanci poszukują 42-letniego Piotra Ruzickiego. Mężczyzna w dniu dzisiejszym został doprowadzony do szpitala na badania, skąd zbiegł w nieznanym kierunku. Komendant Stołeczny Policji wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 20 tysięcy złotych dla osoby, która przekaże informację na temat miejsca ukrywania się zbiega.

Poszukiwany:

Piotr Ruzicki

Wiek: 42 lata
Wzrost: 176 / 180 cm
Sylwetka: krępa, muskularna
Włosy: ciemny blond, proste, krótkie
Nos: prosty, średni, koniuszek nosa zadarty

Mężczyzna ubrany był w jasną koszulkę polo, jeansy, czarne sportowe buty. Informację można przekazać pod numerem telefonu 22 60-365-59, a także całodobowo pod numerem 997 lub 112.
Źródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

Małopolska policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o napaść seksualną na dziecko. Służby apelują o przekazywanie informacji mogących przyczynić się do identyfikacji sprawcy, udostępniono jego portret pamięciowy. Poszukiwany jest mężczyzna w średnim wieku, wysoki, średniej budowy ciała. W styczniu popełnił on przestępstwo na szkodę małoletniego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Ze względu na dobro śledztwa i osoby poszkodowanej nie udziela bliższych informacji.

Informację można przekazać pod numerem telefonu 12 615-88-60, a także całodobowo pod numerem 997 lub 112 i na adres e-mail zdarzenie@policja.gov.pl. Policja zapewnia informatorom pełną anonimowość. Za wskazanie podejrzanej osoby lub udzielenie informacji, które przyczynią się do identyfikacji sprawcy, wyznaczono nagrodę pieniężną w wysokości 20 tys. złotych.
Źródło info i foto: TVP.info

Comments Brak komentarzy »

Warszawscy policjanci poszukują 12-letniego Jonathana Nieradko. Chłopiec zaginął 16 maja ok. godziny 17:30. Jeśli ktoś go widział, proszony jest o zgłoszenie tego funkcjonariuszom. Jak informuje policja, chłopiec wyszedł we wtorek z mieszkania przy ul. Nowoursynowskiej i do teraz nie skontaktował się z rodziną.

Policja prosi o informację od każdego, kto mógł widzieć zaginionego 12-latka. Jonathan ma 160 cm wzrostu. Jest tęgiej budowy ciała, ma ciemne oczy i ciemne, długie proste włosy. W dniu zaginięcia miał na sobie granatowy t-shirt i granatowe dresy.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jonathana Nieradko proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Ursynów przy ul. Janowskiego 7, tel. 22 601 68 78 lub 22 603 15 71, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

W miniony wtorek 14-letnia Weronika wyszła z domu zamiarem udania się na lekcje do szkoły, na które nie dotarła. W chwili zaginięcia miała na sobie bordową kurtkę, czarne spodnie i czarne buty. Nastolatka ma ok. 162 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Jest szatynką z farbowanymi jasnymi końcówkami.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Krakowie pod numerami telefonów: (12) 615-29-10, (12) 615-30-00, (12) 615-30-11 lub 997.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Od niedzieli rodzina nie ma kontaktu z nastoletnią Sandrą Stefek z Radlina. Policja opublikowała jej wizerunek i prosi o przekazanie informacji, mogących przysłużyć się do jej odnalezienia. 16-latka z Radlina (woj. śląskie) wyszła z domu w niedzielę ok. godziny 14. Miała udać się do swojej matki. Nie dotarła jednak do niej. Od tego czasu dziewczyna nie wróciła. Rodzina nie ma z nią kontaktu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej dziewczyny lub posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z KPP w Wodzisławiu Śląskim – tel. 32 453-72-55, 32 453-72-85 lub najbliższą jednostką policji pod nr 997 i 112. Policjanci z Wodzisławia Śląskiego opublikowali zdjęcie Sandry.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Włodawy na Lubelszczyźnie prowadzą poszukiwania mężczyzny, który napadł na jeden ze sklepów jubilerskich. Do sieci trafił jego portret pamięciowy. Jak podaje policja, do napadu doszło 14 marca. Sprawca udawał, że chce kupić pierścionek zaręczynowy. W pewnym momencie wyrwał z rąk sprzedawcy paletę, na której było ponad 70 pierścionków i uciekł. Skradziona biżuteria została wyceniona na 30 tys. złotych.

Z relacji świadków wynika, że sprawca ma ok. 180 cm wzrostu i ok. 30 lat. Ma krótkie, ciemne włosy i okrągłą twarz. Ubrany był w czarną ortalionową kurtkę i ciemne spodnie. Miał przy sobie torbę w biało-czarną kratę. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub ma informacje o tym zdarzeniu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włodawie tel. 82 572 72 09 lub najbliższą jednostką Policji tel. 997 i 112.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »