Zaginął 14-letni Grzegorz Tonna z Piły

Rodzina i policja poszukują 14-letniego Grzegorza Tonna z Piły. Nastolatek w czwartek w godzinach popołudniowych wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Grzegorz był ubrany w ciemną kurtkę i ciemne spodnie. Miał na sobie bluzę moro z biało-czerwoną flagą na piersi.

Chłopak ma około 165 cm wzrostu i tęgą budowę ciała. Miał ze sobą duży głośnik bluetooth. Wszystkie osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać 14-latek, policja prosi o kontakt z dyżurnym pilskiej komendy pod nr tel. (67) 353-15-60.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 24-letnia Marta Jaroch

Policjanci z Przemyśla proszą o pomoc w poszukiwaniach. 24-letnia Marta Jaroch wyszła z hotelu w Arłamowie (woj. podkarpackie), a kontakt z nią nagle się urwał. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o dziewczynie, są proszone o kontakt.

Marta Jaroch zaginęła w poniedziałek 16 grudnia. Jak przekazują w komunikacie przemyscy policjanci – 24-latka ostatni raz miała być widziana około godz. 7:45. Wyjeżdżała wtedy z Hotelu Arłamów, w którym pracuje, w kierunku Przemyśla. Do dziś nie nawiązała kontaktu z rodziną. W hotelowym pokoju zostawiła telefon.

Marta Jaroch jest szczupłą blondynką o prostych włosach do ramion, ma około 165 centymetrów wzrostu i niebieskie oczy. W poniedziałek była ubrana w czarne spodnie, białą bluzkę, białe buty sportowe, czarną kurtkę i białą czapkę. Może poruszać się szarym Fiatem Bravo o nr rej. RPR 33083.

Przemyscy policjanci apelują: każdy, kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszony jest o kontakt na telefon nr (16) 677 3324, (16) 677 3325 lub na numer alarmowy 112.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 17-letnia Aleksandra Pomorska

Aleksandra Pomorska zaginęła. Policja z Częstochowy poszukuje 16-letniej mieszkanki Blachowni. Nastolatka ostatni raz widziana była 11 grudnia. Aleksandra Pomorska 11 grudnia w godzinach popołudniowych wyszła z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego. 16-latka do chwili obecnej nie powróciła do placówki i nie nawiązała kontaktu.

Rysopis zaginionej:

Wiek z wyglądu 17-18 lat,
wzrost około 165 cm,
sylwetka tęga,
waga 88 kg,
włosy długie, proste sięgające do połowy pleców, ufarbowane na czarno,
mocny makijaż.

Aleksandra Pomorska w dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie, różowe adidasy i bordową czapkę.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 12 55, (34) 369 12 66 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginęła 13-letnia Justyna Wiedeńska

Justyna Wiedeńska zaginęła w Częstochowie. 13-latka we wtorek rano wyszła z domu do szkoły i dotychczas nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Policja apeluje do internautów o pomoc. Justyna Wiedeńska we wtorek godzinach porannych wyszła z domu do szkoły. Jak informuje policja w Częstochowie, 13-latka nie dotarła na lekcje. Śledczy opublikowali wizerunek dziewczyny. 

Justyna Wiedeńska zaginęła. Rysopis 13-latki 

wzrost ok 165 cm,

szczupła budowa ciała,

włosy ciemny blond, proste do ramion,

oczy brązowe.

Zaginiona 13-letnia ubrana była w ciemne dresowe spodnie, białą bluzkę, niebieską kurtkę z zielonym zamkiem, czarne buty z różowymi sznurówkami. Posiadała przy sobie czarną torbę na ramię. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 12 55/1266 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginęła 31-letnia Honorata Dąbrowska

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu poszukują zaginionej 31-letniej Honoraty Dąbrowskiej. Matka trójki dzieci w sobotę wyjechała do Piły. Do tej pory nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona Honorata Dąbrowska jest mieszkanką Próchnowa (woj. zachodniopomorskie) i ma troje dzieci. W sobotę 21 września kobieta wyjechała do Piły i do tej pory nie powróciła. Ostatni raz widziana była w Pile w niedzielę około godz. 15.00.

Jak powiedziała Wirtualnej Polsce rodzina zaginionej, w sobotę wieczorem Honorata była z dwojgiem znajomych w klubie „Kawiarnia PRL” w Pile. Miała stamtąd wyjść i udać się do hotelu. Niestety, ślad po niej zaginął.

Honorata Dąbrowska ma 165 cm wzrostu, tęgą sylwetkę, włosy blond do ramion, oczy niebieskie. Znaki szczególne to tatuaż na lewym barku z napisem”Anna”, na lewym przedramieniu „Marysia” i „Zosia” oraz na prawym przedramieniu napis „Patrz, komu ufasz”.

W dniu zaginięcia 31-latka ubrana była w czarną bluzkę na ramiączkach, leginsy i adidasy w tym samym kolorze oraz niebieską kurtkę dżinsową. Miała też okulary lecznicze z czerwonymi oprawkami, a w uszach okrągłe srebrne kolczyki.

Osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej Honoraty Dąbrowskiej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wałczu pod nr telefonu 67 250 45 12, tel. alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 44-letnia Barbara Petrycka

W Gliwicach trwają poszukiwania zaginionej Barbary Petryckiej. 44-latka wyszła z domu przed świętami. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

Zaginiona kobieta ma 165 cm wzrostu, jest szczupłą brunetką.

W dniu zaginięcia była ubrana w pikowaną kurtkę w kolorze niebieskim i granatowe dżinsy z przetarciami.

44-latka wyszła z domu 20 grudnia w godzinach 7:10-13:30. O godzinie 16:00 miała iść do pracy. Nie pojawiła się w niej, a kontakt z kobietą się urwał.

Rodzina i znajomi zawiadomili policję. Założyli też grupę na Facebooku o nazwie „Sprawa Zaginionej Barbary Petryckiej”.

Bliscy pani Barbary apelują: Jeśli ktoś posiada informacje o miejscu jej pobytu bardzo prosimy o kontakt z nami w wiadomości (zapewniamy anonimowość) lub pod numerem telefonu +48 727 911 941.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Zaginęła 21-letnia Katarzyna Jaśkiewicz

Wyszła z domu w środę i nie wróciła. Policja prosi o pomoc w znalezieniu 21-letniej Katarzyny Jaśkiewicz. Opublikowała jej wizerunek i rysopis. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie poszukują 21-letniej Katarzyny Jaśkiewicz. W środę 14 listopada około godz. 14.00 wyszła z domu i do tej pory nie wróciła.

Jak wynika z rysopisu kobieta ma 165 cm wzrostu, średnią budowę ciała, ciemne, proste i długie włosy oraz prosty nos. W dniu zaginięcia była ubrana różową kurtkę i czarne legginsy.

Policja prosi o kontakt, osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej. Albo osobisty – z Wydziałem Kryminalnym KPP w Bełchatowie przy ul.1 Maja 7, albo pod numerami: 44 635 52 84 lub 997 lub 112.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 30-letnia Milagros Frykowska

Zaginęła Milagros Frykowska. Krakowska policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej. 30-letnia Milagros Frykowska ostatni raz widziana była 10 października 2018 roku w rejonie ul. Halszki w Krakowie. Do tej pory kobieta nie powróciła do domu i nie kontaktowała się z najbliższymi.

Krakowska policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej. Publikują też jej wizerunek i rysopis. Kobieta to szczupła 30-latka średniego wzrostu, ma ok. 165 cm i waży ok. 50 kg. Ma zielone oczy, ale może nosić też brązowe soczewki kontaktowe. Ma ciemne włosy sięgające do ramion.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z VI Komisariatem Policji w Krakowie.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 44-letnia Barbara Biernacka

24 sierpnia bieżącego roku ok. godz. 8:00 w Białymstoku 42-letnia kobieta poszła na zakupy. Nie wróciła jednak do domu. Policja i rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu Barbary Biernackiej. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w jasne spodnie do kolan, szarą bluzkę i czarne sandały. Ma 165 cm wzrostu, blond włosy do uszu i zielone oczy. Sylwetka krępa z otyłością brzuszną – podają funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku.

Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o zgłoszenie się do najbliższej jednostki policji, bądź kontakt telefoniczny: nr (85) 670 32 22 lub nr alarmowy 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 17-letnia Natalia Konik

Zaginiona ostatni raz widziana była 13 czerwca br. około godz. 04:00 w rejonie ul. Telimeny w Krakowie. Do chwili obecnej 17-latka nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionej:

Wzrost: ok. 165 cm

Waga: ok. 50 kg

Budowa ciała: szczupła

Oczy: niebieskie

Włosy: długie, ciemne

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z VI Komisariatem Policji w Krakowie: Tel. 12-61-52-711, 12-61-52-040, 12-61-52-044, lub 997.
Źródło info i foto: gazetakrakowska.pl