Zaginęła 44-letnia Barbara Petrycka

W Gliwicach trwają poszukiwania zaginionej Barbary Petryckiej. 44-latka wyszła z domu przed świętami. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

Zaginiona kobieta ma 165 cm wzrostu, jest szczupłą brunetką.

W dniu zaginięcia była ubrana w pikowaną kurtkę w kolorze niebieskim i granatowe dżinsy z przetarciami.

44-latka wyszła z domu 20 grudnia w godzinach 7:10-13:30. O godzinie 16:00 miała iść do pracy. Nie pojawiła się w niej, a kontakt z kobietą się urwał.

Rodzina i znajomi zawiadomili policję. Założyli też grupę na Facebooku o nazwie „Sprawa Zaginionej Barbary Petryckiej”.

Bliscy pani Barbary apelują: Jeśli ktoś posiada informacje o miejscu jej pobytu bardzo prosimy o kontakt z nami w wiadomości (zapewniamy anonimowość) lub pod numerem telefonu +48 727 911 941.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Zaginęła 21-letnia Katarzyna Jaśkiewicz

Wyszła z domu w środę i nie wróciła. Policja prosi o pomoc w znalezieniu 21-letniej Katarzyny Jaśkiewicz. Opublikowała jej wizerunek i rysopis. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie poszukują 21-letniej Katarzyny Jaśkiewicz. W środę 14 listopada około godz. 14.00 wyszła z domu i do tej pory nie wróciła.

Jak wynika z rysopisu kobieta ma 165 cm wzrostu, średnią budowę ciała, ciemne, proste i długie włosy oraz prosty nos. W dniu zaginięcia była ubrana różową kurtkę i czarne legginsy.

Policja prosi o kontakt, osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej. Albo osobisty – z Wydziałem Kryminalnym KPP w Bełchatowie przy ul.1 Maja 7, albo pod numerami: 44 635 52 84 lub 997 lub 112.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 30-letnia Milagros Frykowska

Zaginęła Milagros Frykowska. Krakowska policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej. 30-letnia Milagros Frykowska ostatni raz widziana była 10 października 2018 roku w rejonie ul. Halszki w Krakowie. Do tej pory kobieta nie powróciła do domu i nie kontaktowała się z najbliższymi.

Krakowska policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej. Publikują też jej wizerunek i rysopis. Kobieta to szczupła 30-latka średniego wzrostu, ma ok. 165 cm i waży ok. 50 kg. Ma zielone oczy, ale może nosić też brązowe soczewki kontaktowe. Ma ciemne włosy sięgające do ramion.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z VI Komisariatem Policji w Krakowie.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 44-letnia Barbara Biernacka

24 sierpnia bieżącego roku ok. godz. 8:00 w Białymstoku 42-letnia kobieta poszła na zakupy. Nie wróciła jednak do domu. Policja i rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu Barbary Biernackiej. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w jasne spodnie do kolan, szarą bluzkę i czarne sandały. Ma 165 cm wzrostu, blond włosy do uszu i zielone oczy. Sylwetka krępa z otyłością brzuszną – podają funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku.

Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o zgłoszenie się do najbliższej jednostki policji, bądź kontakt telefoniczny: nr (85) 670 32 22 lub nr alarmowy 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 17-letnia Natalia Konik

Zaginiona ostatni raz widziana była 13 czerwca br. około godz. 04:00 w rejonie ul. Telimeny w Krakowie. Do chwili obecnej 17-latka nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionej:

Wzrost: ok. 165 cm

Waga: ok. 50 kg

Budowa ciała: szczupła

Oczy: niebieskie

Włosy: długie, ciemne

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z VI Komisariatem Policji w Krakowie: Tel. 12-61-52-711, 12-61-52-040, 12-61-52-044, lub 997.
Źródło info i foto: gazetakrakowska.pl

Napadł z siekierą na sklep, ukradł kilka tysięcy. Trwa policyjna obława za sprawcą

Mężczyzna uzbrojony w siekierę napadł na sklep w okolicy Czarnkowa (wielkopolskie) i ukradł ok. 5-6 tys. zł. Trwa policyjna obława; w akcji bierze udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym dwie grupy z Poznania. Jak tłumaczyła oficer prasowa KPP w Czarnkowie mł. asp. Karolina Górzna-Kustra, do napadu doszło w piątek przed godz. 16 w miejscowości Osuch na obrzeżach Czarnkowa.

– Do sklepu wtargnął młody, ok. 25-letni mężczyzna uzbrojony w siekierę. Mężczyzna ma ok. 165 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma ciemną karnację i ciemne krótkie włosy. Ubrany był w szarą bluzę i szare spodnie. Na twarzy miał zaciągnięty szalik i kaptur na głowie – mówiła.

Jak dodała, mężczyzna przy użyciu siekiery groził ekspedientce i wymusił od niej wydanie ok. 5-6 tys. zł.

– Po napadzie mężczyzna uciekł z pieniędzmi do pobliskiego lasu. Do poszukiwania mężczyzny użyto m.in. policyjnego śmigłowca i psa policyjnego. Łącznie mężczyzny poszukuje kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym dwie drużyny z Poznania -podkreśliła Górzna-Kustra.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginęła 16-letnia Anna Jurgała

Policja poszukuje 16-letniej Anny Jurgały z Bochni w Małopolsce. Nastolatka w środę rano opuściła mieszkanie i do tej pory nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. W dniu zaginięcia dziewczyna miała na sobie żółtą kurtkę z białym futrzanym kołnierzem.

16-latka ma około 165 cm wzrostu, pociągłą twarz, prosty nos i długie włosy. Zaginiona ma charakterystyczną bliznę nad górną wargą prawej stronie. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bochni: Tel. 14 61-52-263, 14 61-52-223, 14 61-52-212 lub 997.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 16-letnia Weronika Badach

16-letnia Weronika Badach jest poszukiwana przez policję z Wałcza. 16-latka zaginęła 30 grudnia ub.r. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wałczu poszukują 16-letniej Weroniki Badach. Dziewczyna wyszła z domu 30 grudnia 2017 r. ok. godz. 16. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak podają policjanci, Weronika Badach jest ok. 165 cm wzrostu, waży ok. 50 kg, jest szczupłej budowy ciała, ma szare oczy, pociągłą twarz i lekko odstające prawe ucho. Długie włosy farbuje na ciemny brąz. W dniu zaginięcia miała na sobie koszulkę z krótkim rękawem koloru kremowego z czarnym napisem, puchową jasnozieloną kurtkę, jasnoniebieski komin, czarne leginsy i czarne sportowe buty.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej 16-latki, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wałczu pod nr tel. 67 250 45 12 lub najbliższą jednostką.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Zaginął 19-latek z Lidzbarka Warmińskiego

Policjanci z Lidzbarka Warmińskiego (woj. warmińsko-mazurskie) poszukują 19-letniego Marcina Majka. Chłopak wyszedł z domu w piątek, 17 marca, i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Marcin Majek, 19-letni mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego, wyszedł z domu 17 marca około godz. 11.00. Wieczorem, około godz. 20.00, skontaktował się telefonicznie z rodziną informując, że wraca do domu. Od tamtej pory jednak nie pojawił się w domu, ani nie rozmawiał z bliskimi.

Chłopak w dniu zaginięcia był ubrany w ciemne dżinsy z niebieskimi wstawkami, czarną kurtkę z kapturem i ciemne buty sportowe z niebieskimi elementami.

Marcin Majek ma około 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i ma krótkie brązowe włosy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego 19-latka, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 89 767 72 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 16-letnia Joanna Biniak

Policjanci z kujawsko-pomorskiego Mogilna prowadzą poszukiwania 16-letniej Joanny Biniak. Dziewczyna ostatni raz była widziana rano. Jak podaje policja, 16-latka ma ok. 165 cm wzrostu, jest szczupła. Ubrana była ciemnozieloną kurtkę, siwe getry, białe adidasy i brązową czapkę z pomponem. Miała przy sobie niebieski plecak z napisem „adidas”.

Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu 16-latki proszeni są o natychmiastowy kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Mogilnie pod nr 52 315 95 00. Wszelkie informacje można przekazywać także na krajowe numery alarmowe 997, 112.
Źródło info i foto: RMF24.pl