Posts Tagged “32-latka”

32-letni syn posłanki PO jadąc przez Szczawno-Zdrój swoim zachowaniem wzbudził podejrzenie policjantów drogówki. Został zatrzymany do kontroli, w wyniku której funkcjonariusze znaleźli przy nim niedopalonego skręta z konopi indyjskich.

Maciej M. miał “zachowywać się irracjonalnie” – jak opisali funkcjonariusze. Pomimo tego, że było już ciemno, jechał z wyłączonymi światłami. Policjanci po zatrzymaniu wyczuli wydobywające się z wnętrza samochodu zapach marihuany. Stało się to podstawą do szczegółowej rewizji 32-latka, przy którym ostatecznie znaleziono niedopalonego skręta z konopi indyjskich (0,75g).

Zatrzymanemu pobrano krew do analizy, która ma wykazać, czy prowadził pod wpływem używki. Policjanci przeszukali także mieszkanie syna posłanki PO, gdzie znaleźli białą substancję, która okazała się być amfetaminą. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Na obserwację psychiatryczną trafi Magdalena M. – podejrzana o zabicie swojej koleżanki i dwójki jej dzieci w jednym z mieszkań na Stalowej w Warszawie. Do zbrodni doszło na początku listopada. Biegli po jednorazowym badaniu nie byli w stanie ocenić, czy Magdalena M. jest zdrowa psychicznie. Dlatego 32-latka spędzi teraz sześć tygodni na oddziale psychiatrii sądowej w areszcie na Rakowieckiej w Warszawie. Wynik badań, który ma być znany do końca czerwca, może wpłynąć na dalszy los kobiety. Jeśli okaże się, że w momencie popełnienia zbrodni była niepoczytalna, to może uniknąć więzienia.

Przypomnijmy, że podejrzana zamordowała – według śledczych – kobietę, a następnie dla zatarcia śladów miała podpalić jej mieszkanie. Czadem śmiertelnie zatruło się dwoje dzieci ofiary. Strażacy przyjechali tam już po dokonaniu zbrodni, dostali wezwanie o pożarze. Podejrzana kobieta już wcześniej była oskarżona o przestępstwo przeciwko mieniu. Stosowany był wobec niej dozór policyjny.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »