Posts Tagged “9-latka”

60-letni mieszkaniec Wałbrzycha został skazany na 6,5 roku więzienia za gwałt na 9-letniej wnuczce i dopuszczenie się innych czynności seksualnych wobec drugiej, także 9-letniej wnuczki. – Będziemy składać apelację, wnioskowaliśmy o karę 10 lat pozbawienia wolności – powiedziała cytowana przez “Gazetę Wrocławską” Jolanta Majcherczyk, zastępczyni prokuratora rejonowego w Wałbrzychu.

60-latkowi groziła kara do 12 lat pozbawienia wolności – informuje “Gazeta Wrocławska”.

- Sąd skazał mężczyznę na karę 6 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności oraz zakazał zbliżania się i kontaktowania z obiema poszkodowanymi dziewczynkami – powiedziała Jolanta Majcherczyk, zastępczyni prokuratora rejonowego w Wałbrzychu. – Po otrzymaniu z sądu pisemnego uzasadnienia wyroku, będziemy składać apelację ponieważ wnioskowaliśmy o surowszą karę 10 lat pozbawienia wolności – dodała.

Koszmar trwał cztery lata

Sprawę jako pierwsza opisała w lutym br. “Gazeta Wrocławska”. Sąd Rejonowy w Wałbrzychu przychylił się wówczas do wniosku prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 60-latka. Z ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna dopuszczał się przestępstw wobec swoich wnuczek w okresie od 2014 roku do 5 lutego 2018 roku. Obie dziewczynki miały być w tym czasie regularnie przekazywane przez rodziców pod opiekę dziadka.

Bóle w okolicach narządów płciowych

Sprawa miała wyjść na jaw, kiedy jedna z poszkodowanych dziewczynek poskarżyła się swojemu ojcu i zarazem synowi oskarżonego na bóle w okolicach narządów płciowych. Mężczyzna skontaktował się z policją. Obie dziewczynki zostały zbadane oraz przesłuchane w obecności psychologa. Wyniki badań oraz informacje uzyskane od dzieci dały prokuratorowi podstawę do postawienia 60-latkowi zarzutów.
Źródło info i foto: polsatnews.pl

Comments Brak komentarzy »

Zatrzymano 47-letniego księdza ze Skawy, który jest podejrzany o molestowanie seksualne kilkuletniej dziewczynki. Do tych drastycznych wydarzeń doszło w okolicach Zakopanego – ustaliło radio RMF FM.

Dramat rozegrał się w ubiegły weekend. Ksiądz zabrał dzieci na wycieczkę do Kościeliska. Miał się nimi opiekować, ale – według śledczych – okrutnie skrzywdził jedno z dzieci. Zakradł się nocą do pokoju, w którym nocowało pięć dziewczynek. Przynajmniej jedną z nich – 9-latkę miał molestować seksualnie.

Gdy przerażona dziewczynka wróciła do rodzinnej Skawy wszystko opowiedziała matce. Zrozpaczona kobieta pobiegła na policję. Jak podaje RMF FM gdy tylko funkcjonariusze zaczęli interesować się sprawą, władze zakonu salezjanów zadecydowały o przeniesieniu duchownego. Trafił do Krakowa. Tam zatrzymała go policja.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

Indie. Macocha wynajęła grupę mężczyzn, którzy zgwałcili i zamordowali jej 9-letnią pasierbicę.

Makabryczne zdarzenie miało miejsce w prowincji Kaszmir. Macocha nie mogąc znieść swojej 9-letniej pasierbicy zleciła zamordowanie dziecka. Była zazdrosna o to, że jej mąż, a ojciec dziewczynki poświęcał córce zbyt wiele czasu. Do zabójstwa wynajęła grupę mężczyzn (w tym swojego 14-letniego syna!).

Tortury, które przeszła dziewczynka były niewyobrażalne. Grupa mężczyzn najpierw zbiorowo zgwałciła dziecko, a następnie oblała ją kwasem i zamordowała. Ciało 9-latki ukryli w dżungli. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci był cios w głowę zadany siekierą.

Odnalezienie ciała

Ciało 9-latki policja znalazła dopiero po kilkunastu dniach poszukiwań. Według informacji podanych przez BBC, przesłuchano już macochę, która przyznała, że… straszliwej zbrodni dopuściła się z powodu zazdrości o męża. Grupa mężczyzn odpowiedzialnych za makabryczny czyn usłyszała już zarzuty.

Nie pierwszy przypadek

To drugi przypadek morderstwa na tle seksualnym, które miało miejsce w prowincji Kaszmir. Przypominamy, że w kwietniu podobny los spotkał zaledwie ośmioletnią muzułmankę. Kolejna zbrodnia wywołała falę protestów i zmusiła rząd do wprowadzenia zmian prawnych w kwestii gwałtów, w tym kary śmierci. Mimo wszystko ataki na kobiety i dzieci są stale zgłaszane na terenie Indii.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

35-letni mężczyzna zaatakował dzieci w Częstochowie. Jak się okazało – nie po raz pierwszy; był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. Tym razem zgwałcił 9-latkę i próbował zgwałcić 12-latkę. Ojciec jednej z dziewczynek dogonił i złapał pedofila. Napastnik jest już w areszcie.

Policjanci w sobotę po południu dostali wezwanie do częstochowskiej dzielnicy Północ. Tam czekał już na nich ojciec 9-latki oraz zatrzymany przez niego 35-latek. Okazało się, że kiedy dziewczynka wchodziła do klatki schodowej bloku, została zaatakowana i zgwałcona. Napastnik uciekł, bo najprawdopodobniej spłoszyły go inne dzieci, które przechodziły w pobliżu. 9-latka wróciła do domu i opowiedziała o wszystkim rodzicom. Ojciec dziewczynki dogonił mężczyznę ulicę dalej.

Policjanci odkryli, że 35-latek kilka dni wcześniej w tej samej dzielnicy Częstochowy napadł na 12-latkę. Tego ataku jednak nie zgłoszono policji. Mężczyzna usłyszał zarzuty zgwałcenia 9-latki i usiłowania zgwałcenia 12-latki. Będzie odpowiadał jako recydywista, bo ma już na koncie karę za podobne przestępstwo. Sąd zdecydował o aresztowaniu pedofila.

Policja sprawdza, czy ofiar 35-latka nie było więcej. Osoby, które mają informacje o innych atakach na dzieci w ostatnich dniach w Częstochowie, mogą zgłaszać się do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Za zabójstwem 28-letniej tancerki erotycznej Moniki T. może stać 39-letni Zbigniew H. – ustalił portal Tvnwarszawa.pl. Ma o tym świadczyć dowód znaleziony w samochodzie mężczyzny. Kobieta zaginęła w styczniu ub. r. Jej szczątki znaleziono trzy miesiące później na warszawskiej Kępie Tarchomińskiej. Doniesień portalu nie potwierdzają na razie oficjalnie śledczy. Zbigniew H. czeka obecnie na wyrok we Francji – jest oskarżony o zgwałcenie i zabójstwo 9-letniej Chloe, do którego doszło w kwietniu 2015 r. w Calais.

Jakie były okoliczności zaginięcia Moniki T.?

28-latka ostatni raz była widziana w centrum Warszawy 9 stycznia 2015 r. Zajmowała się tańcem erotycznym, pracowała w nocnych klubach. W marcu na działce na Białołęce znaleziono fragmenty kości kobiety, a także m.in. ubrania.

W jakich okolicznościach doszło do zamordowania 9-letniej Chloe?

Brutalne zabójstwo małej Chloe, porwanej w kwietniu 2015 r. z placu zabaw w Calais, wywołało poruszenie we Francji. Według świadków mężczyzna w czerwonym samochodzie na oczach matki wciągnął dziewczynkę do środka i odjechał. Policja po dwóch godzinach poszukiwań odnalazła nagie ciało dziecka w pobliskim lasku. Aresztowała znajdującego się w pobliżu Polaka. Samochód z polską rejestracją znaleziono później. Zbigniew H. przyznał się do winy.

Kim jest Zbigniew H.?

Zbigniew H. był już we Francji skazany za napaści. Kilka lat temu napadł między innymi na emerytkę, przykładając jej nóż do gardła, żądając pieniędzy i grożąc jej śmiercią. Został za to skazany na 6 lat więzienia. W 2014 r. został skazany przez polski sąd na rok więzienia za dwie kradzieże samochodów. Nie został wtedy aresztowany, w marcu 2015 r. odbyła się rozprawa odwoławcza, podczas której sąd utrzymał wyrok. Potem mężczyzna uciekł do Francji.
Żródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »

Trzy miesiące aresztu dla pedofila z Łodzi, który zaatakował 9-latkę. Jak dowiedziała się reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka, mężczyzna napadł na dziewczynkę na klatce schodowej kamienicy w centrum miasta i siłą zmusił ją do poddania się tzw. innej czynności seksualnej. 9-latka zaczęła krzyczeć i wtedy z pomocą przyszedł sąsiad, który zainteresował się, co się dzieje na klatce schodowej. To spłoszyło pedofila, którego sąsiad próbował jeszcze dogonić. Ostatecznie tożsamość 28-letniego przestępcy udało się ustalić na podstawie nagrania z monitoringu ze sklepu, do którego napastnik wszedł za swoją ofiarą.

Pedofil przyznał się do zarzuconego mu czynu, a w wyjaśnieniach opisał inne przypadki, w których atakował lub miał zamiar zaatakować dziewczęta. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie ten mężczyzna dopuścił się napaści seksualnej na 15-latkę, o której informowaliśmy na początku października. Podejrzany prawdopodobnie usłyszy więc kolejne zarzuty. Jak ustaliła nasza reporterka, 28-latek był już wcześniej karany za przestępstwa na tle seksualnym.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Henryk H. zatrzymany we Francji w związku z morderstwem 9-latki w Calais, przyznał się do gwałtu i morderstwa. Zeznał, że był w drodze do swojej siostry, która mieszka w Wielkiej Brytanii. Francuskie władze ujawniły, że rok temu po zakończeniu 6-letniego wyroku za napad z użyciem noża, został przekazany polskim władzom na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania. Tamtejsza prokuratura wyjaśnia teraz, jak to się stało, że Henryk H. wrócił do Francji.

Kilka wyroków na koncie

Polak był wielokrotnie skazywany w Polsce i we Francji. Niedawno wyszedł z francuskiego więzienia po 6-letniej odsiadce za napad na staruszkę, której groził nożem i ukradł 60 euro. W 2004 roku też we Francji miał wyrok za podobne przestępstwo.

Z powodu przeszłości kryminalnej w naszym kraju nie został przyjęty do Legii Cudzoziemskiej. Informacje o zniknięciu 9-letniej Chloé policjanci dostali w środę 15 kwietnia ok. 15.30. Kilkadziesiąt minut później znaleźli jej zwłoki. Dziewczynka była rozebrana.

Została porwana w Calais na oczach swojej matki. Świadkowie widzieli czerwony samochód i łysego człowieka, który wciągnął dziewczynkę do auta. Według nich dziewczynka bawiła się z koleżanką na ulicy przed szkołą. Zarządzono obławę i w lesie pod miastem 2 godziny po porwaniu znaleziono ciało dziecka, a niedaleko człowieka, który próbował uciekać. Miał kluczyki do samochodu z polską rejestracją.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

Dziewczynka była wielokrotnie gwałcona przez 10 mężczyzn. Za czyn ten odpowiadają ekstremiści z organizacji terrorystycznej Państwo Islamskie (PI). Przed żadnym sądem oczywiście nie staną, chyba że boskim. Bo w swoim mniemaniu nie zrobili nic złego. Porwaną i wziętą do seksualnej niewoli dziewczynkę wielokrotnie gwałcono. 9-latka jest jazydką, a tę grupę etniczną ekstremiści prześladują ze szczególną zawziętością. Uważają bowiem jazdydów za czcicieli szatana. Wszystko przez to, że jazydzi wierzą w Malak-Tausa. Niestety, jedno z jego imion (Shaytan) jest podobne do arabskiego słowa „szaitan”, czyli diabeł. To podobieństwo dwóch słów wystarcza fanatykom do prześladowania i zabijania jazydów.

W zeszłym tygodniu irackiej milicji udało się uwolnić 200 jazydów. To wtedy smutna historia ciężarnej 9-latki ujrzała światło dzienne. Dziewczynka została porwana przez bojowników Państwa Islamskiego latem 2014 roku. Jako seksualna niewolnica była gwałcona każdego dnia. Ekstremiści zwykle trzymają porwane kobiety w budynku z zablokowanymi oknami, pilnowanym przez uzbrojonych strażników. Szanse na ucieczkę kobiet są więc praktycznie żadne.
Żródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

Charles Vacca uczył 9-letnią dziewczynkę strzelać z pistoletu maszynowego na jednej ze strzelnic w Arizonie. Niestety dziewczynka nie zapanowała nad bronią i siła odrzutu spowodowała salwę wystrzałów w powietrze. Jedna ze zbłąkanych kul dosięgnęła instruktora, który zmarł po przewiezieniu do szpitala. Na filmiku nakręconym najprawdopodobniej przez rodziców dziewczynki widać, jak oddaje ona pojedynczy strzał z karabinu uzi. Dopiero po chwili traci kontrolę nad bronią i oddaje serie strzałów, z których jeden dosięga 39-letniego instruktora.

To był profesjonalista

Charles Vacca w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł po przewiezieniu do szpitala. Kierownik strzelnicy Sam Scarmardo powiedział w wywiadzie dla NBC, że pierwszy raz odkąd prowadzi strzelnice taki wypadek ma miejsce. – “Nigdy nie było nawet draśnięcia” – podkreślał Scarmardo. Mężczyzna powiedział, że instruktor był wyszkolonym profesjonalistą i „świetnym facetem z poczuciem humoru”. – “Módlcie się za Charliego, dziewczynkę i jej rodzinę, bo czeka ich trudny czas” – zaapelował Scarmardo.

Zapytany o komentarz Ronald Scott, ekspert ds. broni palnej, stwierdził, że w większości przypadków to instruktor trzyma broń ucząc dzieci strzelać. – “Nie można dać uzi 9-latce i oczekiwać, że da radę go kontrolować” – skomentował Scott.
Żródło info i foto: TVP.info

Comments Brak komentarzy »

47-letni salezjanin ks. Mieczysław W. opiekujący się parafialnym chórem dobierał się do 9-latki. Ksiądz pedofil w parafii w Skawie służył od trzech lat. Tam też upatrzył sobie śliczną Dominikę (9 l.), którą wykorzystał seksualnie podczas wycieczki dzieci do Kościeliska, gdzie pojechał jako opiekun. Salezjanin został zatrzymany. Prokuratura w Zakopanem postawiła mu już zarzuty, a sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie. Mieszkańcy Skawy informacją o księdzu pedofilu są wstrząśnięci. Dotąd ks. Mieczysław W. wydawał się im duchownym bez skazy. Zawsze porozmawiał, wyspowiadał, dla każdego miał czas. Salezjanin od trzech lat uczył też katechezy w szkole podstawowej, prowadził oratorium dla dzieci oraz chór. Jedną z dziewczynek uczęszczających na te zajęcia była 9-letnia Dominika. Rodzice posłali ją tam w dobrej wierze, nie przypuszczając nawet że niewinnemu dziecku może grozić jakiekolwiek niebezpieczeństwo i to ze strony duchownego! Żródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »