Zaginęła 15-latka z Łodzi

Policja w Łodzi poszukuje zaginionej Joanny Śnieć. 15-latka wyszła z domu kilka dni temu i do tej pory nie dała znaku życia. Być może ktoś z Was skojarzy dziewczynę. Publikujemy komunikat wydany przez Komendę Miejską Policji w Łodzi. 15-letnia Joanna Śnieć wyszła z domu w dniu 13 listopada 2020 roku (piątek) i do chwili obecnej nie powróciła. Poszukuje ją zrozpaczona rodzina oraz policjanci z II Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Rysopis zaginionej: wzrost około 180 cm, waga około 90 kg, sylwetka zaokrąglona, włosy ciemne, długie. Ubrana była w różową kurtkę, czerwone getry i czerwone kozaki. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Ciesielskiej 27, lub telefonicznie pod numerami: 47 841 15 00, 47 841 15 09, 47 841 15 52 lub 112.
Źródło info i foto: se.pl

Zaginął 25-letni Łukasz Kaczyński

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie poszukują zaginionego 25-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna w czwartek około godziny 12 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, ani ze znajomymi. Mężczyzna jest głuchoniemy.

Zaginiony to:

Łukasz Kaczyński, lat 25, Zambrów

Rysopis: wzrost około 180 cm, waga 90 kg., krępej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond, twarz owalna, cera śniada.

Ubrany był: w niebieską kurtkę, czarne dresowe spodnie i czarne sportowe buty.

Mężczyzna jest głuchoniemy, czyta z ruchu warg, posługuje się językiem migowym.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie, pod nr tel. (086) 474 19 00, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem komórkowym 112.
Źródło info i foto: se.pl

Zaginął 29-letni Paweł Romanowski

Zaginął Paweł Romanowski z Gdańska. 29-latek w czwartek 5.12.2019 r. wyszedł z pubu w Gdańsku i do tej pory nie wrócił do domu. Szukają go rodzina, przyjaciele i policja. Jak informuje Komenda Miejska Policji, wczoraj sprawdzono fragment dna Motławy, jednak nie natrafiono na żadne ślady. Służby zaplanowały jednak dalsze przeszukiwanie rzeki.

Poszukiwania Pawła Romanowskiego trwają od czwartku 5 grudnia 2019 r . Ostatni raz 29-latek widziany był w Gdańsku, na ul. Chlebnickiej. Około godz. 23 rozstał się ze znajomymi i miał wracać do domu. Do dziś nie daje znaku życia.

– Nikt z rodziny, ani bliskich i dalekich znajomych nie ma informacji o miejscu jego pobytu – mówią zrozpaczeni przyjaciele, którzy w mediach apelują o pomoc w odnalezieniu Pawła. – Na jednym ze zdjęć widać, w co był ubrany. Czeka na niego kochającą rodzina w tym córeczka. Wszystkie osoby, które go widziały lub były świadkami jakiegoś incydentu z jego udziałem, proszone są o pilny kontakt z policją.

Paweł ma 29 lat, jest mieszkańcem Gdańska. Ma 173 cm wzrostu, około 90 kg wagi, szaro-zielone oczy, blond włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w szaro-niebieską kurtkę, szary komin, szarą czapkę.

– Nigdy nie pozostawał tak długo bez kontaktu z bliskimi – mówią znajomi Pawła.

Poszukiwaniami Pawła zajmuje się gdańska policja. Zaangażowane są też grupy poszukujące zaginionych. Niestety nic nie przynosi efektu.

Rysopis zaginionego Pawła Romanowskiego, lat 29, mieszkańca Gdańska:

Wzrost: 173 cm
Waga: Około 90kg
Kolor oczu: Szaro zielone
Kolor włosów: Blond

Ktokolwiek wie coś o losie zaginionego proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 112.
Źródło info i foto: dziennikbaltycki.pl

Nożownik zabił kobietę w Gdyni. Trwają poszukiwania napastnika

Gdyńska policja szuka 22-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie wczoraj wieczorem na ulicy Widnej zabił kobietę. 39-letnia ofiara zginęła od ciosu nożem w okolice serca. Kobieta szła z mężem, kiedy podbiegł do nich napastnik. Zadał jeden cios i uciekł. Mimo natychmiastowej pomocy 39-latki nie udało się uratować. Poszukiwany 22-latek to jej znajomy. Policja zna jego dane, ale ich nie ujawnia ze względu na dobro śledztwa. Wiadomo, że ma 185 cm wzrostu, około 90 kilogramów wagi i bardzo krótkie jasne włosy. Wczoraj był ubrany w długie spodnie i ciemną bluzę. Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginął 23-letni Kami Szychowski

Kamil Szychowski wczoraj około 14.00 wsiadł na rower i pojechał przed siebie. Godzinę później był widziany w miejscowości oddalonej o kilkanaście kilometrów. Nie wiadomo, co się z nim dzieje. Kamil ma zaburzenia orientacji w czasie i przestrzeni. Kamil wyruszył z miejscowości Drzewce w gminie Lipce Reymontowskie pod Skierniewicami. Wyjechał na czarno-zielonej damce z bagażnikiem. Około godziny 15.00 był widziany w miejscowości Zakulin, kilkanaście kilometrów od domu. Jechał w stronę pobliskich Łyszkowic. Kamil ma 23 lata. Ma 186 cm wzrostu, waży ok. 90 kg. Jest ciemnym blondynem, ma krótkie, proste włosy, na twarzy ciemny zarost. Ma niebieskie oczy. Był ubrany w spodnie krótkie do kolan koloru niebiesko-szarego z kieszeniami po bokach. Na nogach miał czarne pantofle i ciemne skarpety. Nie miał na sobie koszulki. Żródło info i foto: POLICYJNI.pl