Posts Tagged “blond”

Nastolatek ostatni raz był widziany 16 listopada 2017 r. ok. godz. 8:15 w Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej dla Chłopców w Krakowie przy ul. Naczelnej 12. Ruben Ćwięcek ma 170 cm wzrostu, jest szczupły, ma włosy krótkie blond. Ubrany jest w spodnie jeansowe, kurtkę w kolorze ciemno-biało-niebieskim, buty sportowe w kolorze niebieskim. Nosi okulary.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie: tel. 12-61-52-912 lub 997.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Dolnośląska policja i bliscy poszukują 16-letniej Amandy Topol z Wrocławia. Dziewczyna wyszła z domu w piątek 10 listopada i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Amanda Topol jest średniego wzrostu, ma niebieskie oczy oraz włosy farbowane na blond. Znakiem rozpoznawczym jest duży pieprzyk na prawym policzku. Kiedy wychodziła w piątkowy poranek z domu, miała na sobie różową kurtkę nazywaną “bomberką”.

- Dzień wcześniej córka się z nami pokłóciła. Możemy przypuszczać, że specjalnie nie chce wrócić do domu – mówi Aneta Topol w rozmowie z “Gazetą Wrocławską”.

Dodaje, że nastolatka nie ma przy sobie telefonu i nie można się z nią skontaktować. Rodzina prosi o pomoc każdego, kto może wskazać miejsce pobytu Amandy. Kontaktować można się z bliskimi 16-latki – tel. 886 515 853 albo z z najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą czynności mające na celu ustalenie tożsamości chłopca, który w niedzielę około godz. 22:00 został znaleziony w Grudziądzu przy Alei 23 Stycznia, w rejonie sklepu monopolowego.

Chłopiec z wyglądu ma ok. 1,5-2,5 lat, wzrost około 90 cm, waga około 13,5kg szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, blond. Dziecko jeszcze nie mówi. W momencie znalezienia chłopiec był ubrany w czerwoną, pikowaną kurtkę, na którą ubrany miał granatowy bezrękawnik, z kapturem, niebisko-zielone sportowe butki i szare, dresowe spodnie.

Chłopiec w momencie odnalezienie go był w wózku dziecięcym typu spacerówka, koloru fioletowego, w kratkę. Stelaż wózka jest koloru granatowego, z żółtymi elementami. W przypadku rozpoznania lub ustalenia tożsamości dziecka policjanci proszą o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu pod nr 112 lub 997.
Źródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukuje zaginionej 15-letniej Julii Malczuk. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczyny. Dziewczyna ma 165 cm wzrostu i waży 48 kg. Jest szczupłej budowy ciała, ma włosy do ramion koloru blond, oczy koloru piwnego, twarz trójkąt. Brak znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrana była w kurtkę koloru czarnego z szarym kapturem oraz szarymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru ciemnego typu “rurki” oraz buty kozaki do kolan koloru czarnego.

15-letnia Julia Malczuk wyszła z domu 30 listopada z zamiarem udania się do szkoły, ale tam nie dotarła. Od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną, a jej obecne miejsce pobytu nie jest znane. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej można kierować bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, 21-500 Biała Podlaska, ul. Pl. Wojska Polskiego 23, telefonicznie pod numerem 83 344 82 70, na numer 997 lub osobiście do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Do napadu doszło 23 września, policjanci szukają świadków tego zdarzenia. Mężczyzna ukradł artykuły o wartości 100 złotych, uderzył ekspedientkę pięścią i uciekł.

Rysopis sprawcy napadu:

Wiek około 20 lat, wzrost 166-170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie- blond, obcięte na tzw. „jeża”. W dniu zdarzenia był ubrany w bluzę z długim rękawem kol. szarego i spodnie jeansowe. Dopiero teraz prokuratura zgodziła się na publikację zdjęć podejrzewanego mężczyzny.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach Darii Przybockiej z Ostrowska w woj. małopolskim, która 5 stycznia 2014 r. około godz. 23 wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła. Nastolatka nie nawiązała dotychczas żadnego kontaktu z rodziną. Dziewczyna ma 164cm, waży około 54kg – jest szczupłej budowy ciała. Ma włosy w kolorze jasny blond, do ramion, i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę skóropodobną z kapturem, jeansy, czarne buty nad kostkę z zamkiem błyskawicznym z tyłu. Miała ze sobą torbę na ramię w kolorze czerwono-czarnym. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu z prowadzącym sprawę pod numerem 18 2610 461 lub dyżurnym jednostki telefon 18 261 04 00 bądź 997. Żródło info i foto: TVP.info

Comments Brak komentarzy »

19 października 2013 roku w Gdańsku zaginęła Anna Korniewicz. Ma 46 lat, 180 cm wzrostu i niebieskie oczy oraz lekko kręcone blond włosy. Znakiem szczególnym jest proteza prawej dłoni. Może potrzebować pilnej pomocy! Ktokolwiek widział Annę Korniewicz lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Żródło info i foto: rp.pl

Comments Brak komentarzy »

8.10.2013 r. w miejscowości Lelowice Kolonia (Małopolskie) zaginęła Anetta Marzena Łój. Ma 42 lata, 164 cm wzrostu, niebieskie oczy i krótkie włosy z blond pasemkami. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, ciemne dżinsy, białe buty sportowe. Miała ze sobą granatowo-czarną sportową torbę. Może potrzebować pilnej pomocy! Ktokolwiek widział Anettę Marzenę Łój lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Żródło info i foto: rp.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Bydgoszczy poszukują dwóch 13-latek z Jastrzębia-Zdroju. Dziewczyny zaginęły tydzień temu. Prawdopodobnie uciekły z domu. Nastolatki pochodzą z Jastrzębia-Zdroju. Adrianna i Marta wyszły z domu 19 marca. Od tamtej pory nie skontaktowały się z rodzicami. Zanim zniknęły, zabrały i spakowały najpotrzebniejsze rzeczy. Policjanci przypuszczają, że dziewczynki cały czas przebywają razem. Jak ustalili, nastolatki od ubiegłej środy do piątku były w Bydgoszczy, dlatego w poszukiwania włączyli się też tamtejsi mundurowi. Adrianna ma około 171 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie włosy koloru blond, niebieskie oczy. Nosi aparat ortodontyczny. W chwili zaginięcia była ubrana w zielone dżinsy i czarną bluzę. Miała sportowe buty za kostkę. Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Rodzina i służby na Mazowszu poszukują 13-latka. Chłopiec wczoraj po południu wyszedł z domu w Żyrardowie i ślad po nim zaginął. 13-letni Dominik w dniu zaginięcia miał na sobie ciemno-szarą kurtkę z kapturem, niebieskie spodnie jeansowe i buty sportowe. Chłopiec ma 167 cm wzrostu, ciemne włosy koloru blond; jest szczupłej budowy ciała. Może poruszać się niebieskim rowerem typu “składak”. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziecka, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 112 lub 997. Żródło info i foto: PolskaLokalna.pl

Comments Brak komentarzy »