Posts Tagged “blond”

Policjanci z Giżycka prowadzą poszukiwania za zaginioną nieletnią Martyną Zalewską, 14-letnią mieszkanką miasta. Zaginiona Martyna Zalewska w czwartek (27.09.2018) około godz. 19:00 wyszła z domu rodzinnego do sklepu. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

wzrost: 160 cm

szczupła budowa ciała

włosy farbowane blond

oczy niebieskie

Ubrana była w: kurtkę moro, szarą bluzę z kapturem, spodnie jeansowe czarne, buty sportowe marki Puma.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Giżycku pod numerami stacjonarnymi 87 429 92 00 lub telefonem alarmowym 112.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja poszukuje zaginionej Martyny Łuczki z Poznania. 16-latka wyszła z domu w poniedziałek i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Martyna Łuczka zaginęła w poniedziałek, 27 sierpnia. Tego dnia około godz. 13 wyszła z domu przy ul. Św. Czesława w Poznaniu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Po zgłoszeniu jej zaginięcie policja opublikowała jej zdjęcie i rysopis.

Wiek z wyglądu – około 16 lat, średnia sylwetka, wzrost ok. 160 cm, włosy blond z odrostem, wygolone boki, ubrana w spodnie dżinsowe, szare z wyszytym kwiatem, szarą bluzę z napisem, czarny t-shirt oraz czarne tenisówki. Miała przy sobie kolorowy worek na obuwie.

- W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Poznań – Wilda, Poznań ul. Taborowa 22 tel. 61 8412511 i 12 lub 997 – apelują poznańscy policjanci.
Źródło info i foto: gloswielkopolski.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Białegostoku (woj. podlaskie) prowadzą poszukiwania 16-letniej Klaudii Siemionko. Dziewczyna ostatni raz była widziana 7 lipca. Jak podaje policja, 16-letnia Klaudia jest mieszkanką Białegostoku. Ma ok. 160 cm wzrostu i długie włosy w kolorze blond. Dziewczyna jest szczupła, nie ma znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia była ubrana w białe jeansy, szarą bluzę z kapturem na zamek błyskawiczny i czarne sportowe buty. Miała ze sobą czarną torebkę oraz telefon komórkowy. Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 997 lub 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach poszukuje zaginionej Dominiki Marek. 15-latka wyszła z domu w ubiegły wtorek, 6 marca. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jak informuje policja, Dominika Marek ma 160 cm wzrostu, średnią budowę ciała, oczy szare, włosy długie do ramion, przefarbowane na blond.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną materiałową kurtkę zapinaną na zamek, szare spodnie-getry i białe adidasy. Osoby mające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerem telefonu 32 3490255 lub 997 albo najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Nastolatek ostatni raz był widziany 16 listopada 2017 r. ok. godz. 8:15 w Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej dla Chłopców w Krakowie przy ul. Naczelnej 12. Ruben Ćwięcek ma 170 cm wzrostu, jest szczupły, ma włosy krótkie blond. Ubrany jest w spodnie jeansowe, kurtkę w kolorze ciemno-biało-niebieskim, buty sportowe w kolorze niebieskim. Nosi okulary.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie: tel. 12-61-52-912 lub 997.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Dolnośląska policja i bliscy poszukują 16-letniej Amandy Topol z Wrocławia. Dziewczyna wyszła z domu w piątek 10 listopada i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Amanda Topol jest średniego wzrostu, ma niebieskie oczy oraz włosy farbowane na blond. Znakiem rozpoznawczym jest duży pieprzyk na prawym policzku. Kiedy wychodziła w piątkowy poranek z domu, miała na sobie różową kurtkę nazywaną “bomberką”.

- Dzień wcześniej córka się z nami pokłóciła. Możemy przypuszczać, że specjalnie nie chce wrócić do domu – mówi Aneta Topol w rozmowie z “Gazetą Wrocławską”.

Dodaje, że nastolatka nie ma przy sobie telefonu i nie można się z nią skontaktować. Rodzina prosi o pomoc każdego, kto może wskazać miejsce pobytu Amandy. Kontaktować można się z bliskimi 16-latki – tel. 886 515 853 albo z z najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą czynności mające na celu ustalenie tożsamości chłopca, który w niedzielę około godz. 22:00 został znaleziony w Grudziądzu przy Alei 23 Stycznia, w rejonie sklepu monopolowego.

Chłopiec z wyglądu ma ok. 1,5-2,5 lat, wzrost około 90 cm, waga około 13,5kg szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, blond. Dziecko jeszcze nie mówi. W momencie znalezienia chłopiec był ubrany w czerwoną, pikowaną kurtkę, na którą ubrany miał granatowy bezrękawnik, z kapturem, niebisko-zielone sportowe butki i szare, dresowe spodnie.

Chłopiec w momencie odnalezienie go był w wózku dziecięcym typu spacerówka, koloru fioletowego, w kratkę. Stelaż wózka jest koloru granatowego, z żółtymi elementami. W przypadku rozpoznania lub ustalenia tożsamości dziecka policjanci proszą o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu pod nr 112 lub 997.
Źródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej poszukuje zaginionej 15-letniej Julii Malczuk. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczyny. Dziewczyna ma 165 cm wzrostu i waży 48 kg. Jest szczupłej budowy ciała, ma włosy do ramion koloru blond, oczy koloru piwnego, twarz trójkąt. Brak znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrana była w kurtkę koloru czarnego z szarym kapturem oraz szarymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru ciemnego typu “rurki” oraz buty kozaki do kolan koloru czarnego.

15-letnia Julia Malczuk wyszła z domu 30 listopada z zamiarem udania się do szkoły, ale tam nie dotarła. Od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z rodziną, a jej obecne miejsce pobytu nie jest znane. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej można kierować bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, 21-500 Biała Podlaska, ul. Pl. Wojska Polskiego 23, telefonicznie pod numerem 83 344 82 70, na numer 997 lub osobiście do dyżurnego KMP w Białej Podlaskiej.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Do napadu doszło 23 września, policjanci szukają świadków tego zdarzenia. Mężczyzna ukradł artykuły o wartości 100 złotych, uderzył ekspedientkę pięścią i uciekł.

Rysopis sprawcy napadu:

Wiek około 20 lat, wzrost 166-170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie- blond, obcięte na tzw. „jeża”. W dniu zdarzenia był ubrany w bluzę z długim rękawem kol. szarego i spodnie jeansowe. Dopiero teraz prokuratura zgodziła się na publikację zdjęć podejrzewanego mężczyzny.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach Darii Przybockiej z Ostrowska w woj. małopolskim, która 5 stycznia 2014 r. około godz. 23 wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła. Nastolatka nie nawiązała dotychczas żadnego kontaktu z rodziną. Dziewczyna ma 164cm, waży około 54kg – jest szczupłej budowy ciała. Ma włosy w kolorze jasny blond, do ramion, i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę skóropodobną z kapturem, jeansy, czarne buty nad kostkę z zamkiem błyskawicznym z tyłu. Miała ze sobą torbę na ramię w kolorze czerwono-czarnym. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Targu z prowadzącym sprawę pod numerem 18 2610 461 lub dyżurnym jednostki telefon 18 261 04 00 bądź 997. Żródło info i foto: TVP.info

Comments Brak komentarzy »