30-latka poszukiwana listem gończym oraz ENA. Kobiecie zarzuca się kierowanie grupą przestępczą

Policja poszukuje 30-letniej Magdaleny Kralki. Za kobietą wydano list gończy oraz Europejski Nakaz Aresztowania. Ostatni raz zamieszkiwała w Krakowie. Magdalena Kralka poszukiwana jest na podstawie listu gończego wydanego przez Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie. Za kobietą wydany został także Europejski Nakaz Aresztowania.

Śledczy zarzucają kobiecie kierowanie grupą przestępczą. Jak ustalił Onet, 30-latka miała od dwóch lat stać na czele kiboli Cracovii, prywatnie jest też partnerką jednego z zatrzymanych pod koniec 2017 r. liderów tego klubu.

Małopolska policja informuje, że za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Kralka jest szczupła, ma około 172 cm wzrostu, blond włosy i zielone oczy.

„Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanej prosimy kierować do KWP Kraków Sekcja ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109 (telefon: 12 61-54-420; 12 61-54-446; 12 61-54-448). Zapewnimy ananonimowość” – informuje policja.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 14-letnia Natalia Gontarz

Policjanci ze Starachowic (woj świętokrzyskie) poszukują 14-letniej Natalii Gontarz. Dziewczyna zaginęła 3 czerwca i od tej pory rodzina nie ma z nią kontaktu. Rodzice obawiają się, że nastolatka może być przez kogoś przetrzymywana. Na Natalię czekają zrozpaczeni rodzice i brat. Jej mama jest w dziewiątym miesiącu ciąży – informuje radiozet.pl.

W ubiegły czwartek z rodziną skontaktował się kolega Natalii, który powiedział, że rozmawiał z nią. Od tej pory bliscy dziewczynki nie mają o niej żadnych informacji.

– To już jest dziewiąty dzień. Obawiamy się, że ktoś ją przetrzymuje, różne myśli przychodzą nam do głowy – powiedział portalowi tata Natalii. Mężczyzna dodał, że córka wychodząc, zostawiała rodzicom informację, kiedy wróci.

Zniknęła w nocy

14-letnia Natalia Gontarz wyszła z domu w nocy z niedzieli na poniedziałek 3 czerwca. Kiedy rodzice obudzili się o godz. 5.00, nastolatki już nie było. Wzięła ze sobą telefon mamy i laptopa taty. Jej komórka była aktywna do godz. 14.00 tego dnia, gdy zniknęła.

Jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, Natalia Gontarz ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy i niebiesko-szare oczy. Kiedy zaginęła, dziewczyna ubrana była w żółtą lub czarną bluzkę na ramiączkach, czarne dżinsy oraz różowe trampki. Jak podkreśla ojciec dziewczyny, córka wygląda dojrzalej niż wskazywałby na to wiek.

Jeżeli ktoś ma informację na temat miejsca pobytu poszukiwanej, proszony jest o kontakt z policjantami z KPP Starachowice, ul. Armii Krajowej 27, tel. (41) 276 03 25, 276 02 05 lub 112.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 44-letnia Barbara Biernacka

24 sierpnia bieżącego roku ok. godz. 8:00 w Białymstoku 42-letnia kobieta poszła na zakupy. Nie wróciła jednak do domu. Policja i rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu Barbary Biernackiej. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w jasne spodnie do kolan, szarą bluzkę i czarne sandały. Ma 165 cm wzrostu, blond włosy do uszu i zielone oczy. Sylwetka krępa z otyłością brzuszną – podają funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku.

Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o zgłoszenie się do najbliższej jednostki policji, bądź kontakt telefoniczny: nr (85) 670 32 22 lub nr alarmowy 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Kraków: Trwają poszukiwania 9-letniej Natalii

Policja poszukuje dziewięcioletniej Natalia Skrzypek z Krakowa, której matka nie oddała ojcu po zakończonym terminie widzenia. Natalia miała wrócić do domu 31 lipca 2018r. Jak informuje Katarzyna Cisło z małopolskiej policji, dziecko najprawdopodobniej przebywa wraz z matką na terenie Słowacji.

Dziewczynka ma 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne oczy i proste blond włosy za ramiona. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie pod nr. tel. 12 61 52 912 lub 997.
Źródło info i foto: onet.pl

Zaginęła 16-letnia Nikola Tramowska

Widziałeś dziewczynę ze zdjęcia? Skontaktuj się z policją. 16-latki poszukują funkcjonariusze z Gryfina (woj. zachodniopomorskie). Nikola Tramowska zaginęła kilka dni temu. Wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Mundurowi proszą o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc ją odnaleźć.

Nikola Tramowska ma około 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i jasne blond włosy. 16-latka zniknęła bez śladu w poniedziałek, 26 lutego. Około godziny 14 wyszła z domu przy ulicy ul. Warcisława w Kołbaczu i udała się w nieznanym kierunku. W dniu zaginięcia ubrana była czarne legginsy, brązową kurtkę z kapturem i czarne sportowe buty. Miała też przy sobie czarny plecak.

Nikoli Tramowskiej szukają policjanci z Gryfina. Funkcjonariusze starają się ustalić, gdzie obecnie przebywa dziewczyna oraz czy nie stała jej się żadna krzywda. Mundurowi proszą o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc ją odnaleźć. Można je przekazywać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie lub najbliższej jednostce policji, a także telefonicznie pod numerami: (91) 432 68 11, 997 i 112.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Trwają poszukiwania dwóch nastolatków

Zaginęło dwóch nastolatków. Ostatni raz byli widziani tydzień temu. Policja prosi o pomoc.

Dominik Zamorski i Dominik Ostrowski 13-go października 2016 roku, wyszli z Mieszkania Usamodzielnienia nr 2 Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rybniku przy ul. Przemysłowej. Do dzisiaj nie wrócili do placówki, jak również nie nawiązali kontaktu z opiekunami.

16-letni Dominik Zamorski ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótko ścięte, blond włosy. Ubrany był w spodnie dżinsowe i czarną kurtkę.

16-letni Dominik Ostrowski ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, jest blondynem o krótkich włosach, ponadto nosi okulary w czarnych oprawkach. Miał na sobie szarą bluzę i granatowe spodnie dżinsowe.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 32 429 52 55, wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku 32 429 53 88, najbliższą jednostką policji tel. 997 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginęła 17-letnia Gabriela Hreśka

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania zaginionej Gabrieli Hreśki z Maruszyny (woj. małopolskie). 17-latka była ostatni raz widziana szóstego lipca bieżącego roku. Jak podaje policja, szóstego lipca w godzinach wieczornych, 17-latka wyszła z domu, nikogo nie informując, gdzie się udaję. Do dziś nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Policja podaje również rysopis zaginionej. Dziewczyna ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i włosy w kolorze blond.
Zaginiona może być ubrana w szarą kurtkę oraz czarne sportowe buty, ma przy sobie również beżową torebkę zakładaną na ramię. Z uzyskanych przez policję informacji, że może ona przebywać na terenie Warszawy.

„Osoby posiadające informacje o zaginionej prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji” – czytamy w policyjnym komunikacie.
Żródło info i foto: interia.pl

Matka zniknęła z 2-letnią córką. Trwają poszukiwania

Policjanci z Rybnika poszukują 2-letniej Wiktorii Namysł i jej matki – Patrycji Wiciok. Sąd ograniczył kobiecie prawa rodzicielskie. 3 listopada miała ona przekazać córkę rodzinie zastępczej. Nie zrobiła tego i wraz z dzieckiem zniknęła. Kobieta do tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Poszukiwana matka dziecka ubrana była w niebieskie, obcisłe spodnie rurki, sportową kurtkę przeciwdeszczową długości 3/4 i wystającą spod kurtki żółto-brązową tunikę oraz jasne sportowe buty.

35-latka ma 170 cm wzrostu, blond włosy i grzywkę. Ma też tatuaż na wewnętrznej części przedramienia lewej ręki. 2-letnia Wiktoria ma z kolei 92 cm wzrostu, ciemne, gęste, kręcone włosy i piwne oczy. Jeśli ktokolwiek wie, gdzie obecnie są obie poszukiwane, proszony jest o kontakt z rybnicką komendą policji pod numerem telefonu 32 429 52 55.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Zaginęła 16-letnia Zuzanna Joanna Dąbrowska

Policjanci z wydziału prewencji szukają zaginionej Zuzanny Joanny Dąbrowskiej, która 10 kwietnia 2015 roku wyszła z miejsca zamieszkania w Piasecznie i nie powróciła do chwili obecnej. Zuzanna Joanna Dąbrowska ma 16 lat, około 168 cm wzrostu, waży około 50 kg. Ma szczupłą budowę ciała oraz włosy blond sięgające do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w obcisłe spodnie typu jeans lub leginsy koloru ciemnego, krótką czarną kurtkę w duże białe grochy, sportowe buty tzw. airmax. Z domu wyszła z zamiarem wyjazdu do Ośrodka Katolickiego w Bytomiu.

Ktokolwiek mógłby udzielić informacji na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997, z tel. komórkowego 112, lub też z wydziałem prewencji piaseczyńskiej komendy pod nr tel. /22/ 60 45 235 , /22/ 60 45 239.
Żródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 17-letnia Gabriela Machejus

W Rzeszowie zaginęła 17-letnia Gabriela Machejus. Dziewczyna zniknęła pod koniec ubiegłego roku. Sprawą zajmują się policjanci z wydziału kryminalnego. Gabriela Machejus wyszła z domu w sobotę 27 grudnia ubiegłego roku około godz. 10. Do tej pory nie wróciła. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie komisarz Adam Szeląg podkreśla w rozmowie z nasygnale.pl, że poszukiwania 17-latki trwają od początku zaginięcia, ale dopiero teraz rodzina wyraziła zgodę na publikację jej wizerunku. – Sprawdzamy wszystkie sygnały, ale o szczegółach nie możemy informować – dodaje Szeląg.

17-latka ma 160 cm wzrostu, jest szczupła, waży około 50 kg, ma długie blond włosy i niebieskie oczy. Jeśli wiesz, gdzie przebywa dziewczyna lub widziałeś ją zgłoś się osobiście lub telefonicznie do policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3224 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie: tel. (17) 858 33 10. Możesz także skorzystać z numerów alarmowych 997 i 112.
Żródło info i foto: NaSygnale.pl