Zaginął 15-letni Karol Roch

Po kłótni z ojcem 15-letni Karol Roch wyszedł z domu. Nastolatek do dziś nie wrócił. Komisariat Policji Bydgoszcz Wyżyny poszukuje Karola Rocha lat 15, który w dniu 27 lutego około godziny 16:00 wyszedł z miejsca zamieszkania po kłótni z ojcem i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie skontaktował się z rodziną.Nie posiada przy sobie telefonu komórkowego.

Rysopis: wzrost około 177 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótki blond, nos prosty, oczy koloru zielonego, uszy normalne przyległe, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia poszukiwany ubrany był w kurtkę zimową 3/4 koloru granatowego z kożuchem po wewnętrznej stronie kaptura, spodnie typu jeans koloru granatowego przed kostkę, buty sportowe NIKE koloru czarnego. Posiada przy sobie plecak koloru granatowego z workiem na obuwie sportowe.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Wyżyny pod numerem telefonu 52-588-15-59 lub 112.

Chłopak nie ma przy sobie telefonu komórkowego. Szuka go rodzina oraz policja. Każdy, kto widział Karola proszony jest o kontakt z policją.
Źródło info i foto: se.pl

Zaginęła 16-letnia Oliwia Ziółkowska. wyszła z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszkowie

Policja z Wyszkowa (województwo mazowieckie) poszukuje 16-letniej Oliwii. Nastolatka 29 stycznia bieżącego roku opuściła placówkę wychowawczą, w której przebywała. Od tej pory słuch o niej zaginął. Z 16-latką nie udało się również skontaktować telefoniczne. Funkcjonariusze apelują o pomoc w poszukiwaniach.

„Wyszkowscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej 16-latki. Oliwia Ziółkowska wyszła z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wyszkowie w dniu 29 stycznia 2020 roku i do chwili obecnej nie wróciła. Nie udało się też nawiązać z nią kontaktu telefonicznego” – czytamy w komunikacie wyszkowskiej policji.

Rysopis zaginionej nastolatki

Jak informuje policja, nastolatka w chwili zaginięcia miała na sobie zieloną kurtkę z kapturem, legginsy w kolorze czarnym i białe, sportowe obuwie.

16-letnia Oliwia Ziółkowska ma 170 centymetrów wzrostu. Ma również długie włosy w kolorze blond, szczupłą sylwetkę i niebieskie oczy – czytamy na stronie komendy.

„Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginięciu lub miejscu pobytu poszukiwanej nastolatki proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie tel. 29 743 6200 lub 112, bądź osobiście – KPP w Wyszkowie ul. Kościuszki 13” – apeluje policja.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginął 40-letni Sławomir Pożarycki

Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach poinformowała o kolejnym zaginionym grzybiarzu. W niedzielę 40-letni Sławomir Pożarycki wyszedł z domu i miał pójść na grzyby. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Policja prowadzi poszukiwania mężczyzny.

W niedzielę, ok. godz. 15:00, Sławomir Pożarycki, mieszkaniec Parkoszewa w gminie Bartoszyce, wziął wiaderko i wyszedł z domu. Miał udać się na grzyby do pobliskiego lasu. Mężczyzna miał ze sobą telefon, jednak do dziś nie udało się z nim skontaktować.

Warmia. Trwają poszukiwania Sławomira Pożaryckiego

Zaginiony ma ok. 175 cm wzrostu i jest szczupły. Ma krótkie blond włosy i szare oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie dresowe spodnie i czerwoną kurtkę, a także czapkę z daszkiem w kolorze „moro” i sportowe buty.

Poszukiwania Sławomira Pożaryckiego trwają. Policja prosi wszystkie osoby, które wiedzą cokolwiek o aktualnym miejscu pobytu mężczyzny o kontakt pod nr telefonu 112. Informację można przekazać także Oficerowi Dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach (telefon: 89 762 82 00).

To kolejne zaginięcie tej jesieni. W piątek informowaliśmy o znalezieniu ciała 81-letniego grzybiarza w województwie warmińsko-mazurskim. Kilka dni wcześniej w Strzelcach Opolskich znaleziono ciało zaginionej 72-letniej kobiety, która zaginęła podczas grzybobrania.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

30-latka poszukiwana listem gończym oraz ENA. Kobiecie zarzuca się kierowanie grupą przestępczą

Policja poszukuje 30-letniej Magdaleny Kralki. Za kobietą wydano list gończy oraz Europejski Nakaz Aresztowania. Ostatni raz zamieszkiwała w Krakowie. Magdalena Kralka poszukiwana jest na podstawie listu gończego wydanego przez Małopolski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie. Za kobietą wydany został także Europejski Nakaz Aresztowania.

Śledczy zarzucają kobiecie kierowanie grupą przestępczą. Jak ustalił Onet, 30-latka miała od dwóch lat stać na czele kiboli Cracovii, prywatnie jest też partnerką jednego z zatrzymanych pod koniec 2017 r. liderów tego klubu.

Małopolska policja informuje, że za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Kralka jest szczupła, ma około 172 cm wzrostu, blond włosy i zielone oczy.

„Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanej prosimy kierować do KWP Kraków Sekcja ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109 (telefon: 12 61-54-420; 12 61-54-446; 12 61-54-448). Zapewnimy ananonimowość” – informuje policja.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 14-letnia Natalia Gontarz

Policjanci ze Starachowic (woj świętokrzyskie) poszukują 14-letniej Natalii Gontarz. Dziewczyna zaginęła 3 czerwca i od tej pory rodzina nie ma z nią kontaktu. Rodzice obawiają się, że nastolatka może być przez kogoś przetrzymywana. Na Natalię czekają zrozpaczeni rodzice i brat. Jej mama jest w dziewiątym miesiącu ciąży – informuje radiozet.pl.

W ubiegły czwartek z rodziną skontaktował się kolega Natalii, który powiedział, że rozmawiał z nią. Od tej pory bliscy dziewczynki nie mają o niej żadnych informacji.

– To już jest dziewiąty dzień. Obawiamy się, że ktoś ją przetrzymuje, różne myśli przychodzą nam do głowy – powiedział portalowi tata Natalii. Mężczyzna dodał, że córka wychodząc, zostawiała rodzicom informację, kiedy wróci.

Zniknęła w nocy

14-letnia Natalia Gontarz wyszła z domu w nocy z niedzieli na poniedziałek 3 czerwca. Kiedy rodzice obudzili się o godz. 5.00, nastolatki już nie było. Wzięła ze sobą telefon mamy i laptopa taty. Jej komórka była aktywna do godz. 14.00 tego dnia, gdy zniknęła.

Jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, Natalia Gontarz ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy i niebiesko-szare oczy. Kiedy zaginęła, dziewczyna ubrana była w żółtą lub czarną bluzkę na ramiączkach, czarne dżinsy oraz różowe trampki. Jak podkreśla ojciec dziewczyny, córka wygląda dojrzalej niż wskazywałby na to wiek.

Jeżeli ktoś ma informację na temat miejsca pobytu poszukiwanej, proszony jest o kontakt z policjantami z KPP Starachowice, ul. Armii Krajowej 27, tel. (41) 276 03 25, 276 02 05 lub 112.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 44-letnia Barbara Biernacka

24 sierpnia bieżącego roku ok. godz. 8:00 w Białymstoku 42-letnia kobieta poszła na zakupy. Nie wróciła jednak do domu. Policja i rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu Barbary Biernackiej. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w jasne spodnie do kolan, szarą bluzkę i czarne sandały. Ma 165 cm wzrostu, blond włosy do uszu i zielone oczy. Sylwetka krępa z otyłością brzuszną – podają funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku.

Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o zgłoszenie się do najbliższej jednostki policji, bądź kontakt telefoniczny: nr (85) 670 32 22 lub nr alarmowy 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Kraków: Trwają poszukiwania 9-letniej Natalii

Policja poszukuje dziewięcioletniej Natalia Skrzypek z Krakowa, której matka nie oddała ojcu po zakończonym terminie widzenia. Natalia miała wrócić do domu 31 lipca 2018r. Jak informuje Katarzyna Cisło z małopolskiej policji, dziecko najprawdopodobniej przebywa wraz z matką na terenie Słowacji.

Dziewczynka ma 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne oczy i proste blond włosy za ramiona. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie pod nr. tel. 12 61 52 912 lub 997.
Źródło info i foto: onet.pl

Zaginęła 16-letnia Nikola Tramowska

Widziałeś dziewczynę ze zdjęcia? Skontaktuj się z policją. 16-latki poszukują funkcjonariusze z Gryfina (woj. zachodniopomorskie). Nikola Tramowska zaginęła kilka dni temu. Wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Mundurowi proszą o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc ją odnaleźć.

Nikola Tramowska ma około 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i jasne blond włosy. 16-latka zniknęła bez śladu w poniedziałek, 26 lutego. Około godziny 14 wyszła z domu przy ulicy ul. Warcisława w Kołbaczu i udała się w nieznanym kierunku. W dniu zaginięcia ubrana była czarne legginsy, brązową kurtkę z kapturem i czarne sportowe buty. Miała też przy sobie czarny plecak.

Nikoli Tramowskiej szukają policjanci z Gryfina. Funkcjonariusze starają się ustalić, gdzie obecnie przebywa dziewczyna oraz czy nie stała jej się żadna krzywda. Mundurowi proszą o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje, mogące pomóc ją odnaleźć. Można je przekazywać osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie lub najbliższej jednostce policji, a także telefonicznie pod numerami: (91) 432 68 11, 997 i 112.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Trwają poszukiwania dwóch nastolatków

Zaginęło dwóch nastolatków. Ostatni raz byli widziani tydzień temu. Policja prosi o pomoc.

Dominik Zamorski i Dominik Ostrowski 13-go października 2016 roku, wyszli z Mieszkania Usamodzielnienia nr 2 Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rybniku przy ul. Przemysłowej. Do dzisiaj nie wrócili do placówki, jak również nie nawiązali kontaktu z opiekunami.

16-letni Dominik Zamorski ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótko ścięte, blond włosy. Ubrany był w spodnie dżinsowe i czarną kurtkę.

16-letni Dominik Ostrowski ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, jest blondynem o krótkich włosach, ponadto nosi okulary w czarnych oprawkach. Miał na sobie szarą bluzę i granatowe spodnie dżinsowe.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 32 429 52 55, wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku 32 429 53 88, najbliższą jednostką policji tel. 997 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginęła 17-letnia Gabriela Hreśka

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu prowadzi poszukiwania zaginionej Gabrieli Hreśki z Maruszyny (woj. małopolskie). 17-latka była ostatni raz widziana szóstego lipca bieżącego roku. Jak podaje policja, szóstego lipca w godzinach wieczornych, 17-latka wyszła z domu, nikogo nie informując, gdzie się udaję. Do dziś nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Policja podaje również rysopis zaginionej. Dziewczyna ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i włosy w kolorze blond.
Zaginiona może być ubrana w szarą kurtkę oraz czarne sportowe buty, ma przy sobie również beżową torebkę zakładaną na ramię. Z uzyskanych przez policję informacji, że może ona przebywać na terenie Warszawy.

„Osoby posiadające informacje o zaginionej prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji” – czytamy w policyjnym komunikacie.
Żródło info i foto: interia.pl