Zaginęła 15-letnia Daria Pawlak

Policjanci z Kętrzyna poszukują Darii Pawlak. 15-letnia dziewczyna wyszła w sobotę (29 sierpnia) z miejsca zamieszkania w sobotę wieczorem i do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci z Kętrzyna poszukują 15-letniej Darii Pawlak. Nastolatka wyszła z miejsca zamieszkania w sobotę (29 sierpnia) w godzinach wieczornych i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jak wygląda zaginiona Daria Pawlak? 15-latka ma ok. 162 cm wzrostu, ciemne oczy i długie blond włosy. Ubrana była w czerwoną kurtkę, ciemne spodnie i czarno-białe tenisówki.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie pod nr tel. 0 47 735 12 00 lub osobiście w najbliższej jednostce Policji.
Źródło info i foto: se.pl

Zaginął 26-letni Marcin Pietrzak

Zaniepokojeni bliscy poszukują 26-letniego Marcina Pietrzaka z Poznania. Mężczyzna nie daje znaku życia, tymczasem rodzina ma poważne powody do obaw. 26-latek miał bowiem zostawić w domu list pożegnalny… Sprawa jest pilna. 26-letni Marcin Pietrzak, mieszkaniec poznańskiego Świerczewa, po raz ostatni był widziany w niedzielę 30 sierpnia, gdy po południu opuszczał swój dom. Mężczyzna odjechał zieloną hondą civic kombi o numerach rejestracyjnych PO 3MF61. Poruszał się w kierunku Szamotuł. To właśnie w tym mieście po raz ostatni logował się telefon komórkowy 26-latka. Niestety, od dłuższego czasu jest on już wyłączony. Mężczyzna miał przy sobie także laptopa.

Krewna Marcina Pietrzaka przekazała lokalnemu portalowi „ePoznań”, że mężczyzna zostawił w domu list pożegnalny. Wieczorem znalazł go ojciec 26-latka. Rodzina jest bardzo zaniepokojona losami Marcina i prosi o pomoc w jego znalezieniu.

Poszukiwaniami Marcina Pietrzaka zajmuje się już policja. 26-latek jest wysoki (ma około 180 cm wzrostu), ma ciemne włosy i oczy i jest normalnej budowy ciała. Niestety, nie wiadomo, w co był ubrany w dniu zaginięcia. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat zaginionego Marcina Pietrzaka, skontaktuj się pilnie z Komisariatem Policji – Wilda lub Komendą Miejską Policji w Poznaniu pod numerem tel. 47 77 125 11 lub numerem alarmowym 112.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Poszukiwany mężczyzna ze zdjęcia. Miał zaczepiać dziewczynki

W poniedziałek, 22 kwietnia, jakiś mężczyzna zaczepiał i wystraszył dwie małoletnie dziewczynki. Poznańska policja opublikowała teraz portret pamięciowy mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. – Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub widziały go w dniu zdarzenia, prosimy o pilny kontakt – apeluje Dominika Pupkowska-Bral z poznańskiej policji. Zdarzenie miało miejsce 22 kwietnia około południa na osiedlu Kosmonautów na poznańskich Winogradach.

– Nieznany mężczyzna zaczepił i wystraszył swoim zachowaniem dwie małoletnie dziewczynki – informuje Dominika Pupkowska-Bral z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Ma braki w uzębieniu i tatuaż

Na podstawie zebranych informacji powstał portret pamięciowy sprawcy.

– To około 30-letni mężczyzna o szczupłej budowie ciała i wzroście około 180 centymetrów. Podejrzany ma ciemne oczy i widoczne ubytki w uzębieniu. Na prawym ramieniu ma tatuaż. Mężczyzna ubrany był w niebieską koszulkę z krótkim rękawem i białym napisem na klatce piersiowej oraz ciemne jeansy. Miał na plecach jasny plecak – podaje Pupkowska-Bral. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub widziały go w dniu zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ.

– Można się zgłaszać osobiście w komisariacie na osiedlu Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub pod czynnymi całą dobę numerami telefonów: 61 84 146-11, 112 – kończy Pupkowska-Bral.
Źródło info i foto: tvn24.pl

Policja ściga groźnego pedofila. Piotr Boszko ścigany listem gończym

Policjanci z Piekar Śląskich poszukują Piotra Boszko (nazwisko rodowe: Robok). 58-latek jest poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd.

Piotr Boszko jest osobą poszukiwaną na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Mężczyzna został skazany za przestępstwa zawarte w art. 200 kk w zw. 12 („obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszczanie się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadzanie jej do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania”) oraz art 191§1 kk w zw. 92§1 kk. Są to artykuły związane z pedofilią. Mężczyznę czeka ponad 5-letni pobyt w więzieniu.

Mężczyzna waży ok. 70-89 kg. Ma 171-175 cm. To łysiejący mężczyzna o prostych ciemnych włosach. Ma ciemne oczy, średnie czoło, owalną twarz i nie posiada zarostu.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich pod nr tel. (32) 3936 200 bądź z najbliższą jednostką Policji.
Źródło info i foto: dorzeczy.pl

Groźny pedofil wyszedł na wolność. Może przebywać na terenie Małopolski

58-letni Piotr Boszko – niebezpieczny pedofil z Piekar śląskich może przebywać na terenie Małopolski. Policjanci udostępnili jego wizerunek i proszą o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu. 58-latek powinien spędzić najbliższe pięć lat w więzieniu.

58-letni Piotr Boszko (nazwisko rodowe Robok) jest poszukiwany przez policjantów z Piekar Śląskich. Mężczyzna został skazany za „obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszczanie się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadzanie jej do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania” oraz za tzw. przestępstwo przeciwko wolności.

58-latek pochodzi z Bytomia. Ostatnio zameldowany był w Piekarach Śląskich. Funkcjonariusze podejrzewają, że może on przebywać na terenie województwa małopolskiego. Piotr Boszko waży ok. 70-89 kg i waży 171-175 cm. To łysiejący mężczyzna o prostych ciemnych włosach. Ma ciemne oczy, średnie czoło, owalną twarz i nie posiada zarostu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby poszukiwanej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich (tel. 32 393 62 00) lub z najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Kraków: Trwają poszukiwania 9-letniej Natalii

Policja poszukuje dziewięcioletniej Natalia Skrzypek z Krakowa, której matka nie oddała ojcu po zakończonym terminie widzenia. Natalia miała wrócić do domu 31 lipca 2018r. Jak informuje Katarzyna Cisło z małopolskiej policji, dziecko najprawdopodobniej przebywa wraz z matką na terenie Słowacji.

Dziewczynka ma 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne oczy i proste blond włosy za ramiona. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z III Komisariatem Policji w Krakowie pod nr. tel. 12 61 52 912 lub 997.
Źródło info i foto: onet.pl

Zaginął 12-letni Jonathan Nieradko

Warszawscy policjanci poszukują 12-letniego Jonathana Nieradko. Chłopiec zaginął 16 maja ok. godziny 17:30. Jeśli ktoś go widział, proszony jest o zgłoszenie tego funkcjonariuszom. Jak informuje policja, chłopiec wyszedł we wtorek z mieszkania przy ul. Nowoursynowskiej i do teraz nie skontaktował się z rodziną.

Policja prosi o informację od każdego, kto mógł widzieć zaginionego 12-latka. Jonathan ma 160 cm wzrostu. Jest tęgiej budowy ciała, ma ciemne oczy i ciemne, długie proste włosy. W dniu zaginięcia miał na sobie granatowy t-shirt i granatowe dresy.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jonathana Nieradko proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Ursynów przy ul. Janowskiego 7, tel. 22 601 68 78 lub 22 603 15 71, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Poszukiwany Tomasz Wiśniewski w sprawie zabójstwa

Policjanci z Łodzi poszukują na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa Tomasza Wiśniewskiego. Jak podają, mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo. Do zabójstwa doszło 1 kwietnia w Łodzi przy ulicy Przestrzennej. Zginął wtedy 43-letni mężczyzna, który samochodem został przygnieciony do drzewa.

Poszukiwany Tomasz Wiśniewski urodził się w maju 1974 roku. Jego ostatnie miejsce zamieszkania to Aleksandrów Łódzki. Mężczyzna ma ok. 180 cm wzrostu, jest otyły. Ma śniadą cerę, ciemne oczy, wysokie czoło i bliznę na prawej ręce. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ujęciu poszukiwanego, należy kierować do policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi (ul. Lutomierska 108/112, tel. 693 997 287; oficer dyżurny: telefon całodobowy (42) 665 22 56).
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 15-letnia Weronika Kochańska

15-letnia Weronika Kochańska po raz ostatni widziana była w niedzielę 10 stycznia w Wągrowcu. Od tego czasu nastolatka nie dała znaku życia. Trwają jej poszukiwania. To kolejne zaginięcie młodej dziewczyny w Wielkopolsce.

Weronika Kochańska ma 15 lat. Nastolatka pochodzi z Szamotuł, jednak po raz ostatni widziana była w niedzielę 10 stycznia w oddalonym o ponad 50 kilometrów Wągrowcu. Około godziny 17.15 była widziana w okolicach ulicy Kcyńskiej. Od czterech dni z dziewczyną nie ma żadnego kontaktu – jej telefon nie odpowiada, nie poinformowała rodziny o miejscu swojego pobytu.

Weronika ma 170 cm wzrostu i waży około 70 kilogramów. Ma długie ciemne włosy i ciemne oczy. W chwili zaginięcia nastolatka miała na sobie czarną kurtkę z białymi wypustkami, niebieskie spodnie jeansowe oraz czarne buty. Jeśli masz jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionej, pilnie skontaktuj się z wągrowiecką policją, która prowadzi poszukiwania Weroniki Kochańskiej lub zadzwoń na numer alarmowy 997.
Żródło info i foto: Fakt.pl

Trwają poszukiwania 16-letniej Roksany

Krakowska policja szuka 16-letniej Roksany, która we wtorek wyszła z domu i od tamtego czasu nie kontaktowała się z rodziną. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie dziewczyny. Osoby, które mają informację o zaginionej proszone są o kontakt z IV Komisariatem Policji w Krakowie: Tel. 12 61-52-913 lub 997. Poszukiwana dziewczyna ma 160 cm wzrostu, długie, czarne i proste włosy, ciemne oczy i owalną twarz. W dniu zaginięcia miała na sobie czarne, zimowe legginsy w białe wzory, ciemną kurtkę – najprawdopodobniej do pasa.
Żródło info i foto: interia.pl