Zaginęła 16-letnia Cynthia Borucińska

Trwają poszukiwania 16-letniej Cynthii Borucińskiej, która minionej nocy nie wróciła ze spaceru z psem. Prawdopodobnie odjechała samochodem z nieznanymi osobami. Nastolatka ma około 160 cm wzrostu. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną puchową kurtkę. Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach podkom. Damian Ciecierski powiedział, że zaginięcie zgłosili bliscy nastolatki. „Dziewczyna wyszła na spacer przed posesję z psem. Prawdopodobnie odjechała spod domu z nieznanymi osobami lub osobą, nieznanym samochodem i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania” – podał.

Policja nie wyklucza żadnej z wersji – nie wiadomo na razie, czy Cynthia sama wsiadła do samochodu, czy też została do niego wciągnięta. Pies, z którym wyszła na spacer został na posesji. „Policjanci przez cały czas wykonują czynności w tej sprawie, m.in. sprawdzają nagrania z monitoringu. Szukamy zaginionej dziewczyny wszelkimi dostępnymi siłami i środkami” – zaznaczył Ciecierski.

Cynthia ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie, ciemne włosy i ciemnobrązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrana w czarny płaszcz puchowy. Osoby, które znają miejsce pobytu lub widziały zaginioną, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerami telefonu 47 85 342 55, 47 85 342 83 lub 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Zaginęła 27-letnia Karolina Walczyk

Policja w Częstochowie poszukuje 27-letniej Karoliny Walczyk, która w ostatnią sobotę wyszła z domu i do tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Kobieta wyszła tylko na chwilę, aby zabrać coś z samochodu. 

Karolina Walczyk ostatni raz widziana była w sobotę 28 sierpnia ok. godz. 5 nad ranem przy ul. Nowowiejskiego w Częstochowie. Jak podaje częstochowska „Gazeta Wyborcza”, 27-latka wyszła z domu tylko na chwilę, aby zabrać coś z samochodu. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Według rysopisu, który został opublikowany na stronie częstochowskiej policji, kobieta ma ok. 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, długie, ciemne włosy (w chwili zaginięcia uczesana była w dwa warkocze), brązowe oczy i mały nos. 

Ubrana była w krótką, czerwoną sukienkę, beżową kurtkę, buty w kolorze bordowym oraz okulary korekcyjne w czarnej oprawie. Ze znaków szczególnych ma dołek w brodzie, a także tatuaż na lewym udzie i pod lewym obojczykiem.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji lub Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon 47 85 81151, 47 85 812 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997, lub 112.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Zaginął 21-letni Mariusz Sierszulski

Kolejne tajemnicze zaginięcie mieszkańca Kujaw i Pomorza! Żnińska policja rozpoczęła poszukiwania Mariusza Sierszulskiego, który kilka dni temu wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Zaniepokojona rodzina 21-latka prosi o jakiekolwiek informacje!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żninie poszukują Mariusza Sierszulskiego, który ostatni raz był widziany w miejscu zamieszkania, w piątek, 13 sierpnia. Mężczyzna od tej pory nie wrócił do domu, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Z informacji przekazanych przez rodzinę wynika, iż zaginiony mógł przebywać w miejscowości Wąsosz nad jeziorem. Poszukiwany ma około 175 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne. W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w bordową bluzkę, spodnie dresowe koloru szarego oraz buty koloru czerwonego.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące udzielić informacji, które przyczynią się do jego odnalezienia proszone są o telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żninie tel. 47 7526 200, 47 7526 221 lub 112.
Źródło info i foto: se.pl

Zaginął 11-latek z Wrocławia. Trwają intensywne poszukiwania

Wrocławscy policjanci poszukują 11-letniego chłopca – Bartłomieja Drahynicza, który w czwartek wyszedł z domu na terenie Starego Miasta i do chwili obecnej nie ma z nim żadnego kontaktu. Osoby, które wiedzą cokolwiek o zaginięciu dziecka proszone są o kontakt. „Mundurowi od momentu zgłoszenia oddalenia się małoletniego, prowadzą wzmożone działania poszukiwawcze, które na chwilę obecną nie zakończyły się jego odnalezieniem i w zw. z tym funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat zaginionego” – przekazali policjanci.

11-latek ma ok. 150 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy, szczupłą, pociągłą twarz i brak znaków szczególnych. W momencie zaginięcia chłopiec ubrany był w kurtkę pikowaną koloru granatowego z kapturem, bluzę sportową w kolorze czarnym z kapturem, granatowe spodnie dresowe. „Może mieć także ze sobą plecak szkolny we wzory koloru zielonego” – poinformowano.

Osoby mające informacje na temat chłopca proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 817 31 31, 47 871 43 90 lub 112.
Źródło info i foto: polsatnews.pl

Zaginęła 16-letnia Kinga Gnela

Bielska policja poszukuje zaginionej 16-letniej Kingi Gneli. Nastolatka wyszła z domu 26 lutego. Od tej pory nie było z nią kontaktu. Kinga Gnela ostatni raz widziana była 26 lutego 2021 roku. Rano wyszła z środka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Czechowicach-Dziedzicach na praktyki w sklepie przy ulicy Michałowicza w Czechowicach-Dziedzicach. Około godziny 16, po zakończonych praktykach, kontakt się z nią urwał.

Policja opublikowała zdjęcie i rysopis zaginionej

Kinga Gnela ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupła. Ma długie, ciemne włosy – przeważnie spina je w kucyk. Na lewym przedramieniu ma tatuaż węża i róży. W nosie i pępku ma kolczyk. Ma charakterystyczne, mocno zarysowane brwi. 16-latka była ubrana w szary płaszcz sięgający do kolan, miała białe lub czarne spodnie i białe buty sportowe. Przy sobie miała czarną torebkę.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku- Białej przy ul. Składowej 2, tel. 47 857 0100, 47 857 0129 , 47 857 1255 lub 112.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Zaginął 27-letni Marcin Obara

Policjanci z komisariatu w Bełżycach poszukują zaginionego mężczyzny. 27-latek wyszedł z jednego z lubelskich szpitali w miniony weekend i od tego czasu nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Marcin Obara ma 27 lat, mieszka w gminie Konopnica (woj. lubelskie). Ma 170-175 wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy.

Podczas minionego weekendu wyszedł z jednego z lubelskich szpitali. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. W dniu zaginięcia dniu zaginięcia był ubrany w bluzę i ciemne spodnie.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji w Bełżycach pod nr tel.: 47 812-63-10 lub 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Białystok: 32-latek uciekł przez okno prokuratury. Trwa policyjna obława

Trwa obława za 32-letnim mężczyzną, który uciekł przez okno prokuratury. Policja publikuje zdjęcie zbiega. Do zdarzenia doszło we wtorek w białostockiej prokuraturze. Mężczyzna miał być przesłuchany w sprawie rozboju, który miał miejsce 31 stycznia 2021 roku. Jak podaje RMF FM, 32-latek uciekł przez okno na parterze budynku.

Na drogach wyjazdowych z Białegostoku policjanci ustawili blokady. Kontrolowane są pojazdy wyjeżdżające z miasta – podaje radio. Poszukiwany to 32-letni Maciej Didiuk. Mężczyzna ma 180 cm wzrostu, ciemne włosy, szczupłą budowę ciała. Był ubrany w ciemną bluzę bez kaptura z białym napisem „illegal”, czarną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie i białe buty.

Policja opublikowała też jego zdjęcie. „Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numer alarmowy 112” – apelują służby.
Źródło info i foto: wp.pl

Trwają poszukiwania 16-letniej Natalii Kowalskiej

Policjanci poszukują zaginionej 16-letniej Natalii Kowalskiej, mieszkanki gminy Ćmielów. Dziewczyna wyszła z domu we wtorek i nie ma z nią kontaktu. Z komunikatu Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wynika, że Natalia Kowalska wyszła z domu 19 stycznia około godz. 14.40 i do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Dziewczyna ma 167 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma proste, długie ciemne włosy. W chwili zaginięcia ubrana była w brązową kurtkę z kapturem, niebieskie spodnie dżinsowe, biało-czarne buty sznurowane za kostkę oraz jasnozieloną chustę.

Osoby które wiedzą, gdzie przebywa Natalia Kowalska, proszone są kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim pod nr. tel. 47 804 22 05, 47 804 22 85 lub 112.
Źródło info i foto: kielce.wyborcza.pl

Zaginął 26-letni Marcin Pietrzak

Zaniepokojeni bliscy poszukują 26-letniego Marcina Pietrzaka z Poznania. Mężczyzna nie daje znaku życia, tymczasem rodzina ma poważne powody do obaw. 26-latek miał bowiem zostawić w domu list pożegnalny… Sprawa jest pilna. 26-letni Marcin Pietrzak, mieszkaniec poznańskiego Świerczewa, po raz ostatni był widziany w niedzielę 30 sierpnia, gdy po południu opuszczał swój dom. Mężczyzna odjechał zieloną hondą civic kombi o numerach rejestracyjnych PO 3MF61. Poruszał się w kierunku Szamotuł. To właśnie w tym mieście po raz ostatni logował się telefon komórkowy 26-latka. Niestety, od dłuższego czasu jest on już wyłączony. Mężczyzna miał przy sobie także laptopa.

Krewna Marcina Pietrzaka przekazała lokalnemu portalowi „ePoznań”, że mężczyzna zostawił w domu list pożegnalny. Wieczorem znalazł go ojciec 26-latka. Rodzina jest bardzo zaniepokojona losami Marcina i prosi o pomoc w jego znalezieniu.

Poszukiwaniami Marcina Pietrzaka zajmuje się już policja. 26-latek jest wysoki (ma około 180 cm wzrostu), ma ciemne włosy i oczy i jest normalnej budowy ciała. Niestety, nie wiadomo, w co był ubrany w dniu zaginięcia. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat zaginionego Marcina Pietrzaka, skontaktuj się pilnie z Komisariatem Policji – Wilda lub Komendą Miejską Policji w Poznaniu pod numerem tel. 47 77 125 11 lub numerem alarmowym 112.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Trwają poszukiwania zaginionej 17-latki

Przasnyscy policjanci oraz Fundacja Itaka prowadzą poszukiwania 17-letniej mieszkanki Przasnysza, Olgi Gadomskiej, która miesiąc temu, w sobotę 4 lipca 2020 roku, wyszła z domu i do chwili obecnej do niego nie powróciła. 

Oprócz policji z Mazowsza, ogłoszenie na temat poszukiwań nastolatki z Przasnysza opublikowała także Fundacja Itaka, zajmująca się poszukiwaniem osób zaginionych. Dziewczyna ukończyła 17 lat, choć w chwili zaginięcia miała jeszcze 16 lat. 

Olga Gadomska ma 180 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma również długie, farbowane na kolor ciemny, włosy oraz brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była na czarno, chociaż miała też na sobie białe sportowe buty. Fundacja Itaka podaje również na swojej stronie internetowej, że dziewczyna ma na lewym przedramieniu charakterystyczny tatuaż przedstawiający różę. 

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu tel. 47 7048200, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się także skontaktować z Fundacją Itaka pod numerem 116 000.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl