Strzelanina w kościele w Ripley w USA

57-letni mężczyzna poniósł w niedzielę śmierć podczas strzelaniny w niewielkim kościele w miejscowości Ripley położonej w północno-wschodniej części stanu Missisipi – poinformował lokalny dziennik „The Daily Journal”. Według dziennika, powołującego się na szefa lokalnej policji Scotta White’a, do strzelaniny doszło w West Ripley Church of Christ. Uczestniczyli w niej funkcjonariusz policji Keith Bullock i jeden z obecnych w kościele.

Ofiarą śmiertelną był 57-letni Patrick Sanders z pobliskiej miejscowości Dumas, który zmarł z odniesionych ran. Bliższe okoliczności, ani przyczyny incydentu nie są znane. Była to już kolejna z całej serii strzelanin do jakich doszło w USA w ostatnich dniach. Pochłonęły one kilkadziesiąt ofiar śmiertelnych.
Źródło info i foto: interia.pl

Zatrzymano drugą osobę podejrzaną w sprawie morderstwa w Toruniu

Wczoraj policja zatrzymała drugiego podejrzanego w sprawie morderstwa 23-letniego Sebastiana J., Łukasza R – podaje portal POLICYJNI.pl Zwłoki mężczyzny znaleziono w niedzielę w nocy pod jednym z budynków przy ul. Waryńskiego w Toruniu.
Liczne obrażenia na brzuchu i twarzy zmarłego sugerowały zabójstwo, co potwierdziła poniedziałkowa sekcja zwłok. Policjanci podążając po śladach krwi dotarli do mieszkań 38-letniego Jana J. oraz 27-letniego Łukasza R. Pierwszy został zatrzymany na miejscu jeszcze w niedzielę. Policjanci ustalili, że feralnej nocy prawdopodobnie pił z zamordowanym alkohol. Drugiego funkcjonariusze szukali przez 30 godzin.
Zródlo info: POLICYJNI.pl