Posts Tagged “katowali”

Kiedy przed salą rozpraw lubelskiego Sądu Okręgowego pojawiło się trzech przestraszonych nastolatków, trudno było przypuszczać, że mają krew na rękach. A jednak. Dariusz U. (18 l.), Rafał S. (16 l.) i Paweł K. (16 l.) w bestialski sposób zakatowali na śmierć młodszego od siebie chłopca. Tak długo bili i kopali Dominika (+14 l.), że gimnazjalista umarł. Do zbrodni doszło w Dniu Dziecka nad brzegiem Jeziora Białego w miejscowości Okuninka (Lubelszczyzna). W dniu, w którym kiedy dzieci powinny być radosne i szczęśliwe. Trzej dorastający chłopcy okazali się jednak wyjątkowo okrutnymi oprawcami. Żródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

Ta historia wstrząsnęła opinią publiczną nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Dwóch pijanych bandziorów na oczach innych ludzi brutalnie pobiło i okradło niewinnego człowieka. Do zdarzenia doszło tydzień temu o godzinie 17.00 w Warszawie, w dzielnicy Żoliborz na ulicy Żeromskiego. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego. Na nagraniu widać jak agresywni Adam K. i Łukasz H. kopią leżącego na chodniku mężczyznę. Potem mężczyzna wstaje i próbuje uciekać przed oprawcami. Ci jednak dopadają go na środku jezdni, przewracają i kopią. Mężczyzna w końcu upada na chodniku. Bandyci zabrali mu m.in. pieniądze, telefon i kurtkę.Żródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

To zwierzęta, nie ludzie. Banda dzikusów rzuciła się na Roberta Rozworę (16 l.). Obalili go ciosami na ziemię, kopali, skakali po nim. Katowali go tak mocno, aż zabili. I za co? Bo nie chciał z nimi pić piwa!
Adrian Z. (18 l.), Robert L. (17 l.) i Rafał L. (19 l.) z niewielkiej miejscowości Łanięta koło Kutna (woj. łódzkie) to zwyczajni mordercy. – Nigdy im tego nie wybaczę – rozpacza Grzegorz Rozwora (49 l.), ojciec zabitego. Jego syn wracał do domu, by pomóc mu w pracy przy gospodarstwie. Wtedy na drodze chłopca pojawili się jego oprawcy. Znał ich doskonale – z najmłodszym z tej trójki chodził do szkoły, dwaj pozostali mieszkali po sąsiedzku. – Ty! Robert! Choć na piwo – zaczepił go Adrian Z.
Zródlo info: se.pl

Comments Brak komentarzy »

To przerażające, ale życie młodego człowieka dla dwóch zwyrodnialców z Grodkowa (woj. opolskie) było warte tyle, co para znoszonych butów! Marek Medyński (21 l.) zginął z rąk recydywisty Tomasza M. (28 l.) i jego brata Ryszarda M. (16 l.).
Oprawcy dopadli chłopaka i katowali go do momentu kiedy Marek nie żył – informuje Super Express.pl Potem zdjęli z jego nóg glany i natychmiast uciekli z nadzieją, że nikt ich nie odnajdzie. Na szczęście policja szybko namierzyła sprawców i wyszło na jaw, że starszy z braci M. właśnie wyszedł na wolność, po tym jak sąd we Wrocławiu warunkowo skrócił odsiadywaną przez niego karę za rozboje. To kolejny błąd sądów, który kosztował niewinnego człowieka życie.
Zródlo info: se.pl

Comments Brak komentarzy »