Posts Tagged “małoletniego”

Małopolska policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o napaść seksualną na dziecko. Służby apelują o przekazywanie informacji mogących przyczynić się do identyfikacji sprawcy, udostępniono jego portret pamięciowy. Poszukiwany jest mężczyzna w średnim wieku, wysoki, średniej budowy ciała. W styczniu popełnił on przestępstwo na szkodę małoletniego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Ze względu na dobro śledztwa i osoby poszkodowanej nie udziela bliższych informacji.

Informację można przekazać pod numerem telefonu 12 615-88-60, a także całodobowo pod numerem 997 lub 112 i na adres e-mail zdarzenie@policja.gov.pl. Policja zapewnia informatorom pełną anonimowość. Za wskazanie podejrzanej osoby lub udzielenie informacji, które przyczynią się do identyfikacji sprawcy, wyznaczono nagrodę pieniężną w wysokości 20 tys. złotych.
Źródło info i foto: TVP.info

Comments Brak komentarzy »

Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to, że w jednym z autobusów komunikacji miejskiej dopuścił się innej czynności seksualnej wobec małoletniego poniżej 15 roku życia. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy kilka godzin po zgłoszeniu i trafił prosto do aresztu. Za tego typu czyn grozić mu może teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zgłoszenie o fakcie molestowania 13-latka złożyła matka chłopca. Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie już tego samego dnia zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Legnicy.

Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie.

Na bazie zgromadzonego materiału funkcjonariusze wystąpili z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Po wykonanych czynnościach procesowych z jego udziałem Prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego dozoru policji. Mężczyzna ma także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Zatrzymanemu grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.
Żródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 53-letniego Cezarego S. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut doprowadzenia do innej czynności seksualnej małoletniego. Zatrzymanemu grozi kara do 12 lat więzienia. Sąd zastosował wobec 53-latka trzymiesięczny areszt. Policjanci z Piaseczna wykonując czynności w śledztwie nadzorowanym przez Prokuraturę Rejonową w Piasecznie, zatrzymali 53-letniego Cezarego S. Mężczyzna pracując jako pedagog zdobył zaufanie małoletniego, a także jego matki. W okresie wakacyjnym ubiegłego roku wykorzystując fakt, że 14-letni chłopiec został u niego w domu, doprowadził małoletniego do innej czynności seksualnej. Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Cezaremu S. grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Żródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »