USA: Licealiści gwałcili młodszych uczniów. Traktowali to jako tradycję

Czterech licealistów ze stanu Maryland (USA) może trafić do więzienia nawet na resztę swojego życia za to, co prokuratorzy nazywają „szokująco okrutnym” atakiem na czterech młodszych chłopców. Jean „JC” Abedi, Kristian „KJ” Lee, Will Smith i Caleb Thorpe, wszyscy w wieku 15 lat to członkowie drużyny piłkarskiej Damascus Junior High School. Zostali oskarżeni o gwałt pierwszego stopnia i próbę gwałtu z użyciem miotły na czterech 14-latkach.

Swoje ofiary dopadli 31 października w męskiej szatni. Jak podaje Washington Post, jeden z 14-latków opowiadał, jak Abedi i Lee śmiali się, gdy po zgaszeniu światła trzymali go w szatni. Później nastolatkowie zgwałcili chłopca miotłą, zanim przeszli do kolejnych ofiar. Bili młodszych kolegów i skakali po nich.

Kiedy jeden z chłopców błagał, by przestali, Smith miał powiedzieć, że atak to już rodzaj „tradycji”. Adwokat obrony Daniel Wright nazwał to z kolei „niebezpiecznym incydentem, który wymknął się spod kontroli”. – To są prawdziwe zbrodnie – podkreślił prokurator John McCarthy na poniedziałkowej konferencji prasowej. – Władze sprawdzają, czy coś takiego zdarzyło się w poprzednich latach – zapewnił.

Newsweek dotarł do dokumentów sądowych, w których Lee, Smith i Thorpe przyznali się do ataku. Wynika z nich, że ojciec jednej z ofiar znalazł syna płaczącego w swoim pokoju. Wszyscy czterej oskarżeni wyszli z aresztu za kaucją w wysokości 20 000 dolarów. Piąty nastolatek, którego danych nie ujawniono, został opisany w dokumentach sądowych zarówno jako ofiara, jak i podejrzany. Jest oskarżony o gwałt drugiego stopnia.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Byli zmuszani do seksu oralnego

Gimnazjalistom z Lipian poprzewracało się w głowie. Tak zapragnęli sławy, że zmusili młodszych kolegów do seksu oralnego, nagrali to kamerą telefonu komórkowego i porozsyłali znajomym – opisuje Dziennik.pl Policja zajęła się już sprawą Na plan filmowy wybrali sobie miejsce poza terenem szkoły. Na nagraniu nakręconym w ubiegły piątek widać jak starsi koledzy kazali młodszym uprawiać seks oralny. Uczniowie wszystko zarejestrowali telefonem komórkowym i rozesłali rówieśnikom.
”To szok dla wszystkich” – tak władze zespołu szkół w Lipianach komentują wybryk swoich uczniów. Obaj nastolatkowie mieszkają w Lipianach niedaleko siebie, są zdemoralizowani, pochodzą z rozbitych rodzin. Sąd rodzinny jednak nie podjął decyzji o przeniesieniu ich do szkoły o podwyższonym rygorze.
Żródło info: Dziennik.pl