Posts Tagged “niebieskie oczy”

Policja poszukuje 15-letniej Aleksandry Siudzińskiej. Nastolatka wyszła z domu 26 lipca i do tej pory nie dała znaku życia. Policja i rodzina proszą o kontakt osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej.

Aleksandra Siudzińska ma 170 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne długie włosy i oczy kolory niebieskiego. Osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionej proszone są o kontakt tel. pod nr 525881559 lub pod numer alarmowy 112.
Źródło info i foto: Gazeta.pl
 

Comments Brak komentarzy »

Mazowiecka policja poszukuje dwóch 14-latek. Młode mieszkanki Rakowca i Trzemuszki w powiecie siedleckim ostatni raz były widziane wczoraj przed południem na dworcu kolejowym w Siedlcach. Wiktoria i Angelika do tej pory nie wróciły do domu i nie nawiązały kontaktu z rodziną.

Wiktoria ma ok. 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie włosy koloru ciemny blond i niebieskie oczy. Ubrana była w kurtkę koloru ciemnozielonego z kapturem obszytym futrem, jasnoniebieskie spodnie jeansowe i ciemnoszarą bluzę dresową z kapturem. Miała jasnozielone buty typu trzewiki.

Angelika ma około 175 cm wzrostu, jest szczupła, ma włosy średniej długości koloru czerwonego (mahoniowego). Ma blizny po samookaleczeniach na przedramionach i nogach. Ubrana była w krótką, zieloną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe, bluzę dresową z kapturem w tzw. “panterkę”. Miała chustkę w barwach moro, zieloną czapkę i buty na koturnie koloru biało-bordowego.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy pod nr tel. 25 643 23 60 lub 997.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Dolnośląska policja i bliscy poszukują 16-letniej Amandy Topol z Wrocławia. Dziewczyna wyszła z domu w piątek 10 listopada i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Amanda Topol jest średniego wzrostu, ma niebieskie oczy oraz włosy farbowane na blond. Znakiem rozpoznawczym jest duży pieprzyk na prawym policzku. Kiedy wychodziła w piątkowy poranek z domu, miała na sobie różową kurtkę nazywaną “bomberką”.

- Dzień wcześniej córka się z nami pokłóciła. Możemy przypuszczać, że specjalnie nie chce wrócić do domu – mówi Aneta Topol w rozmowie z “Gazetą Wrocławską”.

Dodaje, że nastolatka nie ma przy sobie telefonu i nie można się z nią skontaktować. Rodzina prosi o pomoc każdego, kto może wskazać miejsce pobytu Amandy. Kontaktować można się z bliskimi 16-latki – tel. 886 515 853 albo z z najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Małopolska policja poszukuje 27-letniej Agnieszki Prokop. Zaginiona wyszła z domu we wtorek 3 października i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. 27-letnia Agnieszka Prokop to mieszkanka krakowskiej dzielnicy Krowodrza.

3 października wyszła z domu około godz. 8.00. Od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszania i nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Zaginiona ma 172 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma pociągłą twarz, niebieskie oczy, proste, brązowe, sięgające do ramion włosy i widoczny ubytek pomiędzy przednimi zębami. Jak informuje małopolska policja, w dniu zaginięcia kobieta była ubrana w ciemną bluzkę, czarną spódnicę i czarny płaszcz.

Policja apeluje, by wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, kontaktowały się z III Komisariatem Policji w Krakowie pod numerem telefonu 12 615 29 12, 12 615 71 80 lub 997.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci ze Stargardu (woj. zachodniopomorskie) poszukują 25-letniego Damiana Kukułki. Mężczyzna wyjechał do pracy w Niemczech i zaginął. 10 stycznia 2017 r. mężczyzna wyjechał ze Stargardu w celach zarobkowych do Hannoveru w Niemczech. Ostatni raz kontaktował się z bliskimi w lutym. Od tamtego czasu miejsce jego pobytu nie jest znane.

Rysopis zaginionego: wzrost – 175 cm, waga – około 75 kg, szczupła sylwetka, owalna twarz, niebieskie oczy, lekko odstające uszy, krótkie włosy koloru ciemny blond, niepełne uzębienie. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 91 48 13 585, 997 lub 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Krakowa szukają 15-letniego Brunona Nurkiewicza, który w sobotę wyszedł z domu około godziny 12:40 i do tej pory nie wrócił. Chłopak nie skontaktował się także z rodziną. Nastolatek, jak podaje policja, w niewyjaśnionych okolicznościach stracił w rejonie Zalewu Bagry swój telefon. Odnalazł go nieznany mężczyzna, który skontaktował się z ojcem 15-latka.

Poszukiwania trwają na terenie całego Krakowa, ale zakładamy też taką wersję, że być może ten nastolatek się kąpał, mógł się utopić, stąd chcemy przeszukać brzegi zalewu, ale istotne jest, by wskazać, gdzie ten telefon został odnaleziony, z której strony zalewu, co pomogłoby nam sprecyzować miejsce, od którego można by zacząć poszukiwania – powiedział nam Sebastian Gleń z małopolskiej policji.

Brunon ma 185 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne włosy i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym jest kolczyk w nosie. W chwili zaginięcia miał na sobie ciemną bluzę, spodnie jeansowe z dziurami i biało-czarne trampki. Wszystkie osoby, który mają jakąkolwiek informację o zaginionym proszone są o kontakt z V Komisariatem Policji w Krakowie pod numerami telefonów: 12 61 52 916 oraz 997. Policja prosi też o kontakt osobę, która odnalazła telefon zaginionego.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

​Policjanci z Gdańska poszukują 15-letniego Wojciech Wąsowskiego. Chłopak ostatni raz był widziany w czwartek około godz. 9:00. Wychodził wówczas z mieszkania na Łostowicach. Od tego czasu ślad po nim zaginął. Rodzina 15-latka zeznała, że Wojciech był widziany w czwartek o godzinie 9, kiedy wychodził z mieszkania. Nie powrócił do domu, nie skontaktował się także z bliskimi. Zaginiony jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 183 cm wzrostu i waży ok. 60 kg. Ma krótkie, ciemne włosy i niebieskie oczy.

W chwili zaginięcia miał na sobie ciemne spodnie jeansowe, ciemnogranatowy płaszcz i czarne rękawiczki. Nastolatek ma ze sobą także grafitowy plecak wojskowy. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą wiedzieć, gdzie przebywa 15-latek. Wystarczy zadzwonić pod numer 997 lub 112.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

W Chrzanowie zaginął 11-latek. Kamil około godziny 11:30 wyszedł ze szkoły. Chłopiec nie dotarł do domu, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną. 11-letni Kamil ma 140 cm wzrostu, waży około 35 kg, jest szczupły, ma pociągłą twarz, niebieskie oczy i krótkie blond włosy.

W dniu zaginięcia małoletni ubrany był w: kurtkę do pasa typu “moro” w kolorze zielonym, bluzę z kapturem w kolorze granatowym, spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty w kolorze granatowym. Zaginiony chłopiec miał ze sobą plecak w kolorze czarnym. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informację o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie lub z najbliższą jednostką policji. Tel. 32 6246200 oraz 997 i 112.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Funkcjonariusze policji oraz rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu 41-letniej Agnieszki Miękini. Kobieta ostatni raz była widziana w czwartek 3 listopada w okolicach Szpitala Babińskiego w Krakowie. Agnieszka Miękina od dwudziestu lat zmaga się ze schizofrenią.

Jak informuje rodzina zaginionej, w ostatnim czasie nastąpiła bardzo ostra remisja choroby, która w znacznym stopniu ogranicza jej możliwości odnalezienia się w trudnej rzeczywistości. Właśnie dlatego tak ważna jest każda godzina.

Jak wynika z rysopisu, zaginiona ma 168 cm wzrostu, niebieskie oczy oraz ciemne, długie włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w legginsy, czarną kurtkę i brązowe sznurowane buty. Według ustaleń policji Agnieszka Miękina w czwartek 3 listopada ok. 9.00 rano oddaliła się ze Szpitala Babińskiego w Krakowie. Od tamtej pory nie ma z nią żadnego kontaktu.
Żródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

12 sierpnia w Białkach k. Siedlec (województwo mazowieckie) zaginęła Klaudia Kielak. Ma 15 lat, 170 cm wzrostu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia była ubrana w niebieską bluzę dżinsową, krótkie spodenki dżinsowe i szare buty w kwiatki. Miała też przy sobie czarną torebkę. Dziewczyna nosi okulary z niebieskimi oprawkami.

Ktokolwiek widział Klaudię Kielak lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka – 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Informatorom gwarantowana jest dyskrecja.
Żródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »