Zaginął 45-letni Arkadiusz Kańczucki

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) od 7 lutego 2020 r. prowadzi poszukiwania Arkadiusza Kańczuckiego. Mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Jak podaje policja, zaginiony 45-latek, w dniu 6 lutego wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Seat Altea na tomaszowskich tablicach rejestracyjnych. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu rodzinną i osobami z najbliższego otoczenia, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

W tym dniu ubrany był w czerwony T-shirt z krótkim rękawem, czarne spodnie dresowe i czarną ocieplaną polarową bluzę. RYSOPIS ZAGINIONEGO: wzrost 177 cm, waga ok. 104 kg, sylwetka otyła, włosy ciemne – lekko szpakowate, oczy koloru piwnego.

Osoby mogące mieć jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu mężczyzny lub o jego aktualnych losach, proszone są o kontakt w tej sprawie z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim ul. Wandy Panfil 44, telefonicznie dzwoniąc pod numer: Sekretariat Wydziału Kryminalnego w godz. 08:00 -15:00 (kier. 44) 726 10 67, Powiatowe Stanowisko Kierowania – Zespół Dyżurnych (całodobowo) tel. (kier. 44) 726 10 00 lub pod numer alarmowy 112.
Źródło info i foto: se.pl

32-letnia Ewa Jagielska zaginęła w Londynie. Trwają poszukiwania

Ewa Jagielska to piękna młoda kobieta z Zielonej Góry. W poszukiwaniu lepszej przyszłości pojechała cztery lata temu do Anglii. Londyn stał się jej drugim domem, tam pracowała i próbowała budować swoją przyszłość. Z rodziną kontaktowała się przez komunikator internetowy. Dziś bliscy nie mają z nią kontaktu. Może ją widziałeś? Policja prosi o pomoc.

Ewa Patrycja Jagielska w 2013 roku wyjechała do Wielkiej Brytanii, mieszkała w Londynie. Z rodziną ostatnim razem kontaktowała się za pomocą komunikatora internetowego w marcu tego roku. Od tamtej pory nikt z bliskich nie miał z nią kontaktu. Zaginięcie kobiety zostało zgłoszone 31 sierpnia 2017 roku.

Ewa Jagielska jest piękną młodą kobietą, ma 32 lata, 160 cm wzrostu, waży około 60 kg. Jest szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, oczy piwne, szatynka.

Jeżeli wiesz cokolwiek na temat miejsca jej pobytu skontaktuj się z policjantami z KPP w Zduńskiej Woli przy ul. Spacerowej 27, tel. 43 824-43-11 lub kontakt z najbliższą jednostką policji tel. 997, 112.
Źródło info i foto: Fakt.pl

100 tys. euro nagrody za pomoc w schwytaniu zamachowca z Berlina

Niemiecka policja nadal poszukuje zamachowca, który zabił kilkanaście osób w Berlinie. Ujawniono jego tożsamość i zdjęcie. Wyznaczono również wysoką nagrodę za informacje, które pozwolą ująć terrorystę. Poszukiwanym jest 24-letni Tunezyjczyk Anis Amri – ma 178 cm wzrostu, waży około 75 kilogramów, ma czarne włosy i piwne oczy.

„Niemieckie władze wyznaczyły 100 tysięcy euro nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać zamachowca z Berlina” – podaje RMF FM.

Równocześnie policja ostrzega, że mężczyzna może być uzbrojony i niebezpieczny.
Żródło info i foto: Niezalezna.pl

Zaginęła Zofia Raczyńska

Mieszkanka Białej Podlaskiej pod nieobecność domowników wyszła z domu. Niestety do tej pory nie wróciła. Trwają poszukiwania zaginionej. Wydział Kryminalny KMP w Białej Podlaskiej poszukuje zaginionej Zofii Raczyńskiej, córki Władysława i Marianny, urodzonej 11 września 1941 roku. Zamieszkałej przy ulicy Zbigniewa Burzyńskiego 5 w Białej Podlaskiej.

Zaginiona o wzroście 175cm, lekko krępa, waga 85 kg, uszy średnie, normalne, twarz pociągła, włosy ciemne, siwiejące, proste, oczy piwne, widoczne braki w uzębieniu. W dniu zaginięcia ubrana była w szare spodnie materiałowe, bluzkę koloru jasnego w kratkę lub kwiatki, szarą kurtkę letnią, jasne buty sportowe, typu adidasy.

Kobieta w dniu 30 maja w godzinach przedpołudniowych pod nieobecność domowników wyjechała w nieznanym kierunku rowerem typu składak, koloru wiśniowego i do chwili obecnej nie powróciła, a jej obecne miejsce pobytu nie jest znane. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z numerem 997, osobiście z Dyżurnym KMP w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Plac Wojska Polskiego 23) lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym KMP, tel. (83) 344 82 70.
Żródło info i foto: Biala24.pl

Zaginął 33-letni Marek Cybulski

Co się stało z 33-letnim Markiem Cybulskim z Gdańska? 26 kwietnia br. mężczyzna wyszedł ze swojego domu w dzielnicy Suchanino i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc każdego kto może pomóc w jego odnalezieniu. 33-letni Marek Cybulski wyszedł z domu w miniony wtorek około godz. 12:00 i od tamtej pory wszelki ślad po nim zaginął.

Policja podaje jego rysopis: mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 192 cm wzrostu, waży ok. 75 kg, ma krótkie włosy koloru ciemny blond i oczy piwne. Mężczyzna posiada również tatuaż na łopatce oraz blizny na lewej dłoni. W dniu zaginięcia ubrany był w beżowe spodnie typu bojówki, szarą bluzę dresową z kapturem, czerwoną kurtkę ortalionową oraz szare sportowe adidasy z jaskrawymi sznurówkami.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245 B, tel. (058) 32-16-822, 32-16-885 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.
Żródło info i foto: Fakt.pl

Trwają poszukiwania zaginionego 5-latka

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu poszukują zaginionego 5-latka. Wczoraj, 07.04.br., około 14:00, małoletni został odebrany z przedszkola przez swojego ojca, który posiadał pisemne upoważnienie od matki dziecka na odebranie chłopca z placówki przedszkolnej. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Prowadzący sprawę zwracają się z prośbą do osób, które mogą posiadać informacje o miejscu pobytu chłopca, z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr tel.: 48 345-26-30 lub 997.

Komenda Miejska Policji w Radomiu poszukuje zaginionego Maćka Molęda, zamieszkałego w Radomiu.

RYSOPIS: wzrost około 105 cm, waga około 15 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemny blond, oczy piwne, twarz owalna, uzębienie pełne.

UBIÓR: szare spodnie dresowe, zielono – białe buty sportowe zapinane na rzepy, fioletowa bluza zapinana na suwak, zielona czapeczka.

Wszystkie osoby posiadające informacje o zaginionym proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Radomiu osobiście lub telefonicznie pod numer telefonu 48 345- 26-30 lub 997.
Żródło info i foto: Policja.pl

Zaginęła Emilia Bator

Zaginęła 60-letnia Emilia Bator z Krakowa. 9 listopada wyszła z domu w Podgórzu i do dziś nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Ostatni raz pani Emilia widziana była na Bulwarach Wiślanych w okolicy Placu Bohaterów Getta w Krakowie. Kobieta ma 164 cm wzrostu, masywna budowa ciała, przygarbiona, waga około 100 kg, włosy siwe, krótkie, lekko podkręcone, oczy piwne, twarz okrągła. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w ortalionowy czarny płaszcz do kolan, czarne skórzane kozaki (do kolan, na niskim obcasie), popielatą czapkę. Zaginiona ma problemy zdrowotne.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z V Komisariatem Policji w Krakowie, pod numerem tel.: 12 61 52 109, 12 61 52 113, 112 lub 997.
Żródło info i foto: onet.pl

Trwają poszukiwania zbiegłych więźniów

Policjanci prowadzą poszukiwania za trzema skazanymi, którzy w sobotę wieczorem uciekli z Zakładu Karnego nr 2 w Grudziądzu. Osoby mające informacje o uciekinierach proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 997 i 112. 10 października 2015 r. około godz. 20.50 z Zakładu Karnego nr 2 w Grudziądzu uciekli:

1. Śmiśniewicz Bartosz (s. Ryszarda) – ostatnio zameldowany w Bydgoszczy; rysopis: wzrost 173 cm, oczy piwne, włosy ciemne.

2. Böttcher Robert (s. Romana) – ostatnio zameldowany w Grudziądzu; rysopis: wzrost 174 cm, oczy niebieskie, włosy ciemnoblond.

3. Piechocki Marcin (s. Marka) – ostatnio zameldowany w Grudziądzu; rysopis: wzrost 165 cm, oczy piwne, włosy ciemnoblond

Policjanci z Grudziądza powiadomieni o ucieczce skazanych natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W jednostce ogłoszono alarm, wystawiono posterunki blokadowe na drogach, informacja o ucieczce skazanych trafiła do innych jednostek policji. W tej chwili nadal trwają poszukiwania. Osoby posiadające informacje o uciekinierach proszone są o kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu – tel. 997 lub 112.
Żródło info i foto: Policja.pl

Zaginął 29-letni Adam Wieczorek

Zaginął Adam Wieczorek, 29- letni mieszkaniec Skierniewic. Policja prosi osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny o pilny kontakt. – 9 marca 2015 roku w późnych godzinach nocnych wyszedł z domu na osiedlu Widok i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje st.sierż. Justyna Florczak-Mikina, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

Mężczyzna ma około 190 cm wzrostu, jest mocnej budowy ciała – „dobrze zbudowany”, twarz pociągła, włosy krótkie, ciemne-szatyn, oczy piwne, na prawym policzku widoczna blizna po rozcięciu o długości około 4 cm. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był prawdopodobnie w szarą zimową kurtkę z kapturem, czarne, dresowe spodnie z białymi lampasami i ściągaczem zapinanym na „rzep” przy kostkach, brązowe buty wiązane za kostkę z kremową podeszwą, szarą, wełniana czapkę, czarną koszulkę z długim rękawem oraz białym kołnierzykiem. Może mieć przy sobie czarny plecak.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach przy ul. Sobieskiego 69. Telefon do oficera dyżurnego czynny całą dobę: 46-834-11-88 bądź 46-834-11-89. Informacje można przekazywać na numer alarmowy 112, 997 lub w najbliższej jednostce policji.
Żródło info i foto: skierniewickie.pl

Zaginęła 13-letnia Anna Zając

Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego poszukują zaginionej 13-letniej Anny Zając. Dziewczyna wyszła w środę z domu do szkoły i do tej pory nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia 13-latki policja prosi o kontakt z numerem 997 lub 112. Anna Kinga Zając urodziła się 24 lipca 1999 roku w Międzyrzecu Podlaskim. Mieszka przy ul. Lubelskiej. Ma 158 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, oczy piwne, jest szatynką o wadze około 42 kg. Twarz ma owalną, nos średni, uszy normalne. Żródło info i foto: dziennikwschodni.pl