Top 10 polskich zbiegłych przestępców. Niebezpieczni kryminaliści na wolności

Jeśli ich widzieliście skontaktujcie się z najbliższym posterunkiem policji lub przez e-mail: poszukiwani@policja.gov.pl

Poszukiwani mężczyźni są uzbrojeni i niebezpieczni:

1. Janusz „dziadek” Graf 57. Ojciec chrzestny polskiej mafii oskarżony o korupcję, zabójstwa i porwania. Specjalizuje się wrabianiem polityków i przedsiębiorców w umowy, których dotrzymania pilnuje w brutalny sposób. Sprzymierzony z potężnym tureckim syndykatem, jest oskarżony o zorganizowanie zabójstwa warszawskiego inwestora giełdowego Piotra Głowali oraz porwanie jego syna oraz przejęcia jego własności by dopiąć kontrakt.

2. Sebastian Banasiński, 36. 19 nakazów aresztowania za oszustwa internetowe oraz kradzieże. Skazany na osiem lat więzienia. Jego oszustwa polegały na wystawianiu fałszywych aukcji nieistniejących mebli, przez które ludzie stracili ogromne ilości pieniędzy.

3. Grzegorz Wierzbicki 32. Mafijny handlarz narkotyków, który uciekł do Wielkiej Brytanii po skazaniu go na dwa lata, za prowadzenie gangu, który ukradł 60 luksusowych silników. Uciekł do Londynu, zanim polska policja mogła go posadzić za kratkami.

4. Daniel Janeczek, 24. Seryjny uzbrojony rabuś, handlarz narkotyków i oszust bankowy. Jedna ofiara została uderzona w głowę i wielokrotnie kopana w celu kradzieży telefonu komórkowego, aparatu fotograficznego i pieniędzy. Również oskarżony o usiłowanie wymuszenia.

5. Janusz Flasza, 33. Uzbrojony chuligan piłkarski poszukiwany za morderstwo.

6. Krzysztof Ryba, 29. Uzbrojony chuligan piłkarski poszukiwany za morderstwo.

7. Krystian Tomaszewski 28. Uzbrojony chuligan piłkarski poszukiwany za morderstwo.

8. Wojciech Lachtaj, 20. Innym uzbrojony chuligan piłkarski poszukiwany za morderstwo. On, Flasza, Ryba i Tomaszewski byli częścią gangu ultra fanów Wisły Kraków, który śmiertelnie pobili kibica rywalizującej drużyny przy użyciu noży, maczet i mosiężnych kastetów. Poszukiwany miał w 2011 roku domniemanego miał brać udział w wymuszaniu haraczy w Londynie.

9. Dariusz Hanusiak, 28. Poszukiwany za śmiertelne ugodzenie nożem. Policja twierdzi, że może przebywać w Southend-on-Sea, Essex.

10. Dariusz Głowacki 34. Poszukiwany za gwałt i napaść seksualną na dziewczynę poniżej 18 roku życia jest on ścigany przez detektywów Metropolitan Police w operacji Sunfire, inicjatywie, która ma celu schwytanie 14 uciekinierów z całego świata.
Żródło info i foto: PoszukiwaniMagazyn.pl