Zaginął 45-letni Arkadiusz Kańczucki

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) od 7 lutego 2020 r. prowadzi poszukiwania Arkadiusza Kańczuckiego. Mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Jak podaje policja, zaginiony 45-latek, w dniu 6 lutego wyjechał z miejsca zamieszkania samochodem marki Seat Altea na tomaszowskich tablicach rejestracyjnych. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu rodzinną i osobami z najbliższego otoczenia, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

W tym dniu ubrany był w czerwony T-shirt z krótkim rękawem, czarne spodnie dresowe i czarną ocieplaną polarową bluzę. RYSOPIS ZAGINIONEGO: wzrost 177 cm, waga ok. 104 kg, sylwetka otyła, włosy ciemne – lekko szpakowate, oczy koloru piwnego.

Osoby mogące mieć jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu mężczyzny lub o jego aktualnych losach, proszone są o kontakt w tej sprawie z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim ul. Wandy Panfil 44, telefonicznie dzwoniąc pod numer: Sekretariat Wydziału Kryminalnego w godz. 08:00 -15:00 (kier. 44) 726 10 67, Powiatowe Stanowisko Kierowania – Zespół Dyżurnych (całodobowo) tel. (kier. 44) 726 10 00 lub pod numer alarmowy 112.
Źródło info i foto: se.pl

Zaginął 34-letni Grzegorz Bućko

34-letni mieszkaniec Augustowa wyszedł z domu 12 września około godziny 14.00 i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Augustowscy policjanci apelują o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarne sportowe buty, szare dresowe spodnie, niebieską koszulę, czarną kurtkę z kapturem oraz szarą czapkę z daszkiem.

Policja podała także rysopis zaginionego. To mężczyzna o otyłej budowie ciała, ma 170 cm wzrostu. Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu 87 564 10 00, lub najbliższą jednostką policji (997) – apelują policjanci.
Źródło info i foto: interia.pl

Poszukiwany Tomasz Wiśniewski w sprawie zabójstwa

Policjanci z Łodzi poszukują na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa Tomasza Wiśniewskiego. Jak podają, mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo. Do zabójstwa doszło 1 kwietnia w Łodzi przy ulicy Przestrzennej. Zginął wtedy 43-letni mężczyzna, który samochodem został przygnieciony do drzewa.

Poszukiwany Tomasz Wiśniewski urodził się w maju 1974 roku. Jego ostatnie miejsce zamieszkania to Aleksandrów Łódzki. Mężczyzna ma ok. 180 cm wzrostu, jest otyły. Ma śniadą cerę, ciemne oczy, wysokie czoło i bliznę na prawej ręce. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ujęciu poszukiwanego, należy kierować do policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi (ul. Lutomierska 108/112, tel. 693 997 287; oficer dyżurny: telefon całodobowy (42) 665 22 56).
Źródło info i foto: interia.pl

70-letni Steven Goodman jest zbyt schorowany i otyły, by iść do więzienia

Pewien farmaceuta z Florydy został zatrzymany po wybuchu afery z nielegalnym rozprowadzaniem leków na receptę, wartych w sumie 40 milionów dolarów. Mężczyzna przebywa w areszcie domowym, gdyż jest zbyt otyły, by pójść do więzienia. Teraz prosi sędziego o złagodzenie wyroku. Ważący 250 kilogramów mężczyzna, który przebywa w areszcie domowym za udział w zakrojonym na szeroką skalę oszustwie – nielegalnym rozprowadzaniu leków dostępnych na receptę – pojawił się w sądzie, prosząc o nadzwyczajne złagodzenie kary. Według jego obrońcy, 70-letni Steven Goodman jest zbyt schorowany i otyły, by opuszczać swój dom, zatem nałożony na niego areszt domowy jest zbędny.
Żródło info i foto: onet.pl