Posts Tagged “owalna twarz”

Gdańska policja poszukuje 24-letniego Grzegorza Wojtasia. Ostatni raz mężczyznę widziano 10 października ok. godz. 2.00 przy lokalu na gdańskim Śródmieściu.

Zaginiony ma ok. 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie brązowe włosy, owalną twarz i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, białą podkoszulkę, grafitową bluzę i czarne skórzane buty. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne z czarną oprawką.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej 32/35, tel. 58 32-14-622 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci ze Stargardu (woj. zachodniopomorskie) poszukują 25-letniego Damiana Kukułki. Mężczyzna wyjechał do pracy w Niemczech i zaginął. 10 stycznia 2017 r. mężczyzna wyjechał ze Stargardu w celach zarobkowych do Hannoveru w Niemczech. Ostatni raz kontaktował się z bliskimi w lutym. Od tamtego czasu miejsce jego pobytu nie jest znane.

Rysopis zaginionego: wzrost – 175 cm, waga – około 75 kg, szczupła sylwetka, owalna twarz, niebieskie oczy, lekko odstające uszy, krótkie włosy koloru ciemny blond, niepełne uzębienie. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 91 48 13 585, 997 lub 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Sosnowca poszukują zaginionej szesnastoletniej Magdaleny Korzus. Dziewczyna wyszła z domu 2 listopada i do tej pory nie wróciła. Magdalena Korzus w dniu 2 listopada około godziny 9.30 wyszła z mieszkania w Sosnowcu i do chwili obecnej nie powróciła.

Ma 176 cm wzrostu, waży 73 kg. Ma czarne, długie włosy, zielone oczy, owalną twarz. Jej znaki szczególne to 10 cm blizna po ranie ciętej przy kości piszczelowej na prawej nodze. Na twarzy na lewym policzku ma pieprzyk.

W momencie zaginięcia miała na sobie buty sportowe firmy Victory w kolorze czarnym z białą podeszwą, czarne getry, kurtkę do pasa z kapturem w kolorze metalicznym, brązowy, wełniany szal i torebkę typu listonosz w kolorze czarnym z napisem adidas.

Osoby posiadające informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań KMP w Sosnowcu tel. 32 2961 307, 32 2961 226, 32 2961330, z Dyżurnym Jednostki pod nr tel. 32 2961 200, 32 2961 255 lub najbliższą jednostką policji.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego prowadzą poszukiwania 47-letniego Pawła Mućko. Mężczyzna wyszedł z domu 9 lutego i od tamtego czasu nie kontaktował się z bliskimi. Poszukiwany ma 181 cm wzrostu, jasne krótkie włosy i owalną twarz. W dniu zaginięcia ubrany był w granatowe spodnie dresowe, niebieską kurtkę, sportowe czarne buty i brązową materiałową czapkę.

Jak podaje policja, zaginiony mężczyzna leczy się na schizofrenię. Wszyscy, którzy mogą pomóc w odnalezieniu poszukiwanego mężczyzny, proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja z Nysy w Opolskiem szuka zaginionego 15-latka. Do tej pory nastolatek nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Poszukiwany to Arkadiusz Konopielski. Nastolatek wyszedł z domu w środę, 25 listopada około godziny 13. Od tej pory nie wiadomo, gdzie jest – mówi Hubert Adamek z policji w Opolu.

W dniu zaginięcia ubrany był w szarą kurtkę z kapturem, różowo-szarą bluzę, czerwone sportowe buty za kostkę i szare jeansy. Zaginiony ma 168 cm wzrostu, waży około 60 kg, ma ciemne, krótkie włosy, owalna twarz, nosi okulary. Na lewej łydce ma bliznę. Policjanci zajmujący się tą sprawą proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego. Informację można przekazywać pod numerami telefonów: 77 40 90 903, 77 40 90 904, 997 lub 112.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Krakowska policja szuka 16-letniej Roksany, która we wtorek wyszła z domu i od tamtego czasu nie kontaktowała się z rodziną. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcie dziewczyny. Osoby, które mają informację o zaginionej proszone są o kontakt z IV Komisariatem Policji w Krakowie: Tel. 12 61-52-913 lub 997. Poszukiwana dziewczyna ma 160 cm wzrostu, długie, czarne i proste włosy, ciemne oczy i owalną twarz. W dniu zaginięcia miała na sobie czarne, zimowe legginsy w białe wzory, ciemną kurtkę – najprawdopodobniej do pasa.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Łęcznej (woj. lubelskie) poszukują zaginionej Patrycji Wrońskiej, która wczoraj wyszła z domu swojej babci i nie wróciła. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 14-latki. Patrycja Wrońska ma 14 lat, ok. 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie, czarne włosy, owalną twarz i zielone oczy. Na prawym lub lewym policzku ma bliznę. W chwili zaginięcia była ubrana w dżinsowe spodenki, czarno-złotą bluzkę, sportowe buty i bluzę z kapturem w kolorze niebieskim. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt z policją w Łęcznej, tel. 81 7527210 lub 997, 112.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Według ustaleń policjantów Anna i Tomasz mogą być razem. Anna mieszka w Matysówce, Tomasz w Rzeszowie. Rano wyszli z domów, mieli wziąć udział w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja w Rzeszowie. Do późnego wieczora nie wrócili do domów. O godzinie 22 rodzice zawiadomili policję. Anna Życzyńska ma 170 cm wzrostu, jest dziewczyną średniej budowy, ma kręcone, długie do ramion włosy w kolorze ciemnoblond. Tomasz Grzyb ma 180 cm wzrostu, jest szczupły, nosi krótkie ciemne włosy, ma owalną twarz. Był ubrany w szaro-czarny garnitur, białą wizytową koszulę, granatowo-brązowe skórzane buty. Miał czarną torbę na dokumenty z charakterystycznym zielonym paskiem. Policja prosi wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu nastolatków, o kontakt. Można dzwonić na numer 997. Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Rzeszowie szukają 17-letniej Anny i 16-letniego Tomasza. Oboje wyszli z domów wczoraj rano. Do tej pory nie skontaktowali się z rodzinami. Według ustaleń policjantów Anna i Tomasz mogą przebywać razem. Anna mieszka w Matysówce, Tomasz w Rzeszowie. Wczoraj rano wyszli z domów, mieli wziąć udział w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja w Rzeszowie. Do późnego wieczora nie wrócili do domów. O godzinie 22 rodzice zawiadomili policję. Anna Życzyńska ma 170 cm wzrostu, jest dziewczyną średniej budowy, ma kręcone, długie do ramion włosy w kolorze ciemnoblond. Tomasz Grzyb ma 180 cm wzrostu, jest szczupły, nosi krótkie ciemne włosy, ma owalną twarz. Był ubrany w szaro-czarny garnitur, białą wizytową koszulę, granatowo-brązowe skórzane buty. Miał czarną torbę na dokumenty z charakterystycznym zielonym paskiem. Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja ze Słupcy w woj. wielkopolskim szuka zaginionego Kamila Pakulskiego. 19-latek mieszkający na co dzień w gminie Kruszwica ostatni raz był widziany na dyskotece w Orchowie z soboty na niedzielę. Gdy opuścił ją po północy 12 stycznia, nie skontaktował się już z rodziną. W środę w akcji poszukiwawczej uczestniczył już helikopter, nie dało to jednak rezultatu. Policja wydała komunikat w sprawie zaginięcia i udostępniła zdjęcie oraz rysopis nastolatka. Kamil Pakulski ma ok. 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży ok. 70-75 kg. Jest ciemnym blondynem, ma krótkie włosy, szare oczy i owalną twarz. Żródło info i foto: tvn24.pl

Comments Brak komentarzy »