Posts Tagged “policzek”

Dolnośląska policja i bliscy poszukują 16-letniej Amandy Topol z Wrocławia. Dziewczyna wyszła z domu w piątek 10 listopada i do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Amanda Topol jest średniego wzrostu, ma niebieskie oczy oraz włosy farbowane na blond. Znakiem rozpoznawczym jest duży pieprzyk na prawym policzku. Kiedy wychodziła w piątkowy poranek z domu, miała na sobie różową kurtkę nazywaną “bomberką”.

- Dzień wcześniej córka się z nami pokłóciła. Możemy przypuszczać, że specjalnie nie chce wrócić do domu – mówi Aneta Topol w rozmowie z “Gazetą Wrocławską”.

Dodaje, że nastolatka nie ma przy sobie telefonu i nie można się z nią skontaktować. Rodzina prosi o pomoc każdego, kto może wskazać miejsce pobytu Amandy. Kontaktować można się z bliskimi 16-latki – tel. 886 515 853 albo z z najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Z zamkniętego oddziału Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu uciekł 29-latek uznany za niepoczytalnego podejrzany o brutalne zabójstwo.

Poszukiwany Piotr Korcela ma ok. 185 cm wzrostu i ciemne krótkie włosy. Waży ok. 80 kg. Na lewym policzku ma bliznę pooperacyjną długości 8 cm, a na lewej łydce i karku – tatuaże. Podejrzany o brutalne zabójstwo uciekł z zakładu w sobotę. Szuka go policja w całym kraju. Wystawiono list gończy. Kilka lat temu Korcela usłyszał zarzut zabójstwa. Postępowanie to jednak umorzono ze względu na jego niepoczytalność.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja poszukuje 29-letniego Piotra Korcali, który uciekł z zamkniętego oddziału Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu. Prokuratura wydała zgodę na upublicznienie wizerunku mężczyzny. Mężczyzna ma około 185 cm. Posiada tatuaże na szyi, oraz lewej łydce. Cechą najbardziej charakterystyczną jest spora blizna na lewym policzku.

29-latek uciekł z zamkniętego oddziału nr 15 Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu, nie stosując się tym samym do wydanego postanowienia o umieszczeniu go na tym oddziale, jako środka zapobiegawczego zastosowanego przez Sąd Okręgowy w Krakowie.

Prokuratura Rejonowa w Międzyrzeczu nadzoruje postępowanie przeciwko mężczyźnie. Poszukiwany uczestniczył w brutalnym morderstwie w 2006 roku, gdzie wraz z innymi osobami miał zamordować jedną z osób podczas imprezy alkoholowej. Jak ustalił reporter TVP Info, prawdopodobnie poszukiwanemu pomagał ktoś z zewnątrz, kto dostarczył narzędzia i czekał na mężczyznę w samochodzie pod szpitalem.

Policja informuje, że 29-latek może być niebezpieczny.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Trwają poszukiwania 29–letniego mężczyzny, który w sobotę samowolnie opuścił zamknięty oddział psychiatryczny w Międzyrzeczu (woj. lubuskie). Jak informuje policja, pacjent ma charakterystyczną bliznę na policzku i może być niebezpieczny dla innych osób. Poszukiwania prowadzone są na terenie całego kraju. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od pana Piotra na platformę Twoje Info.

– W sobotę około godziny 12.00 policja otrzymała zgłoszenie o samowolnym oddaleniu się pacjenta z zamkniętego oddziału psychiatrycznego w Międzyrzeczu. Pacjent to 29-letni mężczyzna z charakterystyczną blizną na policzku – poinformowała mł. asp. Justyna Łętowska, rzecznik KPP w Międzyrzeczu.

Z informacji przekazanej przez naszego widza wynika, że mężczyzna może być niebezpieczny. Policja nie ujawnia szczegółów, ale potwierdza, że pacjent może stanowić zagrożenie dla innych osób.
Żródło info i foto: TVP.info

Comments Brak komentarzy »

Policjanci poszukują sprawców napadu na kobietę, do którego doszło w Bytomiu. Sporządzono portret pamięciowy jednego z przestępców. Bytomscy funkcjonariusze upublicznili portret pamięciowy jednego ze sprawców napadu na kobietę. Do zdarzenia doszło 18 stycznia w Bytomiu przy ul. Ligęzy. Jak wynika z ustaleń śledczych sprawcami byli dwaj mężczyźni. – Napastnicy uderzyli pokrzywdzoną, po czym wyrwali jej torebkę z pieniędzmi oraz dokumentami – wyjaśnia Tomasz Bobrek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu. Jednym ze sprawców ma być mężczyzna w wieku około 18 lat. Mierzy około 170 cm, jest szczupły, ma pociągłą twarz, krzaczaste ciemne brwi, wąskie usta, wysoką szyję. Na policzku ma znamię zagojone po trądziku.

Tego dnia miał na sobie szarą bluzę z kapturem z białymi sznurkami zapinaną na zamek błyskawiczny, granatowe spodnie dresowe z dwoma białymi lampasami na całej długości, sportowe białe buty. Drugi napastnik jest w podobnym wieku – mierzy ok. 170 cm, jest szczupły. Bytomscy policjanci apelują, by wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców kierować do Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu ul. Powstańców Warszawskich 74, tel. 32/3888200, 997 lub 112.
Żródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

Trzy osoby zatrzymane w związku z zabójstwem 16-letniego mieszkańca Zębu w Małopolsce, dziś zostaną przesłuchane przez prokuratora w Zakopanem. Ciało chłopaka znaleziono w poniedziałek w pobliżu szlaku na Halę Gąsienicową. Do zatrzymań podejrzanych o zabójstwo 16-latka doszło dwa dni temu w jednej z podhalańskich miejscowości. To znajomi nastolatka. Jak się dowiedział reporter RMF FM Maciej Pałahicki, wstępne wyniki sekcji zwłok mówią, że chłopak zginął od uderzenia tępym narzędziem. Mógł to być np. młotek – informuje nieoficjalnie nasz dziennikarz.

Według lekarzy, na których z kolei powołuje się “Super Express”, chłopiec został dosłownie zmasakrowany przez swoich oprawców. Świadczą o tym liczne rany na ciele – sińce na nogach, sińce i krwiak na policzku. Najpierw najprawdopodobniej bandyci bili go po twarzy, potem zaczęli kopać, by nie mógł im uciec. Wreszcie zadali śmiertelne ciosy. Ciało 16-latka w poniedziałek znaleziono niedaleko szlaku na Halę Gąsienicową w Tatrach. Leżało przy składzie drewna, niedaleko przysiółka Brzeziny. Zwłoki odnaleźli pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego i od razu zaalarmowali pogotowie. Lekarz po przyjeździe stwierdził, że chłopak nie żyje.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Łęcznej (woj. lubelskie) poszukują zaginionej Patrycji Wrońskiej, która wczoraj wyszła z domu swojej babci i nie wróciła. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 14-latki. Patrycja Wrońska ma 14 lat, ok. 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie, czarne włosy, owalną twarz i zielone oczy. Na prawym lub lewym policzku ma bliznę. W chwili zaginięcia była ubrana w dżinsowe spodenki, czarno-złotą bluzkę, sportowe buty i bluzę z kapturem w kolorze niebieskim. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt z policją w Łęcznej, tel. 81 7527210 lub 997, 112.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

26 września 2013 roku w Kobylnicy (Wielkopolskie) zaginął Artur Siemaszko. Ma 34 lata, 196 cm wzrostu i niebieskie oczy. Jego znak szczególny to znamię na lewym policzku. W dniu zaginięcia ubrany był w czarne ubranie- kurtkę, spodnie i buty, a także czarną koszulkę w niebieskie paski. Ktokolwiek widział Artura Siemaszko lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Żródło info i foto: rp.pl

Comments Brak komentarzy »

14 sierpnia 2013 roku w Warszawie zaginął Jacek Doszko. Ma 38 lat, 178 cm wzrostu i szare oczy. Na prawym policzku ma bliznę. Tego dnia wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Może potrzebować pilnej pomocy medycznej! Ktokolwiek widział Jacka Doszko lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Żródło info i foto: rp.pl

Comments Brak komentarzy »

17 stycznia 2013 roku roku w Gdańsku zaginął Mirosław Ociepka. Ma 55 lat, 176 cm wzrostu oraz szare oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemną kurtkę i jeansy. Miał na sobie ciemne buty. Znaki szczególne zaginionego to: znamię na prawym policzku. Zaginiony może potrzebować pomocy medycznej! Ktokolwiek widział Mirosława Ociepkę lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym numerami:22 654 70 70 lub 801 24 70 70. Żródło info i foto: rp.pl

Comments Brak komentarzy »