Żona El Chapo trafiła za kratki

Najseksowniejsza przestępczyni świata aresztowana na lotnisku w Waszyngtonie! Emma Coronel (31 l.), żona sławnego narkotykowego bossa El Chapo odpowie za przemyt narkotyków i pomoc w pamiętnej ucieczce męża z więzienia. Za organizację tej akcji miała zapłacić aż trzy miliony dolarów. Emma to nie tylko przestępczyni, ale i uczestniczka niezliczonych konkursów piękności. Czy teraz jej uroda przeminie za kratami, a może bezwzględna piękność znowu wymyśli, jak uciec z meksykańskiego więzienia?

Królowa mafii za kratkami! Piękna i niebezpieczna Emma Coronel (31 l.), żona sławnego narkotykowego bossa El Chapo czyli Joaquína Guzmána Loera (64 l.), została właśnie aresztowana na lotnisku w Waszyngtonie. Usłyszała zarzuty przemytu narkotyków w latach 2014-2017 oraz pomocnictwa w pamiętnej ucieczce męża z więzienia. Postawienie zarzutów byłej uczestniczce konkursów piękności umożliwiły zeznania świadka. Mężczyzna opowiedział, jak żona El Chapo organizowała plan sławnej ucieczki specjalnie wydrążonymi z meksykańskiego więzienia i zapłaciła za to w sumie 3 miliony dolarów, z czego większa część została przeznaczona na łapówki dla wysoko postawionych urzędników ze służby więziennej.
Źródło info i foto: se.pl

Napad na bank – Piękna i niebezpieczna kobieta!

Policjanci rozparacowujący sprawę napadów na banki podejrzewają, że ta brunetka może być członkinią groźnej grupy przestępczej. Ilekroć ta piękność pojawiała się w placówce banku, po paru godzinach dochodziło tam do napadu.

Czy napady na bank w Skierniewicach, Piotrkowie i Łowiczu (woj. łódzkie), do których doszło w ubiegłym roku, mają wspólny mianownik? Policja twierdzi, że jest nim właśnie ta kobieta. Śledczy ustalili, że tajemnicza brunetka, uchwycona przez kamery monitoringu obrabowanych banków, mogła pełnić rolę wywiadowcy gangsterów.

Zwiastunka napadu

Kobieta wchodziła do placówki jak zwykła klientka. Rozglądała się od niechcenia, przeglądała broszury, wypytywała o lokaty i kredyty, po czym grzecznie wychodziła. Kilkadziesiąt minut później w banku pojawiał się jej wspólnik. Groził pistoletem i zabierał pieniądze z podręcznej kasy. Być może na zewnątrz czekał trzeci drań w samochodzie, gdyż przestępcy błyskawicznie znikali z miejsca napadu. Udział kobiety w napadach jest już prawie bezsporny.

Policja postanowiła ujawnić wizerunek podejrzanej.

Czy ją widziałeś?

Poszukiwana jest osobą 20-30-letnią. Nie musi być brunetką. Może nosić perukę. Prawdopodobnie pochodzi z województwa mazowieckiego.W dniu napadu na bank w Skierniewicach miała na sobie niebieskie dżinsy i fioletową bluzkę. Na niej niebieski pikowany bezrękawnik. Jeśli rozpoznajesz tę kobietę, wiesz coś o miejscu jej przebywania, zawiadom policję! Na twój sygnał czekają policjanci pod numerami telefonów: 46 834 12 12 oraz 46 833 21 11 i 46 833 23 04. Można też dzwonić na telefony komórkowe 601-364-172 i 601-371-228 lub 997.

Policja gwarantuje pełną anonimowość informatorom!