Awantura i atak nożem w centrum Rzeszowa. Policja poszukuje napastnika

Rzeszowska policja poszukuje mężczyzny, który wczoraj wieczorem w centrum miasta zranił nożem dwóch 27-latków. Obaj trafili do szpitala, jeden jest w ciężkim stanie. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się wczoraj o godzinie 20:40 na ul. Jagiellońskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pomiędzy trzema mężczyznami doszło do awantury. Sprzeczka przerodziła się w szarpaninę, podczas której jeden z mężczyzn ugodził nożem dwóch pozostałych.

Ranni zdołali jeszcze podejść w rejon komendy, gdzie pomocy udzielili im przechodnie i policjanci. Stamtąd do szpitala zabrała 27-latków karetka pogotowia.

Stan jednego z nich jest ciężki.

Jak dowiedział się reporter RMF FM Marek Wiosło, policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu i wstępnie wytypowała sprawcę. Przeszukiwane są miejsca, w których nożownik może przebywać.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Zaginiona matka i córka odnalazły się

Szczęśliwy finał poszukiwań matki z dzieckiem na Opolszczyźnie. 52-letnia mieszkanka Ozimka i jej 9 letnia córka, które wczoraj wieczorem wyszły z domu, odnalazły się. Policja nie informuje o szczegółach, wiadomo jedynie, że kobieta i dziewczynka są całe i zdrowe. Poza policjantami, matki z dzieckiem przez całą noc szukali strażacy. Przeszukiwane były ogródki działkowe, stacje paliw i dworce. Żródło info i foto: Radio ZET.pl