Posts Tagged “średniej budowy ciała”

Małopolska policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o napaść seksualną na dziecko. Służby apelują o przekazywanie informacji mogących przyczynić się do identyfikacji sprawcy, udostępniono jego portret pamięciowy. Poszukiwany jest mężczyzna w średnim wieku, wysoki, średniej budowy ciała. W styczniu popełnił on przestępstwo na szkodę małoletniego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Ze względu na dobro śledztwa i osoby poszkodowanej nie udziela bliższych informacji.

Informację można przekazać pod numerem telefonu 12 615-88-60, a także całodobowo pod numerem 997 lub 112 i na adres e-mail zdarzenie@policja.gov.pl. Policja zapewnia informatorom pełną anonimowość. Za wskazanie podejrzanej osoby lub udzielenie informacji, które przyczynią się do identyfikacji sprawcy, wyznaczono nagrodę pieniężną w wysokości 20 tys. złotych.
Źródło info i foto: TVP.info

Comments Brak komentarzy »

Policja w Krakowie poszukuje zaginionej Doroty Balachowskiej. 59-letnia kobieta była ostatni raz widziana 13 grudnia około 21.30 w okolicy Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie. Do tej pory nie nawiązała z rodziną żadnego kontaktu. Policja prosi o pomoc.

Rysopis zaginionej

Kobieta miała 172 cm oraz około 86 kg. Była średniej budowy ciała. Posiadała owalną twarz, oczy koloru niebieskiego oraz długie blond włosy. Zwykle wiązała je w kucyk.

W momencie zaginięcia kobieta ubrany była w spodnie materiałowe koloru popielatego w drobne prążki, bluzkę z długim rękawem koloru jasnego (z nadrukiem), popielate futro z norek (za kolano), obuwie koloru czarnego (wysokie ponad kostkę) ze złotymi elementami.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z VII Komisariatem Policji w Krakowie, tel.: 12 61-52-911, 12 61-53-616 lub 997.
Żródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

Na klatce wieżowca w Toruniu znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Przewieziono go do szpitala jednak wskutek obrażeń głowy zmarł. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Jeden z mieszkańców Torunia znalazł na klatce nieprzytomnego mężczyznę. Przewieziono go do szpitala. Jednak wskutek urazu głowy mężczyzna zmarł. Policja nie zdołała ustalić tożsamości zmarłego.

Miał na sobie czarną kurtkę wiatrówkę, granatowe dżinsy, popielatą bluzę dresową i czarne sportowe buty. Zmarły miał 55 -65 lat. Miał około 170 cm wzrostu i był średniej budowy ciała. Na lewym przedramieniu niewielki i niewyraźny tatuaż średnicy około 2 centymetrów.

Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z całodobowym numerem dyżurnego Komisariatu Policji Toruń Śródmieście 56-641-2452, z numerem alarmowym 997 lub z prowadzącymi sprawę nr tel. 56 641 24 07.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja z Tych szuka mężczyzny, który w miejskim autobusie napastował kobiety. Próbował je dotykać, był bardzo nachalny, a kiedy stawiały opór – groził im. Jedną z kobiet opluł. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego. Mężczyzna ma około 35 lat, 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Twarz ma owalną i jasne oczy. Miał kilkudniowy jasny zarost. Ubrany był w roboczy strój (kombinezon). Na głowie miał zimową ciemną czapkę. Miał przy sobie także pomarańczowy plecak.

Policja prosi o kontakt osoby, które mogą pomóc w zatrzymaniu mężczyzny. Można skontaktować się osobiście lub telefonicznie z Komendą Miejską Policji w Tychach przy al. Bielskiej 46, tel: 32-325-62-00, 32-325-62-80, 997 lub pod adresem e-mail: magdalena.kobylinska@tychy.ka.policja.gov.pl
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Norweska Policja zwróciła się z prośbą o pomoc w identyfikacji NN mężczyzny ujawnionego na Dworcu Głównym w Oslo w dniu 18 października 2015 r. Tożsamość mężczyzny nie jest znana. W chwili zatrzymania wydawał się zagubiony, obecnie przebywa w szpitalu w Oslo. Nie wiadomo jakim językiem się posługuje.

Mężczyzna jest średniej budowy ciała, w wieku między 50 a 60 rokiem życia, 188 – 189 cm wzrostu, niebieskie oczy, szeroki nos, włosy szpakowate, krótko obcięte. Nie posiada blizn po operacjach ani tatuaży, cierpi na cukrzycę. W chwili zatrzymania miał na sobie T-shirt z krótkimi rękawami, marki „Feniks collection” rozm. 51/188-194, spodnie w tym samym rozmiarze oraz tej samej marki, z metką z napisem o treści „Wełna – Jedwab”, skórzany pasek marki „Veniana”, bawełniany sweter oraz marynarkę marki „Guittar”.

Wszelkie informacje prosimy kierować na adres Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP cpozkgp@policja.gov.pl oraz na nr (0-22) 60 510 05.
Żródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

Łomżyńscy policjanci szukają 64-letniej mieszkanki Łomży. Kobieta poszukiwana jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Łomży. Wszystko wskazuje na to, że uprowadziła ona swojego kilkuletniego wnuczka Oliwiera i jest już za granicą. Poszukiwana to Hanna Elżbieta Chądzyńska. Ma 64 lata. Jest zameldowana w Łomży. Ma 158 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma oczy niebieskie, włosy krótkie, proste, farbowane na blond, uszy przyległe, nos prosty, wargi wąskie.

Jest poszukiwana na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Łomży. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej. Najlepiej skontaktować się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży pod numerem telefonu 86 474 12 43 lub z najbliższą jednostką policji – telefon 997 lub 112.

Wszystkie osoby, które pomagają kobiecie w ukrywaniu się, mogą ponieść odpowiedzialność karną. Hanna Chądzyńska ma zarzut uprowadzenia i przetrzymywania dziecka. Jest nim 3-letni Oliwier, wnuk kobiety. Jego rodzice rozwodzą się i zgodnie z decyzją sądu w czasie postępowania rozwodowego dziecko powinno być z matką.

Poszukiwaną listem gończym babcią jest kobieta, która domagała się wysokiego odszkodowania od skarbu państwa. Jako noworodek – przez zaniedbanie szpitalnego personelu – trafiła do nie swojej rodziny. Zajęła miejsce jednej z rozdzielonych bliźniaczek.
Żródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »

Funkcjonariusze CBŚP poszukują nieznanego mężczyzny do sprawy narkotykowej nadzorowanej przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku. Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu personaliów tego człowieka, bądź ma informacje na temat jego pobytu proszony jest o kontakt na numer telefonu 058-32-14-529. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji prowadzą pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku sprawę poszukiwawczą dotyczącą nieznanego mężczyzny zamieszanego w sprawę narkotykową. W maju tego roku, nieznany mężczyzna, brał udział w transakcji narkotykowej w okolicach miejscowości Chojnów, podczas której przekazał ustalonej osobie torbę, w której znajdowały się znaczne ilości środków odurzających, w tym marihuana, substancje psychotropowe i tabletki MDMA.

Rysopis poszukiwanego:

Wiek około 50 lat, średniej budowy ciała, wzrost około 180 cm, twarz owalna i opalona, siwe włosy, łysina czołowa, siwe, sumiaste wąsy, okulary. Mężczyzna był ubrany w granatową kurtkę typu „wiatrówka”, krótkie, jeansowe spodnie i niebieskie buty. Poszukiwany poruszał się w charakterystyczny sposób – tak jakby chodził na palcach. Wszystkie osoby, które mogą przekazać informacje dotyczące tej osoby proszone są o kontakt w godzinach między 7:30 a 15:30 telefonując na numer 058-32-14-529.
Żródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

Chełmska policja poszukuje 17-letniej Karoliny Szwarc. Dziewczyna zniknęła 22 kwietnia. Ostanio widziana była po 22:00, gdy wsiadała do białego audi. Od tej pory nie nawiązała z nikim żadnego kontaktu – informuje Komenda Miejska Policji w Chełmie. Zaginiona jest wychowanką domu dziecka. Urodziła się 20 stycznia 1997 roku. Jest średniej budowy ciała, ma 158 cm wzrostu, waży około 76 kg. Poza tym, ma owalną twarz, śniadą cerę i brązowe włosy do ramion. Sepleni oraz posiada blizny po okaleczeniach na obydwu przedramionach – czytamy w komunikacje udostępnionym przez policję. W dniu zniknięcia miała na sobie: czarne spodnie, brązowe buty, różową bluzkę i sweter w tym samym kolorze. Na ramieniu miała przewieszoną czarną torebkę. Wszystkie osoby, które widziały Karolinę Szwarc lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560 12 10 lub 997. Żródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

Kielecka policja opublikowała film z kamery zainstalowanej w bloku, gdzie zaatakował gwałciciel. Na nagraniu widać mężczyznę, który na klatce schodowej molestuje młodą kobietę. Do ataku doszło w nocy z 30 na 31 maja, jednak policja dopiero teraz zdecydowała się na opublikowanie nagrania. Poszukiwany mężczyzna ma około 28-32 lat, jest średniej budowy ciała, ma szerokie ramiona, 175 cm wzrostu i ciemne, krótkie włosy. W chwili popełnienia przestępstwa ubrany był w szarą bluzę z kapturem i z jasnym napisem z przodu: “UNLIMITED”, dżinsowe niebieskie spodnie i sportowe buty. Funkcjonariusze apelują, by osoby, które rozpoznają mężczyznę, zgłosiły się na policję. Można kontaktować się osobiście z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Kielcach przy ul. Śniadeckich 14 lub telefonicznie pod numerami telefonów: 41/349-34-20; 41/349-34-00; 997 lub 112. Żródło info i foto: PolskaLokalna.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja z Łowicza poszukuje zaginionej 14-latki Wiktorii Płóciennik. Dziewczyna wyszła z domu przy ul. Zagórskiej w Łowiczu w nocy ze środy na czwartek i dotychczas nie skontaktowała się z rodziną. Wiktoria Płóciennik ma 170 cm wzrostu, waży 70 kg, jest średniej budowy ciała. Ma proste włosy do ramion koloru brązowego, oczy niebieskie, na lewym nadgarstku widoczną bliznę długości około 2 cm. W chwili zaginięcia dziewczyna ubrana była w niebieskie spodnie dżinsowe, czarne sandały lub zielone tenisówki, podkoszulek z krótkim rękawem. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łowiczu przy ul. Bonifraterska 12/14 pod numerem telefonu 46 830-95-00 bądź najbliższą jednostką policji pod numerem112 lub 997. Żródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »