Ciała policjantki i jej syna odnalezione w lesie. Nieoficjalnie: doszło do rozszerzonego samobójstwa

W lesie niedaleko Środy Wielkopolskiej odnaleziono ciało policjantki i jej 9-letniego syna. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta zastrzeliła dziecko, a następnie siebie. 30-letnia policjantka z komisariatu w Swarzędzu była poszukiwana od wtorkowego poranka po tym, jak nie stawiła się w pracy. Po kilku godzinach zwłoki kobiety razem z ciałem jej 9-letniego syna funkcjonariusze odnaleźli w lesie koło Środy Wielkopolskiej.

– Pracowała w policji od sześciu lat. Była wyróżniającą się funkcjonariuszką. Miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych – powiedział o zmarłej kobiecie rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak.

Środa Wielkopolska. Policjantka znaleziona martwa

W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Borowiak podkreślił, że śmierć funkcjonariuszki „może mieć związek z jej problemami osobistymi”. Dziennik ustalił, że najprawdopodobniej doszło do rozszerzonego samobójstwa. Policjantka najpierw miała zastrzelić swojego syna, a potem siebie.

Pomimo bycia zatrudnionym w komisariacie w Swarzędzu pod Poznaniem, kobieta na co dzień pracowała w posterunku w Kleszczewie, wykonując służbę patrolową. Policja objęła pomocą psychologiczną matkę zmarłej kobiety, która mieszkała razem z nią. 30-latka wychowywała syna samotnie.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 14-letnia Oliwia Czapla

15 października 2013 roku w Środzie Wielkopolskiej (Wielkopolskie) zaginęła Oliwia Czapla. Ma 14 lat, 165 cm. wzrostu, niebieskie oczy i rude, półdługie włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w ciemne jeansy, czarną, krótką bluzkę, białą kurtkę i zielone zamszowe buty na koturnach. Miała ze sobą białą apaszkę z dziurami. Ktokolwiek widział Oliwię Czaple lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka – 116 000. Żródło info i foto: rp.pl

Widział mamę prowadzoną na śmierć

– Moich rodziców porwano! Szukajcie ich! – przerażony dziecięcy głos wykrzykiwał w słuchawkę wciąż te same słowa.
Dyżurny policji ze Środy Wielkopolskiej niejeden już wstrząsający telefon odebrał podczas służby. Ale rozpacz dziecka, które przerażone dzwoniło z pustego mieszkania o 3 nad ranem, wzruszyła go do głębi. Stróże prawa natychmiast ruszyli na pomoc. Dziewięcioletni chłopiec był w szoku, ale wszystko wskazywało na to, że mówi prawdę. Kilka godzin później policjanci odnaleźli w lesie zwłoki Agnieszki D. (†34 l.). Mamy chłopczyka. Kobieta została uduszona. Ojciec Jacek D. (38 l.) miał tylko lekkie otarcia naskórka.
Zródlo info: eFakt.pl