Posts Tagged “szczupły”

Gdańska policja poszukuje 24-letniego Grzegorza Wojtasia. Ostatni raz mężczyznę widziano 10 października ok. godz. 2.00 przy lokalu na gdańskim Śródmieściu.

Zaginiony ma ok. 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie brązowe włosy, owalną twarz i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, białą podkoszulkę, grafitową bluzę i czarne skórzane buty. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne z czarną oprawką.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej 32/35, tel. 58 32-14-622 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Opolscy policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Marszałka z Jełowej. 26-latek ostatni raz widziany był 31 marca. Mężczyzna jest szczupły, waży ok. 70 kg, ma 172 cm wzrostu, krótkie, proste, ciemne włosy, brązowe oczy.

W dniu zaginięcia ubrany był w szarą bluzę sportową z kapturem, kremowe bawełniane spodnie, jasne sportowe buty. Miał czarny plecak z rzeczami osobistymi. Zaginiony ostatni raz widziany był 31 marca 2017 roku w Opolu w rejonie dworca PKP. Do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Krzysztofa Marszałka proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem I Policji w Opolu tel. 77 422 25 95, bądź najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Wrocławscy policjanci poszukują zaginionego 70-letniego Jerzego Nawrockiego. Mężczyzna w niedzielę 11 grudnia 2016 roku ok. godz. 23.00 wyszedł z domu przy ul. Poznańskiej i do tej pory nie wrócił. Cierpi na demencję starczą w stopniu średnio zaawansowanym.

Zaginiony Jerzy Nawrocki urodził się 31.08.1946 r. Mieszka we Wrocławiu. Ma 174 cm wzrostu, waży ok 60-65 kg, ma krótkie siwe włosy, brązowe oczy, pociągłą twarz, duże uszy i niepełne uzębienie – posiada sztuczną szczękę. Jest szczupły.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, czarne spodnie, czarne buty i czarną czapkę. Jak informuje policja, zaginiony cierpi na demencję starczą w stopniu średnio zaawansowanym.

Osoby, które widziały zaginionego, posiadają informacje o miejscu jego przebywania, bądź inne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto pod nr tel. 71-340-31-31 bądź tel. alarmowy 997.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

W Chrzanowie zaginął 11-latek. Kamil około godziny 11:30 wyszedł ze szkoły. Chłopiec nie dotarł do domu, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną. 11-letni Kamil ma 140 cm wzrostu, waży około 35 kg, jest szczupły, ma pociągłą twarz, niebieskie oczy i krótkie blond włosy.

W dniu zaginięcia małoletni ubrany był w: kurtkę do pasa typu “moro” w kolorze zielonym, bluzę z kapturem w kolorze granatowym, spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty w kolorze granatowym. Zaginiony chłopiec miał ze sobą plecak w kolorze czarnym. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informację o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie lub z najbliższą jednostką policji. Tel. 32 6246200 oraz 997 i 112.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Podlaska policja prowadzi poszukiwania 26-letniego Pawła Gliwy. Mężczyzna uciekł z budynku Prokuratury Rejonowej w Białymstoku. Jest podejrzany o szereg kradzieży z włamaniem do mieszkań. Jak podaje policja, poszukiwany ma ok. 185 cm wzrostu, jest szczupły. “Ma ciemne, proste, krótko ostrzyżone włosy, lekki zarost na twarzy, podbródek z wyraźnym dołkiem, przy górnej lewej powiece tatuaż w postaci kreski. Posiada także tatuaż w postaci kresek przy nadgarstku dłoni. Podejrzany w chwili ucieczki miał z przodu założone kajdanki” – czytamy w komunikacie.

Poszukiwany 26-latek ubrany był w szarą bluzę z logo “4F”, granatowe spodnie jeansowe z przetarciami, białe skarpety i granatowe klapki. Pod bluzą miał założony biały T-shirt. Wszyscy, którzy widzieli tego mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu o natychmiastowy kontakt z Policją pod numerem telefonu 112.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Jana Rachowicza, 59-letniego mieszkańca Brzysk. Jan Rachowicz we wtorek 23 lutego br., około godz. 14, wyszedł z domu z zamiarem udania się do jednego z miejscowych sklepów. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:
wzrost około 175 cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy siwe, krótkie, oczy niebieskie, twarz pociągła, nos prosty.

Informacje:
Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 13 44 38 310, lub 997.
Żródło info i foto: jaslo4u.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja z Poznania odbiera kolejne sygnały od ludzi, którzy widzieli w Poznaniu Kajetana Poznańskiego podejrzanego o brutalne zabójstwo. Żadna z informacji na razie się nie potwierdziła. W sobotę pisaliśmy, że komenda policji w Poznaniu odebrała sygnał, że mężczyzna podejrzewany o dokonanie w Warszawie makabrycznego mordu był w sobotę widziany w okolicach Kaponiery. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, zaznaczał, że wciąż trudno powiedzieć, czy Poznański rzeczywiście przyjechał do naszego miasta, czy też widziany mężczyzna był tylko do niego podobny.

Jak poinformował w poniedziałek “Głos Wielkopolski”, kolejny trop prowadził do kościoła Dominikanów. Ktoś wskazał w niedzielę, że Kajetan Poznański jest tam na mszy. Policja przyjechała na miejsce i wyprowadziła z kościoła podejrzanego mężczyznę, ale okazało się, że to nie on. Nie potwierdziły się także inne tropy.

Do morderstwa doszło 3 lutego w mieszkaniu 30-letniej kobiety w Warszawie. Jej ciało znaleziono w mieszkania na Żoliborzu wynajmowanym m.in. przez Kajetana Poznańskiego. W związku z wydaniem listu gończego policja opublikowała zdjęcia podejrzanego i jego rysopis. Kajetan Poznański ma około 180-185 cm wzrostu, ciemną karnację oraz szczupłą sylwetkę. Może nosić okulary. Funkcjonariusze poprosili też o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje o miejscu pobytu poszukiwanego lub go widziały. Mogą dzwonić pod numery telefonów 22 603 65 59, 22 603 63 52 oraz 997 i 112 lub skontaktować się z najbliższą jednostką policji.
Żródło info i foto: poznan.wyborcza.pl

Comments Brak komentarzy »

Państwowa i ochotnicza straż pożarna włącza się do akcji poszukiwań dwóch chłopców z Malborka. Dwaj bracia – 12- i 14-latek – wyszli z domu przedwczoraj rano. Do teraz nie ma po nich śladu. Akcja poszukiwawcza rozszerza się głównie ze względu na upływający czas – chłopcy już już dwie noce spędzili po za domem, a dzisiejsza była bardzo mroźna.

Po publikacji zdjęć chłopców policjanci dostali kilkanaście sygnałów – większość z okolic Malborka, ale na przykład także z Bydgoszczy. Wszystkie sprawdzono, ale nie przyniosło to efektów. Dziś policja ponownie będzie zaglądać do niektórych ze wskazanych tych miejsc. Wiadomo, że chłopcy nie wzięli ze sobą telefonów – to może wskazywać na ucieczkę z domu. Starszy z nich już kiedyś to zrobił – policja nie wyklucza, że tym razem mógł namówić do tego młodszego brata.

Zaginieni chłopcy to 12-letni Maciej Cichecki i jego starszy o dwa lata brat, Kacper. Maciej ma 140 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie włosy i niebieskie oczy. Ubrany był w pomarańczową kurtkę zimową, granatowe spodnie dresowe oraz szare adidasy. Kacper Cichecki ma 150 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie włosy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był czarną skórzaną kurtkę i niebieskie jeansy.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionych chłopców proszone są o kontakt z policjantami Zespołu ds. Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Malborku pod numerem tel. 552702919 lub z oficerem dyżurnym pod numerem 997.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Zaginął Gracjan Mirga z Krakowa. Ostatni raz 13-latek widziały był 17 sierpnia br. około godz. 10.15 w rejonie os. Willowego w Krakowie. Do tej pory nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Przedstawiono rysopis zaginionego. 13-latek ma 155 cm wzrostu i jest szczupły. Ma okrągłą twarz, czarne oczy i ciemne włosy. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informację o zaginionym proszone są o kontakt z VIII Komisariatem Policji w Krakowie: Tel. 12 615-29-10, 12 615-30-70 oraz 997.
Żródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego wyjechał z domu czarnym składakiem i do tej pory nie wrócił. Zaginiony to 54-letni Krzysztof Serafinowicz, zamieszkały przy ulicy Niewęgłowskiego w Międzyrzecu Podlaskim. W ubiegły poniedziałek, 14 września o 8.00 wyjechał czarnym składakiem do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Piłsudskiego w Międzyrzecu Podlaskim. Ma 172 cm wzrostu, jest szczupły. Ma czarne, średniej długości włosy przyprószone siwizną, czesane na bok. Twarz owalna, oczy brązowe, uszy duże, przylegające, nos średni, prosty, braki w tylnej części uzębienia.

W chwili zaginięcia był ubrany w polarową granatowo-szarą bluzę, brązową sztruksową kurtkę do pasa, granatowe materiałowe spodnie i szaro-białe adidasy. Informacje, mogące się przyczynić do ustalenia miejscu pobytu zaginionego należy kierować na numer 997 lub 112 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim na numer 83 371-82-10.
Żródło info i foto: Biala24.pl

Comments Brak komentarzy »