Ojciec zostawił 3-letnią córkę w oknie życia. Mężczyzna jest poszukiwany przez policję

Trwają poszukiwania 26-latka z Katowic. Mężczyzna wyszedł na spacer z trzyletnią córką, po czym zostawił ją w oknie życie. Matka dziewczynki o niczym nie wiedziała. Matka trzylatki była w pracy, kiedy ojciec zabrał dziewczynkę na spacer, po czym zostawił dziecko w oknie życia w katowickiej dzielnicy Bogucice w Domu Prowincjalnym Sióstr św. Jadwigi. Mężczyzna jest poszukiwany.

Jak podaje portal wyborcza.pl, do zdarzenia doszło w czwartek. Dziecko zostało przewiezione do szpitala na badania. Na szczęście jego zdrowiu nic nie zagrażało.

Dziewczynka powiedziała policji, jak się nazywa. Funkcjonariusze skontaktowali się z matką trzylatki. Ojciec nie mieszkał z dziewczynką i jej matką, ale miał pełnię praw rodzicielskich i regularnie zabierał córkę na spacery. 26-latek nie ma stałego miejsca zamieszkania.
Źródło info i foto: wp.pl

Ukradł samochód z dzieckiem w środku

Ponad cztery godziny trwały poszukiwania trzylatki w amerykańskim Albuquerque. Dziewczynka znajdowała się w samochodzie skradzionym przez złodzieja. Policjanci odnaleźli Caraline o godz. 1 w nocy, na opuszczonym parkingu. Dziewczynka była zmarznięta, ale na szczęście nic jej się nie stało. Matka dziewczynki pojechała razem z córeczką na zakupy do sklepu spożywczego. Gdy wysiadła z samochodu, do auta wskoczył złodziej i odjechał – razem z dziewczynką. Przerażona kobieta natychmiast powiadomiła o zdarzeniu policję.

Funkcjonariusze i okoliczni mieszkańcy poszukiwali trzylatki ponad cztery godziny. Na szczęście udało się odnaleźć dziewczynkę. Caraline siedziała samotnie na opuszczonym parkingu. Trzęsła się z zimna. Gdy zobaczyła policjantów, rzuciła się w ich ramiona. Była bardzo przestraszona. Skarżyła się, że jest jej zimno w stopy.

Trzylatce nic się nie stało. Nie wiadomo, jak długo przebywała na mrozie. Wszystko wskazuje jednak na to, iż złodziej szybko zorientował się, iż w samochodzie jest dziewczynka i ją wysadził. Caraline nie zamarzła, bo była ciepło ubrana. Kilkanaście kilometrów od miejsca kradzieży policjanci odnaleźli skradziony samochód. Złodziej wciąż jest poszukiwany.
Żródło info i foto: RMF24.pl