Posts Tagged “zaginął”

Gdańska policja poszukuje 24-letniego Grzegorza Wojtasia. Ostatni raz mężczyznę widziano 10 października ok. godz. 2.00 przy lokalu na gdańskim Śródmieściu.

Zaginiony ma ok. 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie brązowe włosy, owalną twarz i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, białą podkoszulkę, grafitową bluzę i czarne skórzane buty. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne z czarną oprawką.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej 32/35, tel. 58 32-14-622 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Patryk Jaki zleca kontrolę w kluczborskim więzieniu po śmierci 32-letniego funkcjonariusza. Mężczyzna zaginął po imprezie z kolegami z pracy. Jego ciało wyłowiono z Odry. Ciało Łukasza M. zostało wyłowione z Młynówki, starego koryta Odry, 22 września. Był kierownikiem działu ewidencji w zakładzie karnym w Kluczborku, mężem, ojcem trójki dzieci.

Mężczyzna dwa dni wcześniej bawił się w jednej z restauracji na rynku w Opolu. Towarzyszyli mu koledzy z pracy, w tym szef i wiceszef kluczborskiego więzienia.
Ślad po nim zaginął

Gdy Łukasz M. wyszedł z lokalu, zadzwonił do rodziny z informacją, że wraca do domu, po czym ślad po nim zaginął. Rodzina zaalarmowała policję i prasę. W ogłoszeniu na jednym z lokalnych portali czytamy: „Był ubrany w ciemne spodnie, ciemną sztruksową marynarkę oraz niebieską koszulę w kratkę. Ma ok. 190 cm wzrostu i okulary z czarną oprawką”. Ciało mężczyzny odnaleziono dwa dni później.

Sprawę bada prokuratura. Do tej pory nie udało się ustalić przyczyny zgonu. – Postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci – powiedział „Super Expressowi” Aleksander Łasocha, szef opolskiej prokuratury rejonowej.
Reakcja ministerstwa

Na polecenie wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego dyrektor Służby Więziennej rozpoczął kontrolę w kluczborskim zakładzie karnym. Dyrektor i jego zastępca zostali zwolnieni i wszczęto wobec nich postępowanie dyscyplinarne.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja z Nowego Sącza i rodzina poszukują 17-latka, który zaginął w Krościenku nad Dunajcem. Adam Koncewicz widziany był ostatnio w piątek 29 września około godz. 10:40, gdy wysiadał z autobusu w centrum miasta. Niewykluczone, że Adam poszedł w góry, pojechał do sąsiadujących z Krościenkiem miejscowości. Może też przebywać w jednym z tamtejszych pensjonatów.

Każdy, kto mógł widzieć 17-latka na górskim szlaku czy w pobliskich miejscowościach, proszony jest o pilny kontakt z policją w Nowym Sączu.

W dniu zaginięcia 17-latek ubrany był w granatowe spodnie dżinsowe, szarą kurtkę z niebieskimi zamkami, pod którą miał szarą bluzę z kapturem z charakterystycznymi brązowymi skórzanymi wstawkami, między innymi na łokciach (tzw. łatkami) oraz sportowe buty z zielonymi podeszwami. Miał ze sobą plecak w drobną, szarą kratkę, bez emblematów.

Adam ma około 165 cm wzrostu, jest szczupły, ma jasne włosy, niekiedy uczesane na czoło i jasne oczy. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego można przekazywać do policjantów prowadzących sprawę, pod numery telefonów: 18 4424650, 18 4424651 lub też pod numer alarmowy 997.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Kilkadziesiąt osób szuka w okolicach Krosna Odrzańskiego 14-latka, który wczoraj po południu zaginął w podczas grzybobrania – informuje dziennikarz RMF FM Bartłomiej Paulus. Chłopca szukają funkcjonariusze straży rybackiej, straży pożarnej, policjanci, funkcjonariusze straży granicznej oraz przewodnik z psem. W poszukiwania włączyła się także rodzina i sąsiedzi.

Chłopiec cały czas się przemieszcza, lubi po prostu chodzić. Z tego, co przekazała nam mama, nie reaguje też na żadne wołania – informowała wcześniej w rozmowie z RMF FM aspirant sztabowa Justyna Kulka.

Policjanci patrolują też drogi przy lesie oraz okolice miejsca zamieszkania 14-latka.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Około czterech godzin trwała akcja poszukiwawcza 2,5-latka w Winiarach w powiecie wielickim. “Chłopiec jest w szoku, ale jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Trafił pod opiekę lekarzy” – mówi mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji. 2,5-letni chłopczyk zaginął ok. godziny 19:30, gdy matka wyszła do sklepu spożywczego w miejscowości Winiary. Dziecko zgubiło się w ponad 10-hektarowym polu kukurydzy.

Wieczorem nad Wieliczką i okolicami rozpętała się burza, która utrudniała przeprowadzenie akcji. Służby przeszukiwały także nabrzeże Raby.

Chłopca odnaleziono ok. 600 metrów od miejsca zaginięcia, w polu kukurydzy. Był wyziębiony, ale jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W akcji brało udział ok. 150 osób, w tym policjanci, strażacy i okoliczni mieszkańcy. Teren przeczesywały również drony oraz psy tropiące.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

30-letni Polak był poszukiwany od wtorku, gdy do holenderskich służb dotarła informacja, że mężczyzna zaginął nad jeziorem Schaartven w Overloon. Ciało mężczyzny mieszkającego na co dzień w Venray odnaleziono w środę wieczorem. Akwen przeszukiwali płetwonurkowie. Akcję kontynuowali mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych.

W środę, po kilku godzinach poszukiwań z wody wyciągnięto zwłoki 30-latka. To nie pierwszy tragiczny finał kąpieli w tym miejscu. W czerwcu 2015 r. utonął tam 18-latek.
Źródło info i foto: polsatnews.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja szuka 55-letniego Wiesława Swobody. Mężczyzna zaginął w poniedziałek w Wolbromiu w powiecie olkuskim (woj. małopolskie). W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany: w koszulę w kratę z krótkim rękawem koloru biało-niebieskiego i czarne długie spodnie. Miał czarne półbuty.

Rysopis zaginionego:

wzrost: 182 cm,

waga: około 100 kg, krępa budowa ciała,

kolor oczu: zielone

włosy: ciemne, krótkie,

twarz: owalna,

nos: średniej długości,

uszy: przyległe

uzębienie: pełne

Osoby, które widziały zaginionego i mogą mieć informacje, gdzie przebywa, proszone są o kontakt telefoniczny z Policją nr tel. 997 i 112 lub Komisariatem Policji w Wolbromiu nr 32-649- 33-50.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Zaginął 10-letni Kuba. Policja apeluje o pomoc! Płocka policja szuka 10-letniego Kuby Janiszewskiego, którego miejsce pobytu nie jest znane od popołudnia 30 lipca (niedziela). Chłopiec ma 120 cm wzrostu, drobną budowę ciała i jasne włosy. Kuba 30 lipca o godzinie 17.15 opuścił Ośrodek Opiekuńczo Wychowawczego w Płocku. Był wtedy ubrany w białą koszulę w czarne poziome pasy, czarne spodenki i czarne sportowe buty.

Wszyscy, którzy dysponują informacjami o zaginionym dziecku i mogą pomóc w jego odnalezieniu, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod numerami 24 266 16 00, 24 266 16 01, 24 266 15 66 lub pod numerami alarmowymi 112 i 997.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja w Gdyni Karwinach poszukuje zaginionych Marty Świątkowskiej i jej syna Przemysława. Ostatni raz widziani byli dzisiaj około południa w Gdyni przy ul. Gedymina. Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych proszone są o pomoc. Przemysław ma 12 lat, 148 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie ciemne włosy. Chłopiec nie mówi wyraźnie. W chwili zaginięcia ubrany był w jasne dresowe spodnie koloru szarego, jasną popielatą koszulkę z krótkim rękawem. Miał sportowe, granatowe buty.

Marta Świątkowska ma 38-lat, około 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała. W chwili zaginięcia ubrana była w różowy sweter, miała beżowy sweter i sportowe obuwie.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji. Wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu poszukiwanych osób można również zgłaszać bezpośrednio do oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach pod numer 58 66 21 455 lub pod numer alarmowy 997, 112.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci ze Stargardu (woj. zachodniopomorskie) poszukują 25-letniego Damiana Kukułki. Mężczyzna wyjechał do pracy w Niemczech i zaginął. 10 stycznia 2017 r. mężczyzna wyjechał ze Stargardu w celach zarobkowych do Hannoveru w Niemczech. Ostatni raz kontaktował się z bliskimi w lutym. Od tamtego czasu miejsce jego pobytu nie jest znane.

Rysopis zaginionego: wzrost – 175 cm, waga – około 75 kg, szczupła sylwetka, owalna twarz, niebieskie oczy, lekko odstające uszy, krótkie włosy koloru ciemny blond, niepełne uzębienie. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 91 48 13 585, 997 lub 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »