Posts Tagged “zaginęła”

Komenda Powiatowa Policji w Tczewie poszukuje zaginionej Marty Makowskiej. 15-latka w nocy z 12 na 13 marca wyszła z domu w Subkowach i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują małoletniej Marty Makowskiej, która zaginęła w nocy z 12 na 13 marca br. 15-letnia mieszkanka wsi Subkowy wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis: wzrost 160-165cm, waga 75-80 kg, krępej budowy ciała, włosy brązowe do ramion czesane w lekkie loki z kokiem u góry, oczy brązowe, twarz okrągła, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia małoletnia najprawdopodobniej ubrana była w piżamę koloru białego z czarnymi napisami. 15-latka może przebywać w towarzystwie 25-latka o imieniu Patryk.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego 15-latki proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie lub telefoniczny pod numerem 58-530-81-67, bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer 997.
Źródło info i foto: se.pl

Comments Brak komentarzy »

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach poszukuje zaginionej Dominiki Marek. 15-latka wyszła z domu w ubiegły wtorek, 6 marca. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jak informuje policja, Dominika Marek ma 160 cm wzrostu, średnią budowę ciała, oczy szare, włosy długie do ramion, przefarbowane na blond.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną materiałową kurtkę zapinaną na zamek, szare spodnie-getry i białe adidasy. Osoby mające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerem telefonu 32 3490255 lub 997 albo najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Rzeszowa poszukują 16-letniej Natalii Bachledy. Dziewczyna wyszła z domu 9 lutego, aby spotkać się z chłopakiem. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja publikuje wizerunek 16-latki. Dziewczyna ma ok. 160 cm wzrostu, w dniu zaginięcia miała na sobie czarną koszulkę, czarne buty sportowe i płaszcz.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Znane są już wstępne przyczyny śmierci rzeszowskiej adwokat Aleksandry K. († 38 l.). Sekcja zwłok wykazała, że prawniczka zmarła najprawdopodobniej na skutek utonięcia. Kobieta zaginęła w Nowy Rok, jej ciało po miesiącu poszukiwań wyłowiono z Wisłoka w miejscowości Łukawiec (woj. podkarpackie).

Zaginięcie Aleksandry K. odbiło się szerokim echem w całej Polsce. 38-letnia adwokat z Rzeszowa spędzała Sylwestra ze swoją rodziną. W Nowy Rok około godziny 4 rano wzięła swój płaszcz i niepostrzeżenie wyszła z domu. Gdy po kilku godzinach nie wróciła i nie było z nią żadnego kontaktu, jej bliscy powiadomili policję o zaginięciu.

Kilka dni później przechodzeń znalazł u brzegu Wisłoka torebkę zaginionej Aleksandry. Poszukiwania kobiety skupiły się głównie na przeczesywaniu rzeki oraz nabrzeża. Sprawa była tajemnicza, bo jakiś czas przed zaginięciem 38-latka zgłosiła się do redakcji lokalnej gazety mówiąc, że ktoś jej grozi.

Ciało Aleksandry K. wyłowiono z Wisłoka 30 stycznia, po miesiącu poszukiwań. Znane są już wstępne przyczyny jej śmierci.

- Według wstępnych wyników sekcji zwłok przyczyną było utonięcie. Na ciele kobiety nie ujawniono obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich – informuje “Gazetę Wyborczą” Ewa Romankiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

- Nie wiemy, czy to samobójstwo, czy nieszczęśliwy wypadek. Prowadzone jest również postępowanie dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci. To standardowa procedura w takich przypadkach. Tak by wykluczyć z całą pewnością, czy przy tym zgonie nie uczestniczyły inne osoby – dodaje Romankiewicz.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

Szwedzka policja poszukuje 24-letniej Polki. Kobieta zaginęła pod koniec stycznia w Sztokholmie. Adrianna Klikowicz została zarejestrowana przez kamerę monitoringu na jednej ze stacji sztokholmskiego metra 25 stycznia. Od tamtej pory ślad po niej zaginął. Polka mieszka w Szwecji od dwóch lat. Pracuje w restauracji w stołecznej dzielnicy Solna.

Policja nie wyklucza, że Adrianna padła ofiarą przestępstwa. Prowadzone śledztwo nie przyniosło na razie żadnych rezultatów. Policja liczy na sygnały od społeczeństwa. W akcję poszukiwania Adrianny Klikowicz włączyła się szwedzka organizacja Missing People. Jej wolontariusze w ubiegły weekend przeszukali okolice stacji metra, z której wychodziła zaginiona Polka. Bez rezultatu.

Dla brata Adrianny, Mateusza, sprawa jest niewytłumaczalną zagadką. Gazecie “Expressen” mężczyzna powiedział, że rozmawiał z siostrą kilka godzin przed jej zaginięciem. Nic nie wskazywało na to, by Adrianna miała jakieś problemy czy była w złym nastroju. Nie wiadomo, dlaczego 24-latka wysiadła z metra cztery przystanki od swojego domu ani dlaczego zostawiła w mieszkaniu telefon komórkowy.
Źródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

Szwedzka policja prowadzi poszukiwania 24-letniej Adrianny Klimkiewicz, która pod koniec stycznia zaginęła w tajemniczych okolicznościach w Sztokholmie. Polka wyszła ze stacji metra Kristineberg i wszelki ślad po niej zaginął. Policja podejrzewa, że kobieta mogła paść ofiarą przestępstwa.

Adrianna Klimkiewicz ostatni raz widziana była 25 stycznia o godz. 17:38, gdy opuszczała stację metra Kristinebergs w Sztokholmie. To co stało się później z 24-latką pozostaje tajemnicą.

Szwedzka policja wszczęła w sprawie dochodzenie. Śledczy nie wykluczają, że Polka mogła paść ofiarą przestępstwa. – Nie możemy wykluczyć, że doszło do przestępstwa, ale nie możemy też z całą pewnością powiedzieć, że tak się stało. Coś mogło jej się przydarzyć. Bierzemy pod uwagę wszystkie scenariusze – powiedziała w rozmowie z dziennikiem Aftonbladet Zilla Hirsch z prokuratury w Västerorts.

Adrianna Klikowicz przyjechała z Polski do Szwecji w 2012 roku. Mieszkała w Bromma w zachodniej części Sztokholmu i pracowała w restauracji. Rodzina Polki umiera z niepokoju.

- Mamy ze sobą bardzo dobry kontakt. Zawsze mogłem jej ufać. Kiedy miałem zły dzień, zawsze mogłem z nią porozmawiać i uzyskać wsparcie – cytuje Mateusza, brata Adrianny, dziennik Aftonbladet. – Chociaż mieszkamy w różnych krajach, często mamy ze sobą kontakt. Dzwonimy do siebie kilka razy w tygodniu. Zwykle rozmawiamy o wszystkim. To takie straszne i dziwne, że zniknęła – dodaje.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

Ostatni raz 25-letnią Polkę widziano 13 dni temu, gdy wychodziła ze stacji metra Kristinebergs w Sztokholmie. Poszukiwania są prowadzone na dużą skalę. Wszystkie możliwości brane są pod uwagę.

Jak informuje szwedzka policja, 25-letnia Adrianna Klikowicz zniknęła 25 stycznia o godz. 17.38. Od momentu, gdy wyszła ze stacji metra Kristinebergs, nikt nie miał z nią kontaktu. Polka mieszka w Bromma, w zachodniej części miasta. Dojeżdżała do pracy w północnej części Sztokholmu.

- Nie możemy wykluczyć, że doszło do przestępstwa, ale nie możemy też z całą pewnością powiedzieć, że tak się stało – stwierdziła w rozmowie z serwisem aftonbladet.se prokurator Zilla Hirsch. I dodaje, że nie można niczego wykluczyć.

Jak podaj aftonbadet.se, policja przeszukała mieszkanie Polki, ale nie chce ujawniać szczegółów dochodzenia. Brat kobiety w rozmowie z portalem przyznaje, że ma z nią bardzo dobry kontakt. Mimo że mieszkają w różnych krajach to dzwonili do siebie kilka razy w tygodniu i rozmawiali o wszystkim.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Na początku stycznia zaginęła 16-letnia Joanna Puszcz. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach dziewczyny. Nastolatka zaginęła 8 stycznia około godziny 14.00. Joanna wyszła z mieszkania przy ul. Słonecznej w Elblągu i do tej pory nie kontaktowała się z rodziną.

W chwili zaginięcia ubrana była w ciemną kurtkę zimowa, leginsy i buty sportowe. Osoby, które widziały lub znają miejsce pobytu 16-latki, policja z Elbląga prosi o kontakt pod nr 997 lub 112.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja poszukuje 16-letniej Anny Jurgały z Bochni w Małopolsce. Nastolatka w środę rano opuściła mieszkanie i do tej pory nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. W dniu zaginięcia dziewczyna miała na sobie żółtą kurtkę z białym futrzanym kołnierzem.

16-latka ma około 165 cm wzrostu, pociągłą twarz, prosty nos i długie włosy. Zaginiona ma charakterystyczną bliznę nad górną wargą prawej stronie. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bochni: Tel. 14 61-52-263, 14 61-52-223, 14 61-52-212 lub 997.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

16-letnia Weronika Badach jest poszukiwana przez policję z Wałcza. 16-latka zaginęła 30 grudnia ub.r. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wałczu poszukują 16-letniej Weroniki Badach. Dziewczyna wyszła z domu 30 grudnia 2017 r. ok. godz. 16. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Jak podają policjanci, Weronika Badach jest ok. 165 cm wzrostu, waży ok. 50 kg, jest szczupłej budowy ciała, ma szare oczy, pociągłą twarz i lekko odstające prawe ucho. Długie włosy farbuje na ciemny brąz. W dniu zaginięcia miała na sobie koszulkę z krótkim rękawem koloru kremowego z czarnym napisem, puchową jasnozieloną kurtkę, jasnoniebieski komin, czarne leginsy i czarne sportowe buty.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej 16-latki, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wałczu pod nr tel. 67 250 45 12 lub najbliższą jednostką.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »