Zwłoki kobiety znalezione w rzece Rakówka

Tragedia rozegrała się w Bełchatowie w woj. łódzkim. Dwóch nastolatków znalazło zwłoki w rzece Rakówka, w okolicy ronda Hallera. Zgłoszenie o wstrząsającym odkryciu dostała straż miejska i policja w Bełchatowie. Służby zaalarmowali dwaj nastolatkowie. Na miejsce odnalezienia zwłok funkcjonariusze przyjechali natychmiast. Wezwali także straż pożarną.

Nastolatkowie zauważyli zwłoki w niedzielę po południu. Ciało dryfowało w rzece Rakówka.

Policja z Bełchatowa ustaliła, że znalezione zwłoki to ciało 68-letniej mieszkanki Bełchatowa. Zaginięcie kobiety zgłosił 7 listopada jej syn. Z zawiadomienia wynikało, że jego matka była widziana po raz ostatni przed dniem Wszystkich Świętych.

Według informacji policjantów, 68-latka miała problemy finansowe.

– Jak długo ciało leżało w wodzie i co było przyczyną śmierci kobiety, to wykaże sekcja zwłok – mówiła w rozmowie z naszemiasto.pl Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Funkcjonariuszka podkreśliła, że „wszystkie czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora”.

– Ciało zostało zabezpieczone. Sekcja wykaże, co było przyczyną śmierci – dodała policjantka.
Źródło info i foto: wp.pl

Odnaleziono zaginioną 18-latkę z Białegostoku

Od niedzieli policja poszukiwała 18-letniej Pauliny Kiercul. Funkcjonariusze informowali, że nastolatka może być w niebezpieczeństwie. Na szczęście kobieta odnalazła się. Policja dziękuje za pomoc. Jak informowali funkcjonariusze, Paulina Kiercul wyszła z domu w niedzielę około południa. To wtedy rodzina straciła z nią kontakt. „Policja z powodu zaistniałych okoliczności” rozpoczęła poszukiwania natychmiast. Takie sformułowanie oznacza, że zaginionej 18-latce może grozić niebezpieczeństwo.

Poszukiwania prowadził Komisariat Policji IV w Białymstoku.

Teraz policja dziękuje za pomoc i informuje o odnalezieniu 18-latki.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 18-letnia Paulina Kiercul

Paulina Kiercul, 18-letnia mieszkanka Białegostoku, zaginęła 3 listopada. Policja apeluje o pomoc, bo nastolatka może być w niebezpieczeństwie. Paulina Kiercul była widziana po raz ostatni w niedzielę, 3 listopada, około południa. Dziewczyna wyszła z domu, a rodzina straciła z nią kontakt.

Policja „z powodu zaistniałych okoliczności” rozpoczęła poszukiwania natychmiast. Oznacza to, że zaginionej 18-latce może coś grozić.

Paulina Kiercul ma 164 centymetrów wzrostu, długie, ciemne włosy i szczupłą budowę ciała. Gdy wychodziła w niedzielę z domu, miała na sobie czarną kurtkę skórzaną, czarne leginsy i również czarne buty „Nike”.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub w jakikolwiek sposób mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszone są o pilny kontakt z dyżurnym IV Komisariatu Policji w Białymstoku pod numerem 85 670 3244 lub 112.
Źródło info i foto: Radio ZET.pl

Wciąż trwają poszukiwania 16-letniej Julii Pietrzak

Poszukiwania 16-letniej Julii wciąż nie przyniosły efektu. Dziewczyna zaginęła dwa miesiące temu we Wrocławiu, ale wiele wskazuje na to, że może się obecnie znajdować się na terenie Warszawy. O sprawie poinformowało Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA.

Jak czytamy w udostępnionym komunikacie, Julia Pietrzak po raz ostatni była widziana we Wrocławiu 13 sierpnia 2019 roku. Dziewczyna ma 16 lat, 168 cm wzrostu i niebieskie oczy.

ITAKA podaje, że dziewczyna może znajdować się w Warszawie.

„Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem 116 000” – pisze ITAKA.

Fundacja prowadzi poszukiwania na prośbę rodziny i we współpracy z policją. W tej sprawie można również napisać na adres itaka@zaginieni.pl.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 31-letnia Honorata Dąbrowska

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu poszukują zaginionej 31-letniej Honoraty Dąbrowskiej. Matka trójki dzieci w sobotę wyjechała do Piły. Do tej pory nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona Honorata Dąbrowska jest mieszkanką Próchnowa (woj. zachodniopomorskie) i ma troje dzieci. W sobotę 21 września kobieta wyjechała do Piły i do tej pory nie powróciła. Ostatni raz widziana była w Pile w niedzielę około godz. 15.00.

Jak powiedziała Wirtualnej Polsce rodzina zaginionej, w sobotę wieczorem Honorata była z dwojgiem znajomych w klubie „Kawiarnia PRL” w Pile. Miała stamtąd wyjść i udać się do hotelu. Niestety, ślad po niej zaginął.

Honorata Dąbrowska ma 165 cm wzrostu, tęgą sylwetkę, włosy blond do ramion, oczy niebieskie. Znaki szczególne to tatuaż na lewym barku z napisem”Anna”, na lewym przedramieniu „Marysia” i „Zosia” oraz na prawym przedramieniu napis „Patrz, komu ufasz”.

W dniu zaginięcia 31-latka ubrana była w czarną bluzkę na ramiączkach, leginsy i adidasy w tym samym kolorze oraz niebieską kurtkę dżinsową. Miała też okulary lecznicze z czerwonymi oprawkami, a w uszach okrągłe srebrne kolczyki.

Osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej Honoraty Dąbrowskiej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wałczu pod nr telefonu 67 250 45 12, tel. alarmowy 112 albo z najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: wp.pl

Finał poszukiwań zaginionej 16-latki. Szukało jej kilkaset osób

– Dziewczynka została zauważona około godziny 3:40 nad ranem. Jako pierwszy odnalazł ją jeden z wolontariuszy – informuje w rozmowie z Wirtualną Polską rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce asp. Paweł Tomasik. Poszukiwania prowadzono w miejscowości Łazany.

W niedzielę wieczorem st. sierż. Mateusz Drwal z małopolskiej policji przyznał w rozmowie z Wirtualną Polską, że trwają poszukiwania 16-latki z miejscowości Łazany. Policja przekazała mediom zdjęcie dziewczynki i apelowała o pomoc.

Teraz dotarły do nas wspaniałe informacje. Okazuje się, że mobilizacja służb i sąsiadów przyniosła efekt. Funkcjonariusze przyznają, że w nocy było bardzo zimno – około -9 stopni Celsjusza. Obawiano się o zdrowie 16-letniej Kasi i dlatego wszystkim zależało na czasie.

Dziewczynka ma zespół Pradera-Williego i tendencje do ukrywania się. Dlatego, gdy tylko matka nie mogła jej odnaleźć, natychmiast powiadomiła służby.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginęła 42-letnia Aneta Boreczek

Funkcjonariusze z lubelskiej policji poszukują zaginionej Anety Boreczek. 42-latka w miniony piątek wyszła z domu do pracy i do tej pory nie wróciła do domu. Funkcjonariusze z lubelskiej policji poszukują zaginionej Anety Boreczek. 42-latka w miniony piątek wyszła z domu do pracy i do tej pory nie wróciła do domu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaginiona może przebywać na terenie powiatu zamojskiego lub tomaszowskiego.

Mieszkanka Lublina w miniony piątek w południe wyszła z domu celem udania się do pracy. Tam jednak się nie stawiła. Tego dnia nie powróciła też do domu.

Jak ustalili policjanci, kobieta mogła wyjechać na Roztocze.

Zaginiona jest szczupłej budowy ciała i ma blond włosy średniej długości. W dniu zaginięcia ubrana była w kremową kurtkę do pasa, jasne dżinsy i różowe sportowe buty.

42-latka porusza się samochodem marki Toyota Corolla typu kombi koloru białego o nr rej. LU 6784G.

Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia kobiety, proszony jest o kontakt z Komisariatem III Policji w Lublinie pod nr tel. (81) 535-58 -00, KMP w Zamościu (84) 677-14-17, KPP w Tomaszowie Lubelskim (84) 664-82-10, lub najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: interia.pl

Trwają poszukiwania zaginionej 13-latki z Kędzierzyna-Koźla

W Kędzierzynie-Koźlu trwają poszukiwania zaginionej Wioletty Kotowicz. 13-latka po raz ostatni widziana była w centrum handlowym. Policja prosi o pomoc. Zaginęła 13-letnia dziewczynka. Nastolatkę ostatni raz widziano 14 września 2019 roku w galerii „Odrzańskie Ogrody” w Kędzierzynie-Koźlu. Jej cechą charakterystyczną jest pieprzyk nad górną wargą po prawej stronie twarzy.

Wioletta Kotowicz ma 164 centymetrów wzrostu. Waży około 48 kilogramów i ma brązowe oczy oraz długie włosy do ramion. Ubrana była w różową rozpinaną bluzę z kapturem i czarne spodnie leginsy z napisem z „Myszka Miki”. Na nogach miała czarne sportowe buty typu adidas.

Dziewczyna może przebywać z chłopakiem. Według informacji portalu lokalna24.pl, poszukiwana 13-latka może znajdować się razem ze starszym o 4 lata partnerem. Mogła też zmienić różową bluzę na inną w kolorze czarnym.

Policja apeluje o pomoc. Ktokolwiek posiadający informacje o miejscu pobytu Wioletty Kotowicz proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Dzwonić można pod nr. tel. 774724666 lub 774725645. Udać się też można do najbliższej jednostki policji.
Źródło info i foto: o2.pl

Zaginęła 16-letnia Anastazja Tyńska

Policja poszukuje 16-latki z Krakowa. Ostatni raz widziała była w środę. Od tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 16-letnia Anastazja Tyńska zaginęła w środę w Krakowie. Ostatni raz widziana była na osiedlu Willowym, które znajduje się w dzielnicy Nowa Huta. od tej pory dziewczyna nie wróciła do do domu, a rodzina nie ma z nią kontaktu.

Poszukiwana dziewczyna ma 181 cm wzrostu, wazy ok. 80 kg. Ma długie czarne włosy, brązowe oczy i jasną karnację. Nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne getry, żółty podkoszulek z krótkim rękawem, szarą bluzę z kapturem i sportowe buty.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Krakowie pod nr tel. 12 61 53 521, 12 61 53 060 lub telefonem alarmowym 112.
Źródło info i foto: wp.pl

Zaginiona 15-latka wróciła do domu

„Poszukiwana Weronika z Białej Podlaskiej, której zaginięcie zgłosili rodzice, w weekend wróciła do domu” – powiedział Interii oficer prasowy lubelskiej policji. 15-latka 8 września wyszła po plecak do koleżanki i od tamtej pory nie było z nią kontaktu. Jak przekazało Interii biuro prasowe lubelskiej policji, nastolatka po tygodniu wróciła do domu. Dokładne przyczyny jej zniknięcia na razie nie są znane.

Dziewczynka zaginęła 8 września 2019 roku. Koło godziny 14. wyszła po plecak do koleżanki, ale już nie wróciła do domu. Od tamtego momentu rodzina nie miała z nią kontaktu.
Źródło info i foto: interia.pl