Posts Tagged “zaginionego”

Szczecińska policja poszukuje 11-letniego Adriana. Chłopiec pokłócił się z matką i wczoraj uciekł z boiska szkolnego. Jak informuje reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska, 11-latek miał na sobie zieloną kurtkę, czarną czapkę z nadrukiem pajęczyny i granatowe bojówki. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o chłopcu proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin Śródmieście (tel. 91 82 12 280) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: poszukiwania.srodmiescie@szczecin.policja.gov.pl).
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego 43-letniego Dariusza Kluzek, mieszkańca Trzemeszna. Wszelkie informacje na temat zaginionego mężczyzny można kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie ul. Jana Pawła II 2, osobiście lub telefonicznie pod numer 61 426 02 11, albo do najbliższej jednostki Policji.

Gnieźnieńscy policjanci poszukują zaginionego Dariusza Kluzek, 43-letniego mieszkańca Trzemeszna, przebywającego na terenie Belgii, najprawdopodobniej w miejscowości Etterbeek. Mężczyzna pracował tam jako pracownik budowlany, ostatni raz kontaktował się z rodziną w maju 2012 roku. Zaginiony ma 175 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma okrągłą twarz okrągła, oczy szare, ciemne włosy. Policjanci zajmujący się sprawą zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego Dariusza Kluzek o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie mieszczącej się przy ulicy Jana Pawła II 2, osobisty lub pod numerem 61 4260211, albo telefon alarmowy 997.
Żródło info i foto: Policja.gov.pl

Comments Brak komentarzy »

Po czterech dniach intensywnych poszukiwań we wtorek na południowym wschodzie Australii odnaleziono 11-letniego chłopca cierpiącego na autyzm, który zaginął w buszu. Policjanci, którzy prowadzili poszukiwania, zauważyli Luke’a Shambrooka ze śmigłowca w odległości 3 km od kempingu w parku narodowym w stanie Wiktoria, gdzie po raz ostatni był widziany w ubiegły piątek. Chłopiec znajdował się niedaleko Devil’s Cove.

Chłopiec jest wycieńczony, wyziębiony i odwodniony – powiedział dziennikarzom przedstawiciel policji Rick Nugent. Ratownikom nie udało się nawiązać z nim kontaktu, ale wypił wodę i zjadł chleb, który mu podano, co jest “dobrym znakiem”. Rodzina Luke’a dziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania.

Od piątkowego poranka gęste zarośla w pobliżu kempingu przeczesywało ponad 120 ratowników. Pojawiały się obawy, że chłopiec utopił się w pobliskim jeziorze. W nocy temperatura spadała do 9 stopni Celsjusza, padał też deszcz. Matka Luke’a nie mogła ukryć łez wzruszenia, gdy zobaczyła syna. Chłopiec prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy, że zaginął. Trafił pod opiekę lekarzy.
Żródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Tydzień temu w Górze Śląskiej (woj. dolnośląskie) zaginęła Paulina Miazio. Młodej dziewczyny pomaga szukać Fundacja ITAKA. Paulina zaginęła 2 lutego. Ma 15 lat, 170 cm wzrostu i zielone oczy. W dniu zaginięcia dziewczyna była ubrana w błękitną kurtkę, brązowy szalik, czarne dżinsy i białe buty. Miała ze sobą dużą torbę. Ktokolwiek widział Paulinę Miazio lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka – 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.
Żródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Dolnośląska policja odnalazła ciało zaginionego Mateusza z Trzebnicy. 19-latek ostatni raz widziany był w nocy z 25 na 26 grudnia na dyskotece w Prusicach. Prokuratura już zleciła sekcję zwłok, która ma wyjaśnić, kiedy i jak zginął 19-latek. Jak podaje “Gazeta Wrocławska”, ciało chłopaka znaleziono na polu w miejscowości Wszemirów, około 1 kilometra od dyskoteki, gdzie był ostatni raz widziany.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

W Rzeszowie zaginęła 17-letnia Gabriela Machejus. Dziewczyna zniknęła pod koniec ubiegłego roku. Sprawą zajmują się policjanci z wydziału kryminalnego. Gabriela Machejus wyszła z domu w sobotę 27 grudnia ubiegłego roku około godz. 10. Do tej pory nie wróciła. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną. Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie komisarz Adam Szeląg podkreśla w rozmowie z nasygnale.pl, że poszukiwania 17-latki trwają od początku zaginięcia, ale dopiero teraz rodzina wyraziła zgodę na publikację jej wizerunku. – Sprawdzamy wszystkie sygnały, ale o szczegółach nie możemy informować – dodaje Szeląg.

17-latka ma 160 cm wzrostu, jest szczupła, waży około 50 kg, ma długie blond włosy i niebieskie oczy. Jeśli wiesz, gdzie przebywa dziewczyna lub widziałeś ją zgłoś się osobiście lub telefonicznie do policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3224 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie: tel. (17) 858 33 10. Możesz także skorzystać z numerów alarmowych 997 i 112.
Żródło info i foto: NaSygnale.pl

Comments Brak komentarzy »

Zaginiony w święta Bożego Narodzenia 20-letni Jakub nie żyje. Ciało odnaleziono zaledwie 500 metrów od miejsca, gdzie wcześniej odnaleziono jego but. Ciało 20-latka odnaleziono na bagnisku ok. godz. 12.30 na terenie Białej Rawskiej, w okolicy, w której był widziany po raz ostatni. Na miejsce doprowadził policjantów pies tropiący. Ciało leżało zaledwie 500 metrów od miejsca, w którym kilka dni wcześniej znaleziono but i kluczyki do samochodu mężczyzny. Sekcja zwłok wyjaśni, co było przyczyną śmierci młodego mężczyzny.

We wtorek, 20 stycznia, w pomoc w poszukiwaniach włączona została ekipa OSP GRS Łódź-Jędrzejów. Z ratownikami i policjantami na miejsce pojechał specjalnie szkolony pies, który odnalazł ludzkie zwłoki. Jakuba 27 grudnia około godz. 1 w nocy w Białej Rawskiej rozstał się ze swoją koleżanką, z którą wracał z imprezy, i poszedł sam w nieznanym kierunku. Nie wiadomo, dlaczego tak postąpił. Nie wiadomo też, czy jego śmierć, to samobójstwo, zabójstwo czy też nieszczęśliwy wypadek. Ma to wyjaśnić sekcja zwłok.
Żródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

Nowy trop w poszukiwaniach 20-letniego Jakuba, który zaginął tuż po świętach w okolicach Białej Rawskiej w Łódzkiem. Pies tropiący doprowadził policjantów do miejsca, gdzie znajdował się but zaginionego mężczyzny i kluczyki do jego samochodu – dowiedziała się nasza dziennikarka Agnieszka Wyderka. Przedmioty znaleziono w pobliżu dużego stawu, co może sugerować, że właśnie tam należy szukać ciała 20-latka. Dziś rano, po wznowieniu poszukiwań, policjanci skupiają się na sprawdzaniu właśnie okolicy zbiornika wodnego. Pracuje też ekipa policyjnych płetwonurków z Łodzi.
Żródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Kolejny dzień trwają poszukiwania 12-letniego Pawła z Mokobód na Mazowszu. Tydzień temu chłopiec wraz z bratem wyszedł na ślizgawkę i zaginął. W piątek nurek odnalazł w rzece Liwiec w pobliżu miejscowości Kapuściaki ciało 15-letniego Marcina. Dziś na miejsce akcji przybyli strażacy ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie – powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej oficer prasowy siedleckiej policji, podinspektor Jerzy Długosz. Wyjaśnił, że są oni wyposażeni w specjalną kamerę na wysięgniku, którą sprawdzają miejsca, w których mogą znajdować się zwłoki.

Jerzy Długosz dodał, że cały czas przez policjantów oraz ochotników z SP w Mokobodach przeszukiwane są brzegi Liwca. Jest to odcinek o długości około dwóch kilometrów w dół nurtu rzeki, od kładki w miejscowości Kapuściaki do Wólki Proszewskiej. Równocześnie obniżany jest poziom wody w Liwcu – tak, aby jutro mogli wrócić do pracy nurkowie przeszukujący dno rzeki.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Od rana ośmiu płetwonurków ze specjalistycznej grupy strażackiej z Sokołowa Podlaskiego sprawdza dno rzeki Liwiec poszukując drugiego z zaginionych w poniedziałek nastolatków. Jak na razie bez rezultatu. Akcja prowadzona jest w bardzo trudnych warunkach, w lodowatej wodzie, przy silnie wiejącym wietrze. Płetwonurkowie wytypowali miejsca, które wskazał sonar, a w których mogą znajdować się zwłoki 12-latka i tam dokładnie penetrują koryto rzeki.

Pracują w niewielkiej odległości od kładki, przy której znaleziono ciało starszego z braci. Jak relacjonują – jest tam mnóstwo konarów i korzeni drzew, a woda osiąga głębokość trzech metrów. Dlatego gdy jeden z nurków schodzi na dno, inni muszą go asekurować. Jeśli nie uda się odnaleźć ciała chłopca w najbliższych godzinach, po zmroku akcja znów zostanie przerwana.
Żródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »