Posts Tagged “zaginionej”

Zaginiona ostatni raz widziana była 13 czerwca br. około godz. 04:00 w rejonie ul. Telimeny w Krakowie. Do chwili obecnej 17-latka nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionej:

Wzrost: ok. 165 cm

Waga: ok. 50 kg

Budowa ciała: szczupła

Oczy: niebieskie

Włosy: długie, ciemne

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z VI Komisariatem Policji w Krakowie: Tel. 12-61-52-711, 12-61-52-040, 12-61-52-044, lub 997.
Źródło info i foto: gazetakrakowska.pl

Comments Brak komentarzy »

Policji i prokuraturze udało się rozwikłać sprawę tajemniczego zniknięcia w 2011 roku mieszkanki Bielska Podlaskiego. Rodzina zapewniała, że wyjechała za granicę i nie ma z nią kontaktu. Niedawno odnaleziono zwłoki kobiety. Do aresztu trafił jej mąż podejrzany o zabójstwo.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku i policjantów z tamtejszej komendy wojewódzkiej od kilku lat. W 2016 roku 50-letniemu mężowi zaginionej Krystyny A. postawiony został zarzut zabójstwa, mężczyzna trafił wtedy nawet na krótki czas do aresztu. Wciąż brakowało jednak kluczowego dowodu – ciała zmarłej. Po kilku tygodniach podejrzany areszt opuścił.

Gdy 7 lat temu 41-latka z dnia na dzień zniknęła, rodzina mówiła zainteresowanym – m.in. sąsiadom i policji – że jest ona za granicą i nie ma z nią kontaktu. Niedawno jednak śledczy znaleźli w lesie zwłoki zawinięte w dywan. Szczątki znajdowały się głęboko pod ziemią.

Po przeprowadzeniu sekcji zwłok i uzyskaniu opinii biegłego, potwierdzono jej tożsamość i zweryfikowano charakter odniesionych przez nią obrażeń – poinformował we wtorek rzecznik białostockiej prokuratury Łukasz Janyst. Jak powiedział PAP, z ustaleń biegłego wynika, iż kobieta została pchnięta nożem.

Dodał, że na podstawie tych ustaleń ponownie zatrzymano męża zmarłej, zarzut zabójstwa (postawiony mu już wcześniej) został zmodyfikowany o opis związany z tym, że odnaleziono zwłoki. Podejrzany nie przyznaje się, odmówił składania wyjaśnień. Na wniosek prokuratury został tymczasowo aresztowany.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Komenda Powiatowa Policji w Tczewie poszukuje zaginionej Marty Makowskiej. 15-latka w nocy z 12 na 13 marca wyszła z domu w Subkowach i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują małoletniej Marty Makowskiej, która zaginęła w nocy z 12 na 13 marca br. 15-letnia mieszkanka wsi Subkowy wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis: wzrost 160-165cm, waga 75-80 kg, krępej budowy ciała, włosy brązowe do ramion czesane w lekkie loki z kokiem u góry, oczy brązowe, twarz okrągła, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia małoletnia najprawdopodobniej ubrana była w piżamę koloru białego z czarnymi napisami. 15-latka może przebywać w towarzystwie 25-latka o imieniu Patryk.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego 15-latki proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie lub telefoniczny pod numerem 58-530-81-67, bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer 997.
Źródło info i foto: se.pl

Comments Brak komentarzy »

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach poszukuje zaginionej Dominiki Marek. 15-latka wyszła z domu w ubiegły wtorek, 6 marca. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jak informuje policja, Dominika Marek ma 160 cm wzrostu, średnią budowę ciała, oczy szare, włosy długie do ramion, przefarbowane na blond.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną materiałową kurtkę zapinaną na zamek, szare spodnie-getry i białe adidasy. Osoby mające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerem telefonu 32 3490255 lub 997 albo najbliższą jednostką policji.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Rzeszowa poszukują 16-letniej Natalii Bachledy. Dziewczyna wyszła z domu 9 lutego, aby spotkać się z chłopakiem. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja publikuje wizerunek 16-latki. Dziewczyna ma ok. 160 cm wzrostu, w dniu zaginięcia miała na sobie czarną koszulkę, czarne buty sportowe i płaszcz.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Znane są już wstępne przyczyny śmierci rzeszowskiej adwokat Aleksandry K. († 38 l.). Sekcja zwłok wykazała, że prawniczka zmarła najprawdopodobniej na skutek utonięcia. Kobieta zaginęła w Nowy Rok, jej ciało po miesiącu poszukiwań wyłowiono z Wisłoka w miejscowości Łukawiec (woj. podkarpackie).

Zaginięcie Aleksandry K. odbiło się szerokim echem w całej Polsce. 38-letnia adwokat z Rzeszowa spędzała Sylwestra ze swoją rodziną. W Nowy Rok około godziny 4 rano wzięła swój płaszcz i niepostrzeżenie wyszła z domu. Gdy po kilku godzinach nie wróciła i nie było z nią żadnego kontaktu, jej bliscy powiadomili policję o zaginięciu.

Kilka dni później przechodzeń znalazł u brzegu Wisłoka torebkę zaginionej Aleksandry. Poszukiwania kobiety skupiły się głównie na przeczesywaniu rzeki oraz nabrzeża. Sprawa była tajemnicza, bo jakiś czas przed zaginięciem 38-latka zgłosiła się do redakcji lokalnej gazety mówiąc, że ktoś jej grozi.

Ciało Aleksandry K. wyłowiono z Wisłoka 30 stycznia, po miesiącu poszukiwań. Znane są już wstępne przyczyny jej śmierci.

- Według wstępnych wyników sekcji zwłok przyczyną było utonięcie. Na ciele kobiety nie ujawniono obrażeń, które wskazywałyby na udział osób trzecich – informuje “Gazetę Wyborczą” Ewa Romankiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

- Nie wiemy, czy to samobójstwo, czy nieszczęśliwy wypadek. Prowadzone jest również postępowanie dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci. To standardowa procedura w takich przypadkach. Tak by wykluczyć z całą pewnością, czy przy tym zgonie nie uczestniczyły inne osoby – dodaje Romankiewicz.
Źródło info i foto: Fakt.pl

Comments Brak komentarzy »

Ostatni raz 25-letnią Polkę widziano 13 dni temu, gdy wychodziła ze stacji metra Kristinebergs w Sztokholmie. Poszukiwania są prowadzone na dużą skalę. Wszystkie możliwości brane są pod uwagę.

Jak informuje szwedzka policja, 25-letnia Adrianna Klikowicz zniknęła 25 stycznia o godz. 17.38. Od momentu, gdy wyszła ze stacji metra Kristinebergs, nikt nie miał z nią kontaktu. Polka mieszka w Bromma, w zachodniej części miasta. Dojeżdżała do pracy w północnej części Sztokholmu.

- Nie możemy wykluczyć, że doszło do przestępstwa, ale nie możemy też z całą pewnością powiedzieć, że tak się stało – stwierdziła w rozmowie z serwisem aftonbladet.se prokurator Zilla Hirsch. I dodaje, że nie można niczego wykluczyć.

Jak podaj aftonbadet.se, policja przeszukała mieszkanie Polki, ale nie chce ujawniać szczegółów dochodzenia. Brat kobiety w rozmowie z portalem przyznaje, że ma z nią bardzo dobry kontakt. Mimo że mieszkają w różnych krajach to dzwonili do siebie kilka razy w tygodniu i rozmawiali o wszystkim.
Źródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja poszukuje 16-letniej Anny Jurgały z Bochni w Małopolsce. Nastolatka w środę rano opuściła mieszkanie i do tej pory nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi. W dniu zaginięcia dziewczyna miała na sobie żółtą kurtkę z białym futrzanym kołnierzem.

16-latka ma około 165 cm wzrostu, pociągłą twarz, prosty nos i długie włosy. Zaginiona ma charakterystyczną bliznę nad górną wargą prawej stronie. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bochni: Tel. 14 61-52-263, 14 61-52-223, 14 61-52-212 lub 997.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja znalazła ciało Aleksandry K. – adwokat, która zaginęła na początku stycznia. Przyczyna śmierci 38-latki z Rzeszowa jest na razie nieznana. Policjanci postanowili wznowić poszukiwania zaginionej kobiety. W poniedziałek przed południem funkcjonariusze wypłynęli wraz ze strażakami na odcinek Wisłoka przeszukując rzekę w okolicach Łukawca.

Około godz. 12 w miejscowości Łukawiec, płynący pontonem funkcjonariusze zauważyli w wodzie przy brzegu ciało – relacjonuje podkarpacka policja.

Zwłoki zidentyfikowano na miejscu. Bez wątpienia była to Aleksandra K., która zaginęła 1 stycznia 2018 roku. Wyszła z domu, nie informując nikogo o celu swojego wyjścia. Kilka dni później nad brzegiem rzeki znaleziono damską torebkę z jej dokumentami. W związku z tym rozpoczęto przeszukiwanie rzeki, a kobietę uznano za zaginioną.
Źródło info i foto: o2.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja, rodzina i przyjaciele poszukują 16-letniej Julii Joanny Kieraś. Dziewczyna zaginęła 4 listopada. 16-latka ostatni raz widziana była w Bełchatowie. Policja opublikowała zdjęcie zaginionej Julii Joanny Kieraś. Dziewczyna ma ok. 175 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie brązowe włosy. W dniu zaginięcia była ubrana w białą kurtkę z kapturem, czarne leginsy i czarne buty sportowe. Wszyscy, którzy mają informacje o miejscu pobytu 16-latki proszeni są o kontakt z:

Zespołem ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Bełchatowie pod numerem tel. 44 635 52 85, 44635 52 88, lub całodobowo pod numerem 997.

Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Fundacji ITAKA
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »