Posts Tagged “zaginiony”

Gdańska policja poszukuje 24-letniego Grzegorza Wojtasia. Ostatni raz mężczyznę widziano 10 października ok. godz. 2.00 przy lokalu na gdańskim Śródmieściu.

Zaginiony ma ok. 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie brązowe włosy, owalną twarz i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, białą podkoszulkę, grafitową bluzę i czarne skórzane buty. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne z czarną oprawką.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej 32/35, tel. 58 32-14-622 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Pomimo, że powinni już zakończyć służbę dużo wcześniej, zostali na drugą zmianę i wraz z kilkudziesięcioosobową grupą policjantów przez kilka godzin prowadzili intensywne poszukiwania za zaginionym starszym mężczyzną. Trzech policjantów wydziału ruchu drogowego z komendy miejskiej w Wałbrzychu może być z siebie dumnych. To właśnie oni odnaleźli zaginionego wczoraj, skrajnie wyczerpanego 79-latka.

St. sierż. Leszek Szubicki, sierż. sztab. Jarosław Kowalczyk oraz sierż. sztab. Bartłomiej Mazur, to funkcjonariusze z kilkuletnim stażem. Kiedy są potrzebni, zawsze na pierwszym miejscu stawiają dobro obywateli. Tak było i w tym przypadku. Pomimo, że powinni być w swoich domach kilka godzin wcześniej, wzięli udział w działaniach i przyczynili się do odnalezienia zaginionego mężczyzny.

Funkcjonariusze przez kilka godzin przeszukiwali ulice Wałbrzycha. Poszukiwania nie przynosiły skutku, ale mundurowi nie poddawali się i pomimo zbliżającego się zmroku, niskiej temperatury oraz zmęczenia kontynuowali działania w rejonie okolicznych łąk.

Około godziny 19.30 policjanci ruchu drogowego właśnie na łąkach odnaleźli mężczyznę, który rysopisem przypominał osobę zaginioną. Funkcjonariusze od razu sprawdzili jego czynności życiowe i okazało się, że jest skrajnie wyczerpany. Funkcjonariusze niezwłocznie wezwali ratowników GOPR-u. Pomogli oni ewakuować mężczyznę w bezpieczne miejsce, a Zespół Ratownictwa Medycznego szybko udzielił mu dalszej pomocy medycznej.

Determinacja policjantów najprawdopodobniej zapobiegła tragedii. Ich działania wspierali – wałbrzyska grupa GOPR, Straż Miejska w Wałbrzychu, Pogotowie Ratunkowe w Wałbrzychu oraz mieszkańcy.
Źródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

34-letni mieszkaniec Augustowa wyszedł z domu 12 września około godziny 14.00 i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Augustowscy policjanci apelują o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarne sportowe buty, szare dresowe spodnie, niebieską koszulę, czarną kurtkę z kapturem oraz szarą czapkę z daszkiem.

Policja podała także rysopis zaginionego. To mężczyzna o otyłej budowie ciała, ma 170 cm wzrostu. Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu 87 564 10 00, lub najbliższą jednostką policji (997) – apelują policjanci.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci ze Stargardu (woj. zachodniopomorskie) poszukują 25-letniego Damiana Kukułki. Mężczyzna wyjechał do pracy w Niemczech i zaginął. 10 stycznia 2017 r. mężczyzna wyjechał ze Stargardu w celach zarobkowych do Hannoveru w Niemczech. Ostatni raz kontaktował się z bliskimi w lutym. Od tamtego czasu miejsce jego pobytu nie jest znane.

Rysopis zaginionego: wzrost – 175 cm, waga – około 75 kg, szczupła sylwetka, owalna twarz, niebieskie oczy, lekko odstające uszy, krótkie włosy koloru ciemny blond, niepełne uzębienie. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 91 48 13 585, 997 lub 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Z Czarnej Przemszy na Radosze w Sosnowcu (woj. śląskie) wczoraj wieczorem wyłowiono zwłoki. To zaginiony przed kilkunastoma dniami 19-letni mysłowiczanin Armin – czytamy na stronie “Dziennika Zachodniego”. Ciało maturzysty znaleziono na wysokości ulicy Naftowej. Policja, która informację o ciele w rzecz otrzymała około godz. 17.30, potwierdziła informację o tożsamości znalezionego chłopaka. Na miejscu były policja i prokuratura.

Zaginiony 19-letni Armin był mieszkańcem Mysłowic. Chłopak 28 kwietnia ok. godziny 18 wyszedł z domu w Mysłowicach i pojechał do Sosnowca. Tam w okolicy centrum handlowego Plaza spotkał się ze znajomymi, gdzie przebywał do godziny 20.20. Ostatni raz Armina widać było na monitoringu niedaleko myjni samochodowej przy okręgowej stacji kontroli pojazdów przy ul. Naftowej.
Źródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

13 maja br. w Komisariacie Policji w Krynicy-Zdroju zgłoszono zaginięcie 25-letniego mieszkańca tej miejscowości, który dzień wcześniej wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Podjęte przez krynickich policjantów oraz ratowników GOPR poszukiwania zakończyły się sukcesem.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu 25-latka podjęto akcję poszukiwawczą, w której wzięli udział policjanci z Komisariatu Policji w Krynicy Zdroju, a także ratownicy Grupy Krynickiej GOPR. Policjanci szczegółowo analizowali każdą informację, sprawdzali miejsca, w których mógł przebywać mężczyzna, a także wielokrotnie próbowali nawiązać kontakt telefoniczny z zaginionym. W efekcie 25-latek odebrał telefon, w krótkiej rozmowie poinformował policjantów, że jest w lesie, ale nie potrafi dokładnie określić miejsca, w którym się znajduje. Po tej informacji policjanci i ratownicy ruszyli w pobliskie masywy leśne przeszukując przez wiele godzin dokładnie każde zarośla. Ze względu na uwarunkowanie terenu bardzo przydatne okazały się quady, które umożliwiły w czasie poszukiwań sprawdzenie nawet najbardziej niedostępnych miejsc.

14 maja br. w toku prowadzonych czynności uzyskano informację, że zaginiony może znajdować się w pobliżu stacji transformatorowej. Około godz. 11:20 kryniccy policjanci wraz z ratownikami GOPR we wskazanym miejscu, w masywie leśnym w odległości około 1 kilometra od stacji transformatorowej zauważyli samochód i siedzącego w nim mężczyznę. Poszukiwany był przytomny, nie posiadał widocznych obrażeń ciała, jednak przez karetkę pogotowia został zabrany na obserwację do szpitala.
Źródło info i foto: Policja.pl

Comments Brak komentarzy »

19-latek ostatni raz widziany był 28 kwietnia w pobliżu sosnowieckiej galerii handlowej Plaza. Policja pokazuje film z monitoringu, na którym widać młodego mężczyznę i prosi o kontakt osoby, które prowadziły pojazdy widoczne na nagraniu.

Armin Smyczek, 19-letni mysłowiczanin, zniknął w piątek, 28 kwietnia. Nie wrócił do domu z Sosnowca, gdzie miał spotkać się z kolegami z klasy. Ostatni raz był widziany w pobliżu sosnowieckiej galerii handlowej Plaza. Sprawę opisał „Dziennik Zachodni”. Ojciec 19-latka opisał na Facebooku drogę, którą szedł Armin w dniu zaginięcia. Chłopak wyszedł z domu w Mysłowicach o godzinie 18.07.

Ostatnie nagranie

Ostatni raz kamery uwieczniły go około godziny 21.30 przy ul. Naftowej w Sosnowcu, tuż przy Stacji Kontroli Pojazdów. Nagranie pokazała właśnie policja prosząc o kontakt osoby, które prowadziły pojazdy widoczne na nagraniu. Według funkcjonariuszy widoczna dwukrotnie na nagraniu postać to właśnie Armin.

Policja zwraca także uwagę, że czas widniejący na fragmentach zapisu przesunięty jest w stosunku do stanu faktycznego o godzinę. Rodzina poprosiła o pomoc jasnowidza. Poszukiwania trwają.
Źródło info i foto: TVP.info

Comments Brak komentarzy »

Ciało w stanie rozkładu wydobyli z Jeziora Ełckiego płetwonurkowie z Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. Możliwe, że jest to zaginiony 6 lat temu 33-letni Łukasz Chomik – informuje policja. Śledczy podkreślają jednak, że tożsamość będą mogli ostatecznie potwierdzić dopiero za kilka tygodni. Makabrycznego odkrycia dokonano w czwartek. – Płetwonurkowie wyłowili w Jeziorze Ełckim zwłoki.

Są to zwłoki w stanie rozkładu – poinformowała Polsat News sierż. Agata Kulikowska de Nałęcz z Komendy Powiatowej Policji w Ełku. Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań, które pomogą ustalić tożsamość.

Zaginął w 2011 roku

- Nie wykluczamy, że jest to zaginiony 6 lat temu mężczyzna – dodała oficer prasowa.

Mężczyzna zaginął w styczniu 2011 roku. – Z naszych ustaleń wynika, że bawił się ze znajomymi w jednym z ełckich lokali. Później ślad po nim zaginął – podsumowała Kulikowska de Nałęcz.
Źródło info i foto: polsatnews.pl

Comments Brak komentarzy »

W Sosnowcu zaginął 19-letni Armin Smyczek. Policja oraz rodzina proszą o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na temat zaginionego. Zaginiony 19-letni Armin Smyczek jest mieszkańcem Mysłowic. Chłopak 28 kwietnia (ostatni piątek kwietnia) ok. godziny 18 wyszedł z domu w Mysłowicach i pojechał do Sosnowca. Tam w okolicy centrum handlowego Plaza spotkał się ze znajomymi, gdzie przebywał do godziny 20.20. Potem miał udać się pieszo w stronę ulicy Kościelne, na przystanek komunikacji miejskiej w stronę Mysłowic – autobus linii numer 106.

Rysopis Armina: wzrost 166 cm, waga 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy szare, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. W momencie zaginięcia był ubrany w kurtkę zimową koloru ciemnozielonego z kapturem zapinaną na zamek, granatowe jeansy, buty sportowe NIKE koloru brązowego oraz szarą bluzę z kapturem.
Źródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

Opolscy policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Marszałka z Jełowej. 26-latek ostatni raz widziany był 31 marca. Mężczyzna jest szczupły, waży ok. 70 kg, ma 172 cm wzrostu, krótkie, proste, ciemne włosy, brązowe oczy.

W dniu zaginięcia ubrany był w szarą bluzę sportową z kapturem, kremowe bawełniane spodnie, jasne sportowe buty. Miał czarny plecak z rzeczami osobistymi. Zaginiony ostatni raz widziany był 31 marca 2017 roku w Opolu w rejonie dworca PKP. Do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Krzysztofa Marszałka proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem I Policji w Opolu tel. 77 422 25 95, bądź najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »