Posts Tagged “zielone oczy”

Gdańska policja poszukuje 24-letniego Grzegorza Wojtasia. Ostatni raz mężczyznę widziano 10 października ok. godz. 2.00 przy lokalu na gdańskim Śródmieściu.

Zaginiony ma ok. 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie brązowe włosy, owalną twarz i zielone oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie, białą podkoszulkę, grafitową bluzę i czarne skórzane buty. Mężczyzna nosi okulary korekcyjne z czarną oprawką.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej 32/35, tel. 58 32-14-622 lub pod numerem alarmowym 997 i 112.
Źródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policja szuka 55-letniego Wiesława Swobody. Mężczyzna zaginął w poniedziałek w Wolbromiu w powiecie olkuskim (woj. małopolskie). W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany: w koszulę w kratę z krótkim rękawem koloru biało-niebieskiego i czarne długie spodnie. Miał czarne półbuty.

Rysopis zaginionego:

wzrost: 182 cm,

waga: około 100 kg, krępa budowa ciała,

kolor oczu: zielone

włosy: ciemne, krótkie,

twarz: owalna,

nos: średniej długości,

uszy: przyległe

uzębienie: pełne

Osoby, które widziały zaginionego i mogą mieć informacje, gdzie przebywa, proszone są o kontakt telefoniczny z Policją nr tel. 997 i 112 lub Komisariatem Policji w Wolbromiu nr 32-649- 33-50.
Źródło info i foto: RMF24.pl

Comments Brak komentarzy »

Kilka dni temu kobieta wyszła z jednego z klubów w centrum Gdańska, i od tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Akcję poszukiwawczą Kamili Czerwionke nadzorują policjanci z II Komisariatu na ulicy Piwnej. Ostatni raz widziano ją w niedzielę, około 3:30 na Targu Węglowym w Gdańsku. Z relacji znajomych zaginionej wynika, że kobieta wyszła wtedy z klubu. Nie wiadomo, czy 35-latka chciała od razu wrócić do domu. Znajomi podają też informacje, że 35-latkę uchwyciły jeszcze kamery monitoringu, około 4 nad ranem w centrum Gdańska.

Policjanci podają rysopis zaginionej. Kamila Czerwionke jest szczupłej budowy ciała, ma 160 cm wzrostu, waży ok. 60 kg. Ma długie ciemne włosy i zielone oczy. – W dniu zaginięcia ubrana była w bluzkę z długim rękawem koloru różowo-czarnego i spodnie koloru czarnego. Miała przy sobie torebkę na ramię koloru czarnego – informuje Aleksandra Siewiert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Akcję poszukiwawczą nadzorują policjanci II Komisariatu przy ulicy Piwnej. Tel: 58 3214 622.
Źródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci informują o zaginięciu nastolatki z Opola. Paulina Przybylska wyszła z placówki wychowawczej i nie wróciła. Dziewczyna ma 16 lat, mierzy 165 cm wzrostu. Jest szczupła, ma jasne włosy za ramiona i zielone oczy. W dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę, ciemne spodnie i białe adidasy.

Policja ustaliła, że zaginiona siódmego stycznia wyszła z jednej z placówek wychowawczych przy ul. Krakowskiej, do tej pory nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z opiekunami. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Pauliny Przybylskiej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem I Policji w Opolu tel. 77 422 35 50 bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.
Żródło info i foto: onet.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Sosnowca poszukują zaginionej szesnastoletniej Magdaleny Korzus. Dziewczyna wyszła z domu 2 listopada i do tej pory nie wróciła. Magdalena Korzus w dniu 2 listopada około godziny 9.30 wyszła z mieszkania w Sosnowcu i do chwili obecnej nie powróciła.

Ma 176 cm wzrostu, waży 73 kg. Ma czarne, długie włosy, zielone oczy, owalną twarz. Jej znaki szczególne to 10 cm blizna po ranie ciętej przy kości piszczelowej na prawej nodze. Na twarzy na lewym policzku ma pieprzyk.

W momencie zaginięcia miała na sobie buty sportowe firmy Victory w kolorze czarnym z białą podeszwą, czarne getry, kurtkę do pasa z kapturem w kolorze metalicznym, brązowy, wełniany szal i torebkę typu listonosz w kolorze czarnym z napisem adidas.

Osoby posiadające informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Zespołem Poszukiwań KMP w Sosnowcu tel. 32 2961 307, 32 2961 226, 32 2961330, z Dyżurnym Jednostki pod nr tel. 32 2961 200, 32 2961 255 lub najbliższą jednostką policji.
Żródło info i foto: Radio ZET.pl

Comments Brak komentarzy »

Trwają poszukiwania 24-latka z Zabrza. Bruno Muschalik zaginął w Indiach. Ostatni raz był widziany 8 sierpnia w okolicach Manikaran, w stanie Himachal Pradesh. Mężczyzna miał wrócić z Indii 23 sierpnia. Nie pojawił się jednak na lotnisku. Bruno Muschalik ma 24 lata. Jest wysokim szatynem – ma 186 cm wzrostu, i zielone oczy. Być może znacie kogoś, kto również przebywa w regionie, gdzie ostatnio był widziany Polak. Każda pomoc i informacja jest ważna.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Tydzień temu w Górze Śląskiej (woj. dolnośląskie) zaginęła Paulina Miazio. Młodej dziewczyny pomaga szukać Fundacja ITAKA. Paulina zaginęła 2 lutego. Ma 15 lat, 170 cm wzrostu i zielone oczy. W dniu zaginięcia dziewczyna była ubrana w błękitną kurtkę, brązowy szalik, czarne dżinsy i białe buty. Miała ze sobą dużą torbę. Ktokolwiek widział Paulinę Miazio lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowym bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka – 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.
Żródło info i foto: wp.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Mińska Mazowieckiego szukają 21-letniego Patryka Słomczyńskiego, który wyszedł z domu w Mińsku Mazowieckim 31 grudnia 2014 roku i do dnia dzisiejszego nie wrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i znajomymi. Patryk Słomczyński ma 21 lat i mieszkał ostatnio w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Dolnej. Mężczyzna ten 31 grudnia 2014 roku wyszedł z domu, lecz do dnia dzisiejszego nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia ubrany był w tzw. kurtkę ¾ z kapturem koloru szarego w tzw. panterkę wzoru wojskowego, wąskie spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe koloru brązowego z białymi podeszwami za kostkę, szara bluzę z kapturem z kieszeniami wsuwaną przez głowę. Patryk Słomczyński jest wzrostu około 172 cm, waży w granicach 60 kg i jest szczupłej budowy ciała. Ma proste i krótkie włosy koloru ciemny blond oraz zielone oczy.

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu zaginionego. Można dzwonić na numery: 25 759 72 00 do oficera dyżurnego, 25 759 72 34 lub 25 759 72 64 do wydziału kryminalnego lub alarmowe 112 i 997, a także napisać email na adres:policjaminskmazowiecki@vp.pl Można też zgłosić się do każdej jednostki Policji w kraju. Policjanci z Mińska Mazowieckiego obiecują sprawdzić wszystkie informacje oraz sygnały dotyczące zaginionego Patryka Słomczyńskiego.
Żródło info i foto: Podlasie24.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Łęcznej (woj. lubelskie) poszukują zaginionej Patrycji Wrońskiej, która wczoraj wyszła z domu swojej babci i nie wróciła. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 14-latki. Patrycja Wrońska ma 14 lat, ok. 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma długie, czarne włosy, owalną twarz i zielone oczy. Na prawym lub lewym policzku ma bliznę. W chwili zaginięcia była ubrana w dżinsowe spodenki, czarno-złotą bluzkę, sportowe buty i bluzę z kapturem w kolorze niebieskim. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt z policją w Łęcznej, tel. 81 7527210 lub 997, 112.
Żródło info i foto: interia.pl

Comments Brak komentarzy »

Policjanci z Łańcuta poszukują zaginionych 14-letniej Anity Majewskiej i 18-letniego Macieja Fajgiera. Wczoraj rano oboje wyszli do szkoły. Około godz. 8 chłopak przyszedł do szkoły Anity. Wyszli razem i do tej pory nie skontaktowali się z rodzinami.
Rysopis Anity Majewskiej:
Wzrost 150 cm, waga 48 kg, szczupła budowa ciała. Włosy kasztanowe, długie, faliste, oczy: brązowe, twarz- owalna. Znaki szczególne: pieprzyk nad górną wargą po prawej stronie. W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrana była w ciemnozieloną kurtkę, spodnie jeansowe granatowe, buty nike kolor brązowy. Miała czarny plecak.
Rysopis Macieja Fajgiera:
Wzrost 170 cm, waga 55 kg, szczupła budowa ciała. Włosy ciemny blond, krótkie, proste, oczy zielone, twarz podłużna. Mógł być ubrany w strój wojskowy moro lub czarne spodnie, czarne trampki, białą koszulkę, bluzę z kapturem, czarna opaska na prawej ręce szerokości 5 mm, miał plecak wojskowy koloru khaki. Żródło info i foto: Gazeta.pl

Comments Brak komentarzy »