Tomasz Komenda z pierwszym wywiadem po wyjściu na wolność

Tomasz Komenda udzielił pierwszego wywiadu po wyjściu z więzienia. – Nie dociera jeszcze do mnie, że jestem wolnym człowiekiem. To tak, jakbym się narodził po raz kolejny – powiedział reporterowi „Uwagi”. W specjalnym wydaniu programu „Uwaga!” Tomasz Komenda udzielił pierwszego po wyjściu na wolność wywiadu. – Nie dociera jeszcze do mnie, że jestem wolnym człowiekiem. To tak, jakbym się narodził po raz kolejny, wszystko dzieje się od początku – powiedział.

Tomasz Komenda niesłusznie spędził 18 lat w więzieniu

Niewinny, który spędził 18 lat w więzieniu przyznał, że nie spodziewał się takiego zainteresowania ze strony mediów. – Zaskoczyło mnie to, że cały czas jestem w telewizji – stwierdził. Dopytywany przez dziennikarza odniósł się także do swojej sytuacji w więzieniu. – Nie miałem tam życia, myślałem, że mnie zabiją w tym kryminale. Miałem próby samobójcze, doszło do tego, że już wisiałem, ale mnie odcięli – opowiadał.

Tomasz Komenda: „Żyję chwilą”

W programie głos zabrała również Teresa Komenda, matka Tomasza. Kobieta przyznała, że przez 18 lat pobytu jej syna w więzieniu, jej rodzina spotykała się z szykanami ze strony sąsiadów. – Pluto nam pod nogi, wieszano nam na drzwiach zgniłe mięso, męża chcieli zrzucić z drogi. To był koszmar, ale wytrzymaliśmy – stwierdziła.

Tomasz Komenda jeszcze nie myśli o pracy czy założeniu rodziny. – Żyję chwilą, chce teraz pobyć z rodziną – przyznał.
Źródło info i foto: Gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *