Trwają poszukiwania 22-letniej Katarzyny Sowińskiej

Zaginęła 22-letnia Katarzyna Sowińska, mieszkanka województwa kujawsko-pomorskiego. Dziewczyna w weekend przyjechała na dyskotekę do miejscowości Orchowo (woj. wielkopolskie) i ślad po niej zaginął. Kasi szuka słupecka policja. 22-letnia Katarzyna Sowińska w nocy z 4 na 5 czerwca bawiła się na dyskotece w Orchowie nieopodal Słupcy. Dziewczyna przyjechała tam specjalnie z województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie mieszka na co dzień.

Kasia po raz ostatni widziana była w niedzielę około 5 rano w pobliżu sklepu „Twój Market” w Orchowie. Nie wiadomo, co działo się z nią potem. Dziewczyna nadal nie wróciła do domu.

22-letnia Kasia Sowińska jest średniego wzrostu (mierzy ok. 162 centymetry) i krępej budowy ciała. Ma włosy do ramion koloru ciemny blond. W dniu zaginięcia spięła je w warkocz. Dziewczyna ubrana była w niebieskie jeansy, pomarańczową koszulę z długim rękawem i czarne buty typu baleriny.

Poszukiwania 22-latki prowadzi policja w Słupcy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej Kasi, skontaktuj się z tamtejszą komendą pod numerami telefonów: (63) 274-12-11, (63) 274-12-70 lub 997.
Żródło info i foto: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *