W akcji poszukiwawczej na południu Szwecji biorą udział lokalne służby oraz organizacja Missing People. Okoliczności zaginięcia mężczyzny są dość tajemnicze. Przed zaginięciem Dariusz Łebek rozmawiał z rodziną we wtorek kilkanaście minut przed godz. 19. Miał powiedzieć, że nie wie, gdzie się znajduje. Z informacji, jaką odczytał na znaku drogowym wynikało, że jest na drodze E22 około 40 km na południe od miejscowości Vastervik.

Ostatni raz kontaktował się z rodziną w nocy z środy na czwartek. Mężczyzna miał omamy, mówił też, ze jadł jagody, a samochód schował.

Na razie udało się znaleźć samochód mężczyzny. Znajdował się około 40 km na zachód od Vastervik. A to oznacza, że musiał zjechać z trasy E22, która biegnie z Malmo do Sztokholmu. Zorganizowano poszukiwania zaginionego mężczyzny. Ale jak przyznaje Felix Karlsson z Missing People w rozmowie z lokalną gazetą “Dagens Vimmerby” “nie wiadomo, gdzie go szukać. – Wszystkie wskazówki są bardzo mile widziane. To jest walka z czasem, robimy wszystko, żeby go odnaleźć – powiedział.
Źródło info i foto: wp.pl

Powiązane artykuły

Pozostaw odpowiedź