Zaginieni w Polsce

To tylko kilka minut. Obejrzyj film, może kogoś rozpoznasz. Bliscy tych wszystkich zaginionych osób, przeżywają „koszmar”. Solidaryzujmy się z tymi rodzinami. Zaginieni mogą potrzebować natychmiastowej pomocy i opieki! Dołącz do „grupy poszukiwawczej”. Miej „oczy szeroko otwarte” Twoja pomoc może okazać się „ostatnią deską ratunku”.

Polskiego inżyniera porwali talibowie

Najgorszy scenariusz okazał się prawdą. To talibowie porwali w Pakistanie polskiego inżyniera – podała irańska agencja Irna. Islamscy fanatycy grożą, że zamordują naszego rodaka, jeśli ich uwięzieni w Pakistanie towarzysze nie wyjdą na wolność.
Zródlo info: dziennik.pl

Porwany Polak znajduje się w okolicy Kohat?

Nie milkną spekulacje na temat losu porwanego w Pakistanie Polaka. Według miejscowych mediów inżynier został uprowadzony przez lokalnych zwolenników talibów. Ma się znajdować 25 km od miejsca porwania i jest przetrzymywany w okolicy miejscowości Kohat.
Zródlo info: tvn24.pl

Kłamca oświęcimski zatrzymany na londyńskim lotnisku

Doktor Gerald Toben, twórca Instytutu Adelaidy, historyk-rewizjonista został zatrzymany na londyńskim lotnisku Heathrow na mocy europejskiego nakazu aresztowania wystawionego przez niemiecką policję – poinformował izraelski portal gazety „Haarec”. Toben jest znanym kłamcą oświęcimskim, który w internecie i druku publikuje swoje tezy dotyczące tego, że Zagłada nigdy się nie wydarzyła.
Zródlo info: gazeta.pl