Zobacz wrak samolotu zaginionego milionera

Silnik, tablica rejestracyjna i poskręcane resztki konstrukcji widać na zdjęciach z miejsca katastrofy milionera-podróżnika Steve’a Fossetta. W czwartek, po roku poszukiwań, udało się odnaleźć również „małą ilość” szczątków Amerykanina.
Zródlo info: tvn24.pl

Poszukiwania dwóch nastolatek

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków od czwartku poszukuje dwóch nastolatek z miejscowości Ratyń w Wielkopolsce. Dziewczynki mają 13 i 14 lat. Ostatni raz były widziane wczoraj po południu w okolicach przeprawy promowej przez Wartę w miejscowości Sługocin.
Zródlo info: Radio ZET.pl

Prokuratura bada sprawę porwania Polaka w Pakistanie

Krakowski oddział Prokuratury Krajowej wszczął śledztwo w sprawie uprowadzenia Polaka w Pakistanie – dowiedział się reporter RMF FM. O prowadzeniu śledztwa w stolicy Małopolski zdecydowała tzw. właściwość miejscowa, czyli miejsce działania spółki, zatrudniającej porwanego.
Zródlo info: RMF.fm

Członek „grupy grochowskiej” zatrzymany

Stołeczni kryminalni ustalili miejsce pobytu, a następnie błyskawicznie zatrzymali 32- letniego Mariusza Ł. Mężczyzna ukrywał się od prawie 2 lat. Wystawiono za nim dwa listy gończe. Był członkiem zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym tzw. „grupy grochowskiej” zajmującej się handlem środkami odurzającymi i psychotropowymi, dokonywaniem rozbojów, wymuszeń, nielegalnym posiadaniem broni i amunicji.
Zródlo info: policja.pl

Seksgang rozbity

Razem ze strażą miejską i policją tropimy bandytów w stolicy. Co noc jeździmy na patrole, by warszawiacy czuli się bezpieczniej. Łapiemy blokersów i dresiarzy, którzy zatruwają życie spokojnym mieszkańcom Warszawy. Ulicznym prostytutkom, które są agresywne i nachalnie zaczepiają przechodniów, też nie odpuszczamy!
Zródlo info: se.pl